NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Telewizja cyfrowa w Stalowej Woli, telewizja cyfrowa w blokach
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 10:10  
Cytuj
Witam
Jestem mieszkancem Stalowej Woli i mam oto taki problem, mieszkam w bloku i postanowilem kupic dekoder i odbierac telewizje cyfrowa, ale jak to Polska okazalo sie ze to nie takie latwe, okazuje sie, ze wlascicielem sygnalu na cala stalowa wole jest diana i to od niej zalezy, czy bedzie sygnal czy nie, chcesz miec telewizje cyfrowa musisz nalezec do kablowki !!! nie masz, to nie licz na to, no chyba ze mieszkasz w domku, eh co za glupi kraj, telewizja cyfrowa miala byc za darmo, a okazuje sie ze, tak nie jest !!! dzwonie na spoldzielnie i sie pytam, czemu na blokach sa wylaczone anteny, to facet mi mowi, ze to diana nakazala wylaczyc je, a dodatkowo powiedzial, cytuje: "Panie jakby ludzie się dowiedzieli, ze jest sygnal na zwyklych antenach to diana stracila by 3/4 klientow i wszyscy by sie wypisywali" wiec wg mnie cos tu smierdzi !!! w tej chwili wg moich informacji mozna juz odbierac 8 kanalow, zaniedlugo bedzie 14 !!! to mialo byc za darmo, ale nie jest, dlaczego ja mam placic w dianie za pakiet dajmy podstawowy np 15-20zl skoro te podobne programy moge miec za darmo, to jest czyste zlodziejstwo, dodatkowo plac co miesiac abonament za tv, plac jeszcze spoldzielni za azart (choc to analogowa) i gowno z tego masz, w tej chwili mam za darmo 5 kanalow, niby od 1 marca ma byc TV4 i PULS, wiec moze bedzie ciut lepiej, ale to bedzie analogowo, wynikia, ze diana, albo spoldzielnia moze blokowac kanaly jakie im sie podoba, bo przeciez w cyfrowej te 2 kanaly sa darmowe, dzwonie do spoldzielni do centarli i ich pierwsze pytanie hehe: czy ma Pan kablowke, wynika, ze zeby miec kablowke trzeba miec diane, tylko smieszne to bo majac telewizje cyfrowala mialbym podobne kanaly co ma diana w pakiecie podstawowym, czyli to czyste oszustwo wg mnie, po co placic za diane jak mozna miec to za darmo ??? dowiedzialem sie tez, ze spoldzielnia ma z diana umowe, co mnie bardzo ciekawi na jakiej zasadzie, ciekawy kiedy w stalowej woli mieszkancy blokow nie majacy kablowki odbiora telewizje cyfrowa ??? co w takiej sytuacji mozna zrobic ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 10:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 10:34  
Cytuj
Nie wiem jak Ci pomóc, ale popieram Cię w 100%, to czysta machloja, więc trzeba próbować coś z tym zrobić. Daj znać jak postępy. Może trzeba gdzieś pisać wyżej, jakieś programy interwencyjne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 10:41  
Cytuj
w centali spoldzielni powiedziano mi, ze spoldzielnia ma podpisana umowe z diana, takze wszystko zalezy od diany !!!! to chore, wynika, ze telewizje cyfrowa zobacze moze za 2 lata, a moze nigdy, jakim prawem mozna tak odcinac ludzi od telewizji, plac tu ku... abonament, jak telewizji nie ma, glupie reklamy z niemcami i francuzami, tylko czemu nikt nie mowi, ze oni maja po 20-40 kanalow za free !!!! wynika, ze trzeba zadzwonic do diany, przypuszczam, ze maja umowe jakas i gowno zrobie, ale widac cos sie dzieje, bo daja 2 kanaly analogowe TV4 i PULS, bo pisze ze zgodnie z prawem RP, czy cos takiego to znaczy, ze te kanaly sa gwarantowane !!!!!! takze pozostale, a te prawa zostaly mi odebrane, bo zmusza sie mnie do placenia za diane i abonament TV.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 11:03  
Cytuj
dowiedzialem sie, ze spoldzielnia, czyli w sumie diana ma czas na podlaczenie mieszkancow do konca roku 2013, bo wtedy wylacza telewizje analogowa, to jest to troszke kpina i smiechu warte, bo telewizja cyfrowa juz jest, mozna odbierac 8 kanalow, a zaniedlugo 14, hehe czyli musze czekac prawie 2 lata !!!!!!!!!!! normalnie patalogia, skoro telewizja cyfrowa jest darmowa, wystarczy dekoder albo dobry telewizor i zwykla antena (spelniam te warunki) to dlaczego nie ma sygnalu !!!!!!!!!!!!!!!! jest odbiornik w kielcach, w lublinie (obydwa o duzej mocy) aa moja antena wykazuje zasieg: 0% !!!!!! patologia - tak krotko moge to opisac, a teraz wynika ze powinienem im dziekowac ze daja mi TV4 i PULS na analogowo, hehe skoro cyfrowo te kanaly sa gwarantowane, piekny ten nasz kraj umiech z ludzi trzeba wyciagnac kazdego grosza ... za abonament, za AZART, za dekoder, za antene, a na koncu i tak telewizji cyfrowej nie masz umiech to po ch** te reklamy w telewizji ze juz mozna odbierac, po co ta mapa zasiegow, skoro stalowej woli to nie dotyczy !!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 11:34  
Cytuj
Mi się wydaje, że skoro spółdzielnia olewa mieszkańców swoich bloków to też nie róbcie sobie nic z ich regulaminu. Montujcie anteny na elewacji i odbierajcie cyforową telewizje naziemną.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 11:44  
Cytuj
Jakbyś czytał, słuchał i myślał ze zrozumieniem to byś nie miał żadnych problemów.

Z tego co mi wiadomo, jedynymi umowami jakimi diana związała się ze spółdzielniami są zgody na położenie ich kabli oraz udostępnianie wszystkim mieszkańcom bloków kanałów znajdujących się w azarcie (spółdzielnie już nie muszą się przejmować antenami na dachach bloków, wszystko to załatwia, poprzez swoją infrastrukturę, diana).

Wracając do telewizji cyfrowej naziemnej. Sprawa ma się tak, że osoba chcąca odbierać sygnał tejże, musi posiadać telewizor ze zintegrowanym dekoderem DVB-T/MPEG-2 lub dokupić sobie samemu, we własnym zakresie dekoder do odbioru tejże telewizji. Zarówno telewizor jak i dekoder podpinamy do własnej antenki, bo zasada odbioru telewizji cyfrowej nie pozwala na kilku osobom na korzystanie z jednej antenki (powstaje wiele problemów, utraty zasięgu, itp). Po dalsze informacje radzę się udać do dobrego sklepu AGD/RTV. Pytać o telewizje naziemną, nie pomylić z satelitarną cyfrową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 11:45  
Cytuj
ZŁODZIEJSTWO !!

TELEWIZJA KABLOWA DIANA NA SWOJEJ STRONIE NAPISAŁA ŻE DODAJE OD 1 MARCA NOWE KANAŁY.

I TU CYTAT : "Jak widać w nowej ofercie nie zabraknie ciekawych programów, abonenci każdego z pakietów z pewnością znajdą coś dla siebie.
a"

Jak można tak żerować na darmoszce??

TE KANAŁY PRZYSŁUGUJĄ KAŻDEJ osobie za darmo.

Oni przepuszczają te kanały przez swój sprzęt i z cyfrowego robią analog.

Bezczelność.

W stelli wpuścili całe multiplexy (i to cyfrowo !!) do każdego abonamentu i powiadomili że jeżeli się komuś nie podoba, to może zrezygnować z usług stelli bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności.

Jak można sprzedawać i jesz cze się wielce reklamować że to dzięki nim będziemy mogli obejżeć przykładowo TVP historia !

ŻENADA DIANO ! ŻENADA.....


PS. LUDZIE ZAKŁADAJCIE ANTENY I OGLĄDAJCIE ZA DARMO !!

Ja tak zrobiłem i działa kilkanascie programów ! Kierunek Rzeszów+kielce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 11:59  
Cytuj
Czlowieku, co ty wypisujesz, blok ma 60 mieszkancow, to ma byc 60 anten na balkonach !!! co ty wygadujesz ???? do tego pomysl sobie ze jak sygnal jest od 2 strony bloku to jak ktos kto mieszka na parterze ma lapac sygnal? przez sciane ???????? tylko z bloku mozliwy jest dobry sygnal, lub ci co mieszkaja np na 4 pietrze i dodatkowo mieszkaja w kierunku odniornika, a co do umow, to diana ma calkowita wladze nad telewizja w stalowej woli, nie rob zemnie glupka bo wykonalem juz z 50 telefon i wiem, nawet facet w spoldzielni mi mowil jak jest, pomysl logicznie: telewizja cyfrowa daje ci np 14 kanalow za free, ty masz w kablowce w pakiecie podstawowym te same programy i pewnie kilka wicej i placisz za to pewnie z 15-20zl, a teraz pomysl co by bylo jakby taki sygnal byl i kazdy wiedzac o tym zrezygnowalby z diany, bo po co ma placic jak moze miec za darmo !!! ??? dodatkowo, jak to mozliwe ze z dnia na dzien mialem TV4 i PULS, poziej mi je zablokowano a teraz znow mi sie je daje skoro zgodnie z ustawa i konstytucja te kanaly sa darmowe !!! to wyjasnij mi, dlaczego je blokowano? czlowieku sam niewiesz co mowisz, tu sa wszedzie uklady i mafia, placisz spoldzielni za azart, a tak naprawde ona nie ma na niego wplywu bo wszystko zalezy od diany, niewierzysz to zadzwon do spoldzielni i powie ci ze za wszystko odpowiada diana, najsmieszniejsze jest to ze telewizja miala byc darmowa !!! hehe to teraz pomysl sobie tak: blok ma 60 mieszkan to bedzie 60 anten, kazda antena taka dobra kosztuje od 80-150zl !!! plus dekoder, nie umiem sobie wyobrazic samych anten na wszystkich blokach, dlatego wlasnie sa anteny glowne, ktore posiadaja wzmacniacze umiech ktore sa wylaczone .... ale czego sie tu spodziewac, w spoldzielni cie jeb.., ciagle wszystko w gore idzie, hehe zima krotka dlatego uzywasz malo ciepla, wiec podwyzka ;) hm wode tez trzeba podwyzszyc bo bla bla bla, proponuje wprowadzic jak najszybciej deszczowke, modlic sie zeby w polsce padalo jak na rowniku i wtedy do kasy wplynie wiecej $$$, eh zeszlem z tematu, ale u nas wszystkich mozna jeb... na prawo i lewo, oni sie tylko smieja, a my (wy) nie robicie nic, a pozniej same pretensje, jak wam czynsze za wlasne mieszkania pojda do 1000zl za kilka lat tez bedzie cacy? to samo z telewizja cyfrowa, skoro mi przysluguje to czemu mam jej nie miec ???? wszedzie uklady i tyle, zaloze sie ze jakbym mial diane to byloby cacy bo placilbym im podstawowy haracz i byloby git umiech problem ze ja nie chce placic bo moge to miec za darmo !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 12:04  
Cytuj
aaa i w blokach nie bedziesz musial kupowac anten !!! bo w spoldzielni powiedzieli mi ze na 100% dostosuja te na blokach, wiec mozna miec za darmo, tylko sie nie chce, bo diana zabronila? umiech na 100% bedzie dostosowany kazdy blok, bo mowil mi to nawet jakis kierownik z spoldzielni, tylko jak powiedzial maja czas, a czas pewnie maja do konca 2013 roku, tyle w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 12:05  
Cytuj
kolego barcislav, mówiłem o zakłądaniu anten do ludzi którzy chcą mieć właśnie te podstawowych 14 kanałów.

Oczywystym jest fakt iż 90% ludności zostanie w dianie bo mają zapotrzebowanie na więcej kanałów.

Natomiast te 6-10 anten na bloku nie zaszkodzi !

Temu wszystkiemu potrzebny jest szum medialny żeby się ktoś za tych sempów wszystkich zabrał !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 12:08  
Cytuj
kolego barcislav, mówiłem o zakłądaniu anten do ludzi którzy chcą mieć właśnie te podstawowych 14 kanałów.

Oczywystym jest fakt iż 90% ludności zostanie w dianie bo mają zapotrzebowanie na więcej kanałów.
Starsi ludzie też będą płacić haracz bo nie znają się na tym, i dzięki temu firmy prywatne oferujące darmowe kanały za opłatą się bogacą.




Temu wszystkiemu potrzebny jest szum medialny żeby się ktoś za tych Sępów wszystkich zabrał !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 12:09  
Cytuj
to dobry pomysl ale posluchaj: kupujac w sklepie antene kierunkowa za 150zl i dekoder za 100zl nie masz pewnosci, ze odbierze ci dobrze sygnal, co wtedy? dodatkowo sa to koszty w wysokosci ok 250zl, ktore ida w bloto, jakbym mieszkal na 4 pietrze, albo w wiezowcu na wyzszym to pewnie bym sobie kupil antene, ale mieszkam na parterze wiec anetena mi niewiele da, bo dookola pelno blokow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 18:29  
Cytuj
CYTAT


Wracając do telewizji cyfrowej naziemnej. Sprawa ma się tak, że osoba chcąca odbierać sygnał tejże, musi posiadać telewizor ze zintegrowanym dekoderem DVB-T/MPEG-2 lub dokupić sobie samemu, we własnym zakresie dekoder do odbioru tejże telewizji.


DVB-T MPEG-4 (kiedyś miał być MPEG-2 ale weszliśmy w 4 )!

Myślę że jak płacicie Azart (może i groszę) to i DVB-T powinni wam uruchomić. Sygnał lata na tych samych częstotliwościach i tych samych antenach co są na każdym bloku. Słyszałem zaś taką informację (nie wiem czy potwierdzoną) że właśnie te kanały ogólnodostępne rozprowadzane są przez Dianę (zamiast Azartu). Jak wiele osób zaatakuje współdzielnię i podejmie temat Azartu to może się za to wezmną.
Co do anten - nie jest potrzebna żadna super antena za 150 PL - antena za 50/70 PLN powinna sobie dać radę. Można się skrzyknąć z sąsiadami, postawić na dachu jedną antenę i rozprowadzić sygnał na kilka domów (prosty rozdzielacz) i jazda. Jak złąpiecie w miarę stabilny sygnał to rozdział na 4/5 TV nie bedzie problemem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 18:40  
Cytuj
CYTAT


DVB-T MPEG-4 (kiedyś miał być MPEG-2 ale weszliśmy w 4 )!

Myślę że jak płacicie Azart (może i groszę) to i DVB-T powinni wam uruchomić. Sygnał lata na tych samych częstotliwościach i tych samych antenach co są na każdym bloku. Słyszałem zaś taką informację (nie wiem czy potwierdzoną) że właśnie te kanały ogólnodostępne rozprowadzane są przez Dianę (zamiast Azartu). Jak wiele osób zaatakuje współdzielnię i podejmie temat Azartu to może się za to wezmną.
Co do anten - nie jest potrzebna żadna super antena za 150 PL - antena za 50/70 PLN powinna sobie dać radę. Można się skrzyknąć z sąsiadami, postawić na dachu jedną antenę i rozprowadzić sygnał na kilka domów (prosty rozdzielacz) i jazda. Jak złąpiecie w miarę stabilny sygnał to rozdział na 4/5 TV nie bedzie problemem.


Akurat to potwierdzona informacja, kanały rozprowadza Diana, mozna powiedziec, ze spoldzielnia ma gowno do gadania, wlasnie dlatego wszystkie anteny na blokach nie dzialaja, bo zablokowali, a jak powiedzialem w spoldzielni, zeby mi podlaczyli to powiedzieli, ze oni nie moga, wiadomo czemu umiech dla mnie to z daleka smierdzi jakims przekretem, a anteny napewno beda w pozniejszym czasie gotowe na telewizje cyfrowa, bo koles ze spoldzieli powiedzial mi, ze moglby to zrobic i dzis, ale nie od niego to zalezy, maja 2 lata jeszcze czasu wiec biora ludzi za idiotow i zarabiaja, bo przeciez pakiet podstawowy niewiele rozni sie od pakietu jaki oferuje telewizja cyfrowa, nie znam sie tez na tym do konca, ale jakis robotnik ze spoldzieni powiedzial mi w ubiegly piatek, ze na wiekszosci blokow w stw wzmacniacze sa wylaczone, nie umiem tego udowodnic, ale jesli podlaczam dekoder do anteny i wykazuje ona zasieg "0" to wynika, ze ta antena nie dziala, bo jakby dziala to chyba wychwycila by chociaz 1, 5, a moze 15% zasiegu, a wkladajac kabel mozna powiedziec, ze dekoder go nie wykrywa, zeby to udowodnic, musze na dniach wlozyc jakas stara badziewna antene i sprawdzic, czy ma jakikolwiek zasieg, jesli bedzie miec to bedzie to dla mnie mega przekret, bo placac AZART i abonament za TV bede czul sie oszukiwany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 19:40  
Cytuj
Jak bedę u znajomego w bloku w najbliższym czasie to sprawdzę co dają z Azartu miernikiem do DVB-T.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 20:02  
Cytuj
Jakie dostosowywanie anten? Przecież tylko wystarczy dekoder/nowy telewizor z dekoderem, a antenę zostawić w spokoju. A sygnał z Kielc już dawno łapie. Brakuje jeszcze cyfrowych kanałów TVP. Nie wiem czy UKE lub UOKiK by się tym nie zainteresował.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
Jakie dostosowywanie anten? Przecież tylko wystarczy dekoder/nowy telewizor z dekoderem, a antenę zostawić w spokoju. A sygnał z Kielc już dawno łapie. Brakuje jeszcze cyfrowych kanałów TVP. Nie wiem czy UKE lub UOKiK by się tym nie zainteresował.


No i dobrze gadasz !!!! tak powinno byc, w koncu reklamy w tv pokazuja ze nawet 70-cio letnie babcie podlaczaja telewizje cyfrowa, niestety jak wkladam antene do dekodera to go nie wykrywa, bo ta antena poprostu nie dziala, wiec cos tu jest nie tak ... a ja znawca super nie jestem, tylko mowie jak jest, chcialbym ten problem rozwiazac tzn staram sie dojsc o co chodzi w tym wszystkim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 20:53  
Cytuj
Mówienie ,że jakiś kierownik jakiś ,pracownik mówił nic nie daje.Należy złożyć zapytanie,zażalenie,wniosek na piśmie.Potem wymagać odpowiedzi na piśmie.I dalej uzasadnienia na piśmie.A wtedy może kogoś się wezmie za dupę za stan jaki jest.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 21:13  
Cytuj
Barcisław melepeto, do Ciebie kieruje słowa me: ubiłeś się dziś w głowę i nagle stwierdziłeś że wszystko należy Ci się za darmo? Masz ochotę - płać abonament, chcesz Dianę - płać Seidlerowi, chcesz azart - wal z czynszem do spółdzielni. Przecież to ku*wa groszowe sprawy a ty spuszczasz się i żalisz od rana na forum, jakbyś conajmniej gołą dupą dostał w ryj. Kup sobie antene, dekoder, zapłać jak biały człowiek i ciesz się zarówno "katolickim głosem w swoim domu", jak i masońskim TVN'em i niemieckim Polsatem. Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 21:18  
Cytuj
Lucky_Luk.
Wyjmłeś mi to z ust . Polać mu !!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Barcisław melepeto, do Ciebie kieruje słowa me: ubiłeś się dziś w głowę i nagle stwierdziłeś że wszystko należy Ci się za darmo? Masz ochotę - płać abonament, chcesz Dianę - płać Seidlerowi, chcesz azart - wal z czynszem do spółdzielni. Przecież to ku*wa groszowe sprawy a ty spuszczasz się i żalisz od rana na forum, jakbyś conajmniej gołą dupą dostał w ryj. Kup sobie antene, dekoder, zapłać jak biały człowiek i ciesz się zarówno \"katolickim głosem w swoim domu\", jak i masońskim TVN\'em i niemieckim Polsatem. Amen.


Teraz to lekko przegiąłeś zaklopotany

Jeśli kolega jest członkiem spółdzielni i płaci azart, to należy mu się jak psu kość sygnał ze zbiorczej anteny. Nie sygnał przetwarzany przez TVK Diana, tylko dostęp do ogólnopolskiego multipleksu.
Nie musi wcale inwestować w żadne dekodery, które wszystkie nowsze otv mają, ani anteny skoro płaci azart.

Układy i układziki pomiędzy spółdzielnią a dianą trzeba zgłosić do UOKIK a blokowanie mux-a do UKE ok oni uwielbiają takie sprawy.

BTW. Sam jutro wepnę się u rodziców w azart i zapuszczę skanowanie DTV uśmiech ciekawe czy będzie sygnał potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 21:42  
Cytuj
hehe nie uderzylem sie w glowe umiech poprostu ciekawi mnie ta sprawa, place za wszystko - fakt groszowe sprawy, ale place, dekoder mam wiec wg twojej teorii powinienen miec telewizje, a nie mam ;) zaskoczony?

Druga sprawa, atakujacie mnie zwyklego czlowieka, a popaptrz co sie dzieje w stalowej woli:

1. cala stalowa wola mozna powiedziec ze jest tylko pod 1 spoldzielnia - czyli tak zwany monopol - a wszystkie znane mi monopole sa grozne i fatalnie rzadza gotowka (poczta polska, telekomunikacja polska, kolej pkp) zauwaz, ze gdzie jest monopol to sa przekrety i machlojki
2. czynsze w stalowej woli - o tym tez nikt nie trabi, ludzi wykupili mieszkania na wlasnosc a musza placic czyns, a raczej haracz - ja place ponad 520zl !!! w tamtym roku bylo 6-7 podwyzek czyli co 2 miesiace podwyzka !!! jak dojdziemy do 1000zl tez bedzie ok?
3. PEC - zima byla slaba i co mnie najbardziej bawi w nagrode dostajkemy za to podwyzke? hehe za to ze nie zuzylismy ciepla umiechznajdz mi takie 2 przedsiebiorstwo w polsce,
4. telewizja cyfrowa

Jakbym sie sprezyl to bym znalazl tyle tematow z samej stalowej woli ze glowa boli, kazdy kto widze wychyli sie obrywa, ciekawe jak was spotka nieprzyjemna sytuacja, do smiechu wam nie bedzie - wierzcie mi, a temat zalozylem, bo sie zirytowalem, nie robie z tego sensacji ale tak na zwykly chlopski rozum ... place spoldzielni za azart, place glupi abonament za tv, posiadam nowiutki dekoder cyfowy i mimo wszystko nie mam tej telewizji umiech do tematu podchodze z dystansem, bo jak dobrze znam zycie z spoldzielnia, czy diana nikt nie wygra i tyle w temacie, po co tak trabia w telewizji o cyfryzacji skoro stalowa wola to czarna dziura, tu zasady nie obejmuja, wylacza sygnal analogowy to moze dostaniecie cyfrowy, fakt moge sobie kupic ta antene, ale jak sie okaze ze mam slaby zasieg? moja antena, a antena na bloku to chyba wielka roznica i szanse o wiele wiele wieksze wg mnie, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 21:49  
Cytuj
poczytajcie http://pl.wikipedia.org/wiki/AZART .
Ma system zbiorczy w bloku ? -MA !
Ma w nim sygnał telewizyjny ? - Ma !
TO po co marudzi ? Chcesz miec naziemny cyfrowy sygnal ? Sam go zlap , jak kolega EL-MO zasugerowal.
Aby równolegle w "AZARCIE" dzialal sygnal analogowy oraz cyfrowy , potrzeba "odfiltrować" odpowienie kanały we wszystkich skrzynkach itp. na to potrzeba czasu , checi nie wystarczą .
Zaschlo mi w gardle umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 21:51  
Cytuj
Płacisz azart, abonament, masz dekoder i telewizor. Super. Wyjeb dekoder, TV podepnij bezpośrednio pod gniazdko RTV i ciesz się obrazem i fonią. Będziesz miał jakość za cenę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 09:23  
Cytuj
Witam.
Polecam www.weeb.tv

Po co placic zdziercom z Diany abonamenty kosmiczne, a w zamian za to same dziadowskie programy jak za 15 zl miesiecznie mozna miec (podstawowe kanaly czyli TVP, TVn, Polsata itp.) oraz Canal Plusy, HBO, Cinemaxy i wieeele innych.
A jakosc o wiele lepsza niz w Dianie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »