NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Palenie w piecu ,
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 20:41  
Cytuj
Podpowiedzcie mi proszę drodzy forumowicze czy w Stalowej Woli jest jakaś instytucja, która może sprawdzić czym się pali w piecu i nałożyć mandat jak stwierdzi nieprawidłowości ? Czy tym może policja sie zajmuje? Bo straży miejskiej nie ma .
Normalnie otwieram okno i smród mnie chyba zabije, nawet wywietrzyć mieszkania nie mogę. Paranoja jakaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2012r. 20:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 01:01  
Cytuj
mialem podobny problem. smrod moze byc i jest uciazliwy. ludzie palą byle czym w piecach. niestety sprawa utknela, ciezko jest udowodnic cokolwiek delikwentowi. w praktyce czlowiek jest bezradny, a spór przypomina walke z wiatrakami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 03:42  
Cytuj
To się nazywa recycling.
Odsyłają Chińczykom ich plastiki.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 22:17  
Cytuj
Nikt nie wie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 22:20  
Cytuj
Bida w kraju to i ludzie palą byle czym, a będzie jeszcze gorzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 11:00  
Cytuj
Niby bieda, a na fajki, wódkę, bryki wypasione i markowe ciuchy/kosmetyki ich stać. Domki odcinają się od CO, montują piece i palą wszystkim, bo sąsiedzi zrobili tak samo. Trzeba coś z tym zrobić. Nie może kilka domków zatruwać całej okolicy. Gdzie kontrole i mandaty? Jeśli można palić czymkolwiek i nikt nic im nie zrobi - nie pomogą nasze apele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 15:12  
Cytuj
WSzystko super, ale nikt nie wie gdzie to zgłosic ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 16:39  
Cytuj
halohalo a gdzie mieszkasz? bo fakt faktem śmierdzi dość intensywnie wieczorami głównie w okolicach Rozwadowa teraz i tak mniej bo nie ma mrozu jak był mróz to cały dym był zawieszony niżej i aż dusiło.Powiem wam tylko tyle ze z własnego doświadczenia wiem ze czasami nawet z 100% drewna tak śmierdzi nie trzeba żadnych dodatków, i nie ma się co dziwić osobom mieszkającym w domkach ze się odcinają od CO bo żeby ogrzać parterowy domek do średniej temp 20 stopni trzeba płacić rachunek w okolicach 1.000 zł i to całkiem inna sytuacja niż w bloku.Ale idzie wiosna to pocieszające....pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
halohalo a gdzie mieszkasz? bo fakt faktem śmierdzi dość intensywnie wieczorami głównie w okolicach Rozwadowa teraz i tak mniej bo nie ma mrozu jak był mróz to cały dym był zawieszony niżej i aż dusiło.Powiem wam tylko tyle ze z własnego doświadczenia wiem ze czasami nawet z 100% drewna tak śmierdzi nie trzeba żadnych dodatków, i nie ma się co dziwić osobom mieszkającym w domkach ze się odcinają od CO bo żeby ogrzać parterowy domek do średniej temp 20 stopni trzeba płacić rachunek w okolicach 1.000 zł i to całkiem inna sytuacja niż w bloku.Ale idzie wiosna to pocieszające....pozdrawiam


O , nareszcie jakieś konkrety, dzięki. Te smrody to nie z domku.
Chciałam wiedzieć, czy gdzieś to można zgłosić, bo chciałam delikwenta postraszyć, że zgłoszę, jak nie przestanie dymić na pół ulicy, szczególnie wieczorem. Ale jak mówisz, że z drewna, a i przy okazji jakoś ostatnio mniej śmierdzi i dymi to może dam spokój. Ale szlag mnie trafiał, ja otwieram okno a tu smród i siwy dym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »