NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
wymiana rur gazowych, wymiana rur gazowych
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 14:53  
Cytuj
Witam, piszę w związku wymianą rur gazowych przez SM na Al. JP II, dokładnie chodzi mi o to czy :
- mam obowiązek wpuszczać pracowników SM do wymiany rur w mieszkaniu w terminie wyznaczonym przez nich ( musiałem brać UW w pracy )
- czy w/w pracownicy mają obowiązek posprzątec po sobie ? ( u sąsiadów zostawili syf jak cholera.... )
- czy mogę ich wogóle nie wpuszczać?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 14:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 15:26  
Cytuj
wpuscic musisz w tym terminie w innym przypadku moga nakazac wymiane na twoj koszt. Pracownicy SM sa zobowiazani do posprzatania po sobie, warto im o tym powiedziec zanim zaczna i spisac dane kto to robi np imie i nazwisko aby w razie potrzeby zlozyc skarge.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 16:08  
Cytuj
Fankore, ostatnio szukałeś psychologa. Przykro mi, że nie znalazłeś. Naprawdę durne pytania zadajesz człowieku. Zakładam, że Twoim powodem do nie wpuszczenia pracowników SM jest przede wszystkim typowo "polska" cecha jaką jest zawiść. Nie ważne co - byle na przekór. Nie masz obowiązku nikogo wpuszczać, nie wpuszczaj ich do mieszkania. Siedź pozamykany w domu i użalaj się nad spółdzielnią, że biorą pieniądze i nic nie robią. Poza tym, po co wymieniać rury? Jak pierdolnie to nic się nie stanie, przecież to tylko gaz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 16:15  
Cytuj
laKI LUK książkę o mnie piszesz czy jaki H***! Pytanie zadałem ze względu na sąsiada który jest wk.... po ich robotach a ja osobiście go popieram! Te obecne rury są trwalsze niż te które będą...także jak pierdolnie to tylko po skończonej robocie SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 16:22  
Cytuj
Masz więc wiedzę wyśmienitą, po kiego zatem pytasz tu? Skoro te obecne są trwalsze niż nowe to jaki cel ma ich wymiana? Jak będą chcieli pomalować klatkę schodową - też stań okoniem i powiedz ze stara farba jest jeszcze całkiem trwała i nie zgadzasz się na malowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 16:24  
Cytuj
Stare rury przewidziane były na jakiś okres czasu i widocznie on już mija lub minął. Oczywiście Fankore jako typowy Polak wie lepiej bo jest z tej dziedziny ekspertem. Dziwne, że jako ekspert z każdej dziedziny nie wie czy ma wpuścić fachowców, czy nie.
Nie wpuszczaj ich i wymień sam te rury, przecież zrobisz to najlepiej. Sąsiedzi jak się o tym dowiedzą będą tylko czekali na pierdyknięcie i na pewno ci podziękują jak wszyscy razem będziecie nocowali w sali gimnastycznej najbliższej szkoły. Przecież to tylko gaz, zwykła pierdoła a ty tak się przejmujesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 16:30  
Cytuj
z zapytania zrobiła się rozprawka!! Mocherowa dewiza!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »