NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
operacja kregoslupa, gdzie najlepiej?,
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 21:01  
Cytuj
Gdzie lub u kogo najlepiej operowac kregosłup, miasto lekarz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 21:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd: z nienacka ;)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 21:06  
Cytuj
w Tarnowie jest jakis specjalista podobno dobry od kręgosłupa, Poszukaj namiarów w necie , podobno ciężko sie do niego dostac takie kolejki . . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
Gdzie lub u kogo najlepiej operowac kregosłup, miasto lekarz?



Ja byłem operowany w WIM w Warszawie na Szaserów. Opieka jest super! Natomiast jeśli chodzi o efekty to zależy jak daleko jest zaawansowana choroba. Ja niestety zbyt długo zwlekałem z decyzją i teraz odczuwam tego skutki! Sama operacja to nic strasznego bo jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Następnego dnia rano wstaje się z łóżka i tak jak było w moim przypadku na trzeci dzień wypis do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2012r. 00:22  
Cytuj
Po co ci to?
Chcesz nie chodzić po operacji?
Trzba poszukać dobrego kregarza i ci to naprawi, a po medykach może się nie udac i nikt ci już nie zwróci zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2012r. 00:47  
Cytuj
Zakopane, klinika ortopedii i rehabilitacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2012r. 08:18  
Cytuj
Zakopane lub szpital mswia w wawie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 24 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 06:45  
Cytuj
Jestem po operacji c5-6 już 5 lat. W klinice na Jaczewskiego w Lublinie widziałam wiele "efektów" działanie kręgarzy. Zwykle były to przypadki z powikłaniami pooperacyjnymi. Zdecydowanie odradzam takie wizyty i "terapie".
Jestem zdania, że operacja kręgosłupa wykonana przez fachowca, w dobrym ośrodku, w dobrym czasie (nie za poźno) jest skuteczna, a jej efekt jest trwały.
Radzę skonsultować się przed podjęciem decyzji z kilkoma naurochirurgami (jest to możliwe, jeśli mamy czas na decyzję) i fizjoterapeutami ze specjalnością terapii kręgosłupa i ze sporym doświadczeniem pracy. Nie wolno działać pochopnie i tendencyjnie.
Na temat opinii puszek40: kto ciebie tak wystraszył, że straszysz innych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 08:55  
Cytuj
Szybka przyznaję Ci 100% racji z tymi wizytami u kręgarzy! Ja co prawda ich nie odwiedzałem ale szczerze nie polecam . Zgadzam się też że trzeba się skonsultować z kilkoma neurochirurgami aby mieć pewność że taka operacja jest niezbędna. W moim przypadku lekarze lubelscy powiedzieli że z operacją nie mam się co spieszyć a jak przypadkowo udało mi się trafić na konsultację do Warszawy do prof. Podgórskiego to okazało się że muszę natychmiast iść na stół bo grozi mi paraliż.W ciągu miesiąca od tej wizyty byłem operowany.Niestety trochę za pózno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 23:00  
Cytuj
słyszałem, że Tarnów ma specjalistę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »