NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Spółdzielnia - podwyżki,
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 19:15  
Cytuj
Witam
Mam takie oto pytanie, jak kazdy pewnie wie z rachunkow, nasza ukochana spoldzielnia zrobila podwyzke o prawie 40zl, dodatkowo 2 podwyzka idzie od lipca !!! a ja w sumie w inne sprawie chcialem spytac innych, jak wiemy zima byla slaba, dzieki czemu na ocieplaniu kazdy zarobil hmm 250zl, ale spoldzielnia zabrala 140zl !!!!!! i teraz najlepsze, codziennie jest ok 5-10 stopni celcjusza, to dlaczego spoldzielnia grzeje na full i zbiera juz kase na nowy rok !!!!!!!!! to kradziez i zlodziejstwo, bo nabijaja juz kase na nowy rok, co oni nie maja czujnikow, nie widza ze jest cieplej, mogli by przeciez zmiejszych grzanie !!!!!! teraz to w pokoju mozna miec i 30 stopni celcjusza, zakrecenie nic nie da bo i tak za to placic trzeba, u mnie np jest zakrecone grzanie, a jak otwieram okno to nawet nie czuc ze robi sie zimniej, eh normalnie ten kraj to wielka pomylka, albo moze samo miasto to pomylka, czy oni nie maja czujnikow temp, im cieplej tym grzanie powinno spadac, a moze wylaczyli czujniki bo chca zarabiac !!!!!!!!! to chore, 2 sprawa na boku to azart, hehe dali podwyzke na 2,50zl ale za co? za to ze przez 10lat stala antena i niedzialala? hehe jaka to modernizacja ma byc? przyjdzie facet, cos tam ustawi, wlaczy wzmaniacz i telewizja cyfrowa bedzie dzielac, wiec czemu placic 12x2,50zl przez caly rok? jak to jest robota na 1 raz, 3 sprawa to juz chodzi o powyzke hm jak sie to nazywalo, jakiejs skladki remontowej - i zalosne wytlumaczenie, rosnie amoryzacja, koszty itp hehe normalnie ludzi maja za debili, 4 sprawa podwyzka za sprzatanie klatek, nie dosc ze ja nigdy nie widze jak myja te klatki, to jak juz myja to na parterze np myja klatke woda z 4 pietra czyli brudem !!! i smierdzi bardziej niz przed myciem, nie lepiej zeby kazdy na swoim pietrze raz w tygodniu wzial szufelke i pozamiatal? normalnie to miasto powoduje ze czlowiek wariuje, miasto samych smiesznych sytuacji, cale zycie wydawalo mi sie ze spoldzielnia ma jakos pracowac na siebie, a u nich jak strata to daja podwyzki !!! biora na remonty co miesiac po 100zl i gdzie ta kasa jest? jakby sie uparl to czynsz zmiejszono by o 150-200zl, chory system, krasc od najslabszych, zaniedlugo to beda jaja bo ci co maja mieszkania wlasnosciowe beda je tracic przez dlugi, jakie to mieszkanie wlasnosciowe, skoro spoldzielnia daje powdyzki i zaniedlugo jak tak dalej beda dawac podwyzki ilosc dlugow bedzie rosla lawinowo !!! teraz place juz 560zl za czynsz za 54m, co jest cena z kosmosu, moj komentarz do tej kwoty jest taki: czynsz 450zł w warszawie (taka sama powierzchnia mieszkania, dodatkowo miejsce na parking w garazu, dodatkowo ogrodzony teren, dodatkowo ochroniarz !!!!) jak sie ma warszawa do stalowej woli, gdzie place w warszawie sa 3-4 krotnie wyzsze !!!! chory system !!!!





//moderowano tytuł - nie pisz go z caps lockiem!!!!!!!! - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 19:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
czynsz 450zł w warszawie (taka sama powierzchnia mieszkania, dodatkowo miejsce na parking w garazu, dodatkowo ogrodzony teren, dodatkowo ochroniarz !!!!) jak sie ma warszawa do stalowej woli, gdzie place w warszawie sa 3-4 krotnie wyzsze !!!! chory system !!!!

Te 450 jest z wodą zimną ciepłą i śmieciami??
Poza tym chyba w nowym standardzie energetycznym, skoro są parkingi i ogrodzony teren, więc za ciepło mniej płacisz i pewnie masz je niezależne od innych.
W starych blokach tak miał nie będziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 19:44  
Cytuj
Sa już 3 tematy o tym ale nie blokuje. na przyszłość użyj funkcji szukaj. kolega w wawie za podobny metraż płaci 1000zl oplat więc nie wiem w jakich slumsach takie opłaty. Ale ogólnie masz racje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 20:25  
Cytuj
eh ja sie tu nie bede klocic z innymi o kwoty, bo moze i sie myle o pare zl w jedna albo w druga strone, mi chodzi o to co robi spoldzielnia !!! ludzi wy tego nie widzicie? podwyzka goni podwyzke, kiedy ta spoldzielnia sie opamieta? jak bedzie 1000zl za miesiac? bloki remontowane raz na 30lat, ale ok wyremontowali, a dalej? biora i biora co miesiac, podwyzka goni podwyzke, a polepsza sie cos? ludzie prawie 100zl od 1 mieszkania na remonty, wyobrazacie to sobie jaka sie kwota uzbiera na wszystkich? ta spoldzienia obraca milionami i mimo to wciaz malo i malo, zaloze sie ze za czynsz o 200zl dalo by sie funkcjonowac, ale jak ktos napisal ze ci na gorze musza miec lepiej kosztem nasz, ciekawe gdzie jest ta racjonalna granica? bo wg mnie ona juz zostala przekroczona gdy czynsze poszly powyzej 400zl, wogole czytaliscie jakie sa powody podwyzek? czytaliscie te zalosne wytlumaczenia? kazdy pieprzy ze zyje sie lepiej, pytam gdzie? pokazcie mi? eh tyle w temacie, kazdy wie jak jest, kazdy wie ile placi, mam tylko nadzieje, ze ci co np teraz skacza na mnie, nie beda robic tak samo w despracji jak dla nich zostanie przekroczona granica racjonalosci, bo dla jednego 500zl to malo, dla innego to moze byc 550zl, a dla innego i 700zl, w takim tempie napewno prawie kazdy peknie, pozdrawiam tych co rozumieja i chca cos z tym zrobic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 20:33  
Cytuj
No podwyzki musza byc przeciez ich pensje http://www.sm.st(...).1005.21 z uwagi na ciezka prace i rosnace ceny musza wzrosnac. Niewatpliwie sa to fachowcy, czesc z nich potrafi pracowac w tym samym czasie w paru zakladach pracy... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 20:44  
Cytuj
O kurtfa... toż Huta w najlepszym okresie miała w radzie bodajże 4 czy 6 osób? No, ale biorąc pod uwagę ile trzeba w takiej zdRadzie robić, to Huta (nawet w tym najlepszym okresie) się nie umywała... Szok!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 21:15  
Cytuj
Żegnam was... tak miał chyba brzmiec ten post bo kolega wylatuje. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 22:32  
Cytuj
kris8010 napisał:
CYTAT
....


Gościu nie otwieraj lepiej ust bo masz nasr.... w tym małym baniaczku i troszkę zalatuje.

Sorry wszystkich za ten zwrot ale takie imbecy...
doprowadzają mnie do pasji.
Ale burak zostanie burakiem, ...
a buurek buurekiem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2012r. 23:26  
Cytuj
Kolega kończy pisanie na tym forum. Szkoda gadać

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »