NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Leczenie zębów NFZ - jakie ceny?,
Posty: 27
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 21:22  
Cytuj
Dawno temu byłem u dentysty, nie wiem, ile kosztuje teraz leczenie. Chodzi mi konkretnie o wypełnienie światłutrwaldzalne (duży ubytek) oraz znieczulenie. Oczywiście mam na mysli cennik w ramach NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 21:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 21:30  
Cytuj
Jeżeli chodzi o plombę to ja płaciłam 50zł i 10zł za znieczulenie przez NFZ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Chodzimi konkretnie o wypełnienie światłutrwaldzalne (duży ubytek) oraz znieczulenie. Oczywiście mam na mysli cennik w ramach NFZ.
No to jestes specjalistą od leczenia a nie wiesz jakie są ceny? W ramach NFZ to jest za darmoche. Ale włożone zostanie w tej cenie do zęba dziadostwo. Za przyzwoite wypełnienie trzeba zapłacić.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 11:50  
Cytuj
najlepiej nie leczyc zebow w Stalowej i okolicy. zawsze sa jakies poprawki . tylko patrza by jak najwiecej razy przychodzic i kase sypac mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 12:57  
Cytuj
Nieprawda u kuligowej i czujowej problemu nie ma.Tylko drogo więc lepiej leczyć taniej i potem poprawiać co 2 lata

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 19:56  
Cytuj
Po pierwsze: nie pytam o opinie na temat dentystów w Stalowej Woli. Jak ktoś ma potrzebę zwierzania się w tym temacie, proszę założyć osobne forum.

Po drugie: nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, jakie są rodzje wypełnień. Wystarczy od czasu do czasu chodzić do dentysty.

Po trzecie: "za darmochę" jest czynność naprawiania zęba, natomiast za wypełnienia inne niż refundowany amalgamat (np. światłoutrwaldzalne)oraz za znieczulenie trzeba płacić. Niestety nigdzie w Internecie nie ma cennika "dentystycznego" NFZ.

Po czwarte: potrzebuję dentysty, ponieważ zaczyna mi się wykruszać 11-letnia plomba, zrobiona w gabinecie państwowym. Mając do wyboru zapłacić 50 czy 200 zł - wolę zapłacić 50. Naprawiałem zęby prywatnie i państwowo - nie zauważam różnicy w jakości wypełnienia ani w ich trwałości. Natomiast zauważyłem dużą różnicę w cenie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 23:14  
Cytuj
Ja byłam u Pani Zielińskiej na edukacji,mogę z czystym sumieniem Ją polecić,jeżeli chodzi o tego typu wizytę.I ceny tak jak pisałam-w miarę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »