NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Telewizja cyfrowa w Stalowej Woli, telewizja cyfrowa w blokach
Posty: 1
Dołączył: 21 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 15:33  
Cytuj
Witam
Ja kupiłem dekoder, wyciąnąłem z piwnicy pokojową antenę z lat 80-tych ze wzmocnieniem i wszystko śmiga. Wiosną zamontuję antenę kierunkową na balkonie, a telewizje kablowe mam daleko w.... wiecie gdzie umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 15:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 23:08  
Cytuj
co ci zrobiła złego??? przecież Diana np jest super???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Witam
Ja kupiłem dekoder, wyciąnąłem z piwnicy pokojową antenę z lat 80-tych ze wzmocnieniem i wszystko śmiga. Wiosną zamontuję antenę kierunkową na balkonie, a telewizje kablowe mam daleko w.... wiecie gdzie umiechumiechumiech


Jakie programy odbierasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 12:28  
Cytuj
Ja odbieram naziemna bez zadnego problemu. Antena skierowana na Kielce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2012r. 19:57  
Cytuj
Dołączę się do rozmowyumiech

Ja sądzę, że winna jest tylko i wyłącznie spółdzielnia która dała się "przekupić" oddając Dianie AZART. Jest to jawne działanie na szkodę swoich lokatorów.
Na tą chwile jeśli Diana ci nie da telewizji cyfrowej to jest jednoznaczne że zapraszają cie do siebie za 15 zł.
Płacąc dianie 15 zł przez rok jest to 180 zł na tą chwile za tą kwotę można się wyposażyć w sprzęt który powinien być na lata... a dzięki niemu mamy niezależny odbiór TC.
Problem zaczyna się jak niestety nie ma sygnału za oknem ze względu na zabudowanie.
Takie działanie spółdzielni i Diany powinno być zgłoszone wyżej żeby dostali konkretne milionowe kary!
Już za niedługo za oknami zobaczymy lata 80-tesmiech2 powrócą siateczkiumiech

Nie mam Diany ponieważ mało oglądam tv umiech ale opłata za AZART to czyste złodziejstwo już nie wspominając inne opłaty kulturalno sprzątające itp, które ciągle wzrastają smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 17:45  
Cytuj
witam

mam pytanie czy ktos moze testowal urzadzenie takiego pokroju w Stalowej Woli ? Czy warto to kupic opinie sa bardzo dobre ale u nas moze byc problem z sygnalem. link do urzadzenia http://alleg(...)846.html

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
witam

mam pytanie czy ktos moze testowal urzadzenie takiego pokroju w Stalowej Woli ? Czy warto to kupic opinie sa bardzo dobre ale u nas moze byc problem z sygnalem. link do urzadzenia http://alleg(...)846.html

pozdrawiam


Kolego od razu powiem, że na antenkę proponowaną w zestawie nic w naszej okolicy nie złapiesz.
Jeśli taki tunerek podłączysz do anteny zewnętrznej (np. siatkowej) to jest duża szansa, że będzie to smigało.
Dla wszystkich którzy myślą o kupnie anten wewnętrznych (używanych w pomieszczeniach) - nic nie złapiecie w naszej okolicy. Anteny takie nadają sie do odbioru w momencie kiedy mieszkamy w najbliższej odległości do nadajnika. W naszym przypadku są to odległości 80-90 km.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 00:04  
Cytuj
CYTAT
witam

mam pytanie czy ktos moze testowal urzadzenie takiego pokroju w Stalowej Woli ? Czy warto to kupic opinie sa bardzo dobre ale u nas moze byc problem z sygnalem. link do urzadzenia http://alleg(...)846.html

pozdrawiam



witam mam taki tunerek do sprzedania firmy manta 2 lata gwarancji za 50pln oddam mialem wyjazd kilku dniowy po polsce i kupilem aby mecze obejrzec i daje rade w pierwszy dzien jak kupilem próba antena na parapet okno od strony rozwadowa 4pietro złapałem sygnał z kielc jakosc 80% sporadyczne przyciecia ale zlapalo mi tylko kanal 36 na tej malej antence w trasie mialem w androidzie apke do okreslania nadajnikow dvbt i obejzalem wszystkie mecze w czwartek bede w stalowej to juz obejrze śsobie na normalnym tv

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 08:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
witam

mam pytanie czy ktos moze testowal urzadzenie takiego pokroju w Stalowej Woli ? Czy warto to kupic opinie sa bardzo dobre ale u nas moze byc problem z sygnalem. link do urzadzenia http://alleg(...)846.html

pozdrawiam


Kolego od razu powiem, że na antenkę proponowaną w zestawie nic w naszej okolicy nie złapiesz.
Jeśli taki tunerek podłączysz do anteny zewnętrznej (np. siatkowej) to jest duża szansa, że będzie to smigało.
Dla wszystkich którzy myślą o kupnie anten wewnętrznych (używanych w pomieszczeniach) - nic nie złapiecie w naszej okolicy. Anteny takie nadają sie do odbioru w momencie kiedy mieszkamy w najbliższej odległości do nadajnika. W naszym przypadku są to odległości 80-90 km.


Dzieki Kolego za odpowiedz na moje pytanie. Powiem ze takiej niestety odpowiedzi sie spodziewalem. Co do anteny siatkowej to nie mam za bardzo jak jej zamontowac a azartu w moim bloku nie ma :( Wiesz moze czy jest szansa na jakis lepszy sygnal w naszej okolicy ? Z mapki Emitel'a widze ze najblizej mozna lapac sygnal z Rzeszowa, Lublina, Tarnowa i Kielc :( Moze sie to jakos poprawi i maja w planach postawic gdzies blizej nadajnik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 09:21  
Cytuj
Najbliższy nadajnik jest w Tarnobrzegu, ale to tylko MUX1 (kanały TVP+komercyjni) na kanale 37. W Październiku plan jest uruchomienia Leżajska, ale jak pokazały włączenia MUX2 może być różnie (z dużej mocy uruchomili nadajnik na kominie z mocą "żadną"). Po wyłączeniu analogu chłopaki mają włączyć już wszystko z mocami docelowymi - np z Kielc z 50kW ma się zrobić 100 kW. Nie wiem jednak czy to wystarczy aby odebrać coś z takiej małej antenki domowej (raczej wątpie).
Dla ludzi z bloków jednym z wyjść jest przyciśnięcie spółdzielni i załatwienie cyfrówki w azarcie.
Czasem można się dogadać z sąsiadem z wyższego piętra aby on powiesił antenkę u siebie i podzielić sygnał tak jak to się robi w domkach jednorodzinnych na kilka TV.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 20:04  
Cytuj
heh nie brzmi optymistycznie :( Chyba jednak bede musial jakas antene zapodac zew :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »