NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dieta Dukana w praktyce.,
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 07:47  
Cytuj
Bardzo proszę osoby które stosowały dietę Dukana, o napisanie jak ona przebiega w praktyce i jakie skutki przynosi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 07:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 09:04  
Cytuj
znam 3 osoby wszystkie ponad 30 kilo. ale nerwy konkretne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 09:15  
Cytuj
a teraz kolej na choroby - uwalony układ kostny , nereczki , nadpobudliwość , agresja...ho ho ho -ile jeszcze tegosciana
(czyt. przebiałczenie)

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 09:45  
Cytuj
Ja stosowałam diete. Dobrze sie po niej czułam, szybkie efekty, brak jojo. Jak chcesz cos konkretnie wiedziec do na prv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 10:34  
Cytuj
A czy nie lepiej zdrowiej się odżywiać, uprawiać jakieś sporty i w ogóle więcej ruchu?? Wiosna idzie czas skoczyć na rowerek może rolki co kolwiek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 10:59  
Cytuj
Ja mam sposób-jest to dieta CUD.
Szamam co chcę i ile chcę.Piwo,golonka -ile wlezie.
Potem telewizor i czekam na CUD.potluczony

Jak ktoś osiąga juz "masę krytyczną" po prostu mniej żreć a więcej się ruszać.
Plaster na gębę i kołek w doopę.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 11:17  
Cytuj
Ja jestem w drugiej fazie na dzień dzisiejszy wszystko jest ok czuję się świetnie waga spada jak chcesz wiedzieć więcej zapraszam na prv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 15:12  
Cytuj
Jestem 1.5 roku po dukanie i wszystko jest ok. Nie ma efektu jojo. W 2 miesiące ubyło 19kg. Wiecej szczegółów na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 20:08  
Cytuj
najcudowniejsza dieta świata ; na śniadanie listek sałaty ,na obiad listek sałaty na kolację ? nic bo to by było obzarstwo .efekt murownay ; nakłady finansowe prawie zerowe ;po miesiącu z ciała kluseczki zostaje ciało niteczki

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 18:24  
Cytuj
Macie swoją "cód" diete.Dukan zostanie skreślony z listy lekarzy.Udowodniono ,że jest szkodliwa.A pan doktorek zbijał tylko kase.Cudownie to on nabił sobie kieszeń a ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 21:46  
Cytuj
Napewno maczały w tym palce firmy produkujące cudowne farmaceutyki na odchudzanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 17:20  
Cytuj
Niezdrowa, a produkty, z których przyżądza się posiłki są bardzo drogie.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 18:04  
Cytuj
Nessi, bo to ŻĄDZA pieniądza jestchytry

Dieta cud nie istnieje,drodzy Państwo.
Na figurę trzeba sobie zapracować fizycznie + wyrzec się np. czekolady cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 50
Dołączył: 15 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 09:39  
Cytuj
jestem prawie 2 lata po diecie,schudłam 15 kilo,utrzymałam wagę.
Było warto, wczesniej próbowałam róznych diet, ale schudłam na krótko.
Jesli potrzebujesz jakiej wskazówki to pisz na margo715_(at)_interia.pl
chętnie pomogę.
Kup sobie witaminy maxvit dla kobiet i słuchaj tych co straszą nie jest żle tylko nie należy przesadzać.

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Lis 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 09:58  
Cytuj
jak do każdej diety, trzeba i do tej podchodzić z rozsądkiem. stosowałam tą dietę z małymi modyfikacjami pod swój gust i schudłam 12 kilo w ciągu mniej więcej pół roku czyli zdrowo - nie za szybko, nie za wolno. i nikt mi nie wmówi, że ta dieta jest droga! w diecie używa się bardzo dużo produktów zdrowych, chudy i to chyba jest jej sekret. pozwala zmienić nawyki żywieniowe. a przepisy? jest mnóstwo przepisów w internecie, które wcale nie wychodzą drogo.
ja stosowałam tą dietę niezbyt drastycznie, bo nie wymagałam ekstra efektów w krótkim czasie. więc np zamiast słodzika stosowałam cukier ale np ten ciemny albo mniejsze ilości białego.
nie ma co dawać się zwariować i najlepiej przeczytać książkę od deski do deski, żeby nie popełniać głupich błędów i nie robić sobie krzywdy. poza tym, moje zdanie jest takie, do każdej diety należy podchodzić sceptycznie. bo chyba nie ma idealnej diety, która odpowiada każdemu i warto modyfikować dietę, tak aby jak najbardziej nam odpowiadała. bo schudnąć to pikuś ale potem nie przytyć to dopiero wyzwanie. dlatego warto zmienić sposób żywienia nie tylko na czas odchudzania.
moim celem było schudnięcie, ponieważ tylko w ten sposób mogłam sobie pomóc aby zajść w ciążę więc wszelkie niezdrowe elementy diety odpadały,np. słodzik. no i poza tym ruch - chodziłam na basen dość intensywnie, co baaardzo dużo dało.

ela
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 17:29  
Cytuj
forum.dieta-dukan.pl
Ja korzystam z tej stronki, dziewczyny tam wszucają rewelacyjne przepisy!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »