NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
azart - usunięcie,
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 17:13  
Cytuj
Korzystam z jesten z platform satelitarnych, co powoduje, że w ogóle nie jest mi potrzebny azart, który mam wliczony w czynsz za mieszkanie. Czy ktoś już może przerabiał próbę pozbycia się tej opłaty? Czy Spółdzielnia robi jakieś problemy? Po remoncie gniazdko zlikwidowałem, więc jak ktoś ze spółdzielni by chciał skontolowac to śmiało mogą przychodzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 17:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 17:16  
Cytuj
Praktycznie niemożliwe - choć przez ostatnie klika lat w wielu bokach wogóle nie działał - i tak pobierali opłaty. Teraz, kiedy muszą coś nim przesyłać te opłaty oczywiści podnieśli.

Chyba tylko zrezygnowanie z członkostwa w spółdzielni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
Praktycznie niemożliwe - choć przez ostatnie klika lat w wielu bokach wogóle nie działał - i tak pobierali opłaty. Teraz, kiedy muszą coś nim przesyłać te opłaty oczywiści podnieśli.

Chyba tylko zrezygnowanie z członkostwa w spółdzielni.


Przy zakupie mieszkania było do wyboru czy chce czy nie, być się członkiem spółdzielni. Wybrałem, że nie, ale za azart płacę. Teraz idzie podwyżka czegoś zupełnie mi niepotrzebnego. Roczny azart to dla mnie roczny podatek od nieruchomości. neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »