NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
laryngolog- usunięcie migdałów,
Posty: 28
Dołączył: 2 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 22:28  
Cytuj
Witam, mam zalecenie od lekarza pediatry (Wołcz) na usunięcie migdałków u dziecka. Dziecko częśto łapie infekcje gardła,ostatnio uszu nieraz chrapie w nocy jak lokomotywa. Czy wykonywaliście taki zabieg? Lekarz odsyła mnie do Tarnobrzega do p. doktor Rogalskiej-Zimoląg, czy słyszeliście o tym lekarzu?
przeszliście ten zabieg z dzieckiem? Jestem pełna obaw , napiszcie czy mieliście taką sytuację. Dodam tylko że dziecko ma 5 i pół roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 22:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 22:42  
Cytuj
Sam zabieg to nic strasznego. Natomiast ja na pani miejscu postarałbym się o jeszcze jedną konsultację w celu potwierdzenia ze taki zabieg jest niezbędny! Jeśli chodzi o panią dr. to o ile mnie pamięć nie zawodzi jest już raczej osobą w mocno podeszłym wieku.Osobiście miałem z nią kontakt bardzo dawno ale nie mam zbyt miłych wspomnień! No ale może coś się zmieniło! Dodam że też chodziło o usunięcie migdałków ale nie posłuchałem pani doktor i po dwudziestu kilku latach mogę powiedzieć że moja decyzja była jak najbardziej słuszna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 22:43  
Cytuj
Jak możesz sobie pozwolić polecam prywatnie w rzeszowie na narkozie. Bezbolesnie i dziecko nie ma traumy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 22:52  
Cytuj
tu zgodzę się z 98792-czyli jeszcze jedna konsultacja dla potwierdzenia, np. u Pana Piłata. Natomaist jesli będzie to juz konieczne to rzeczywiscie polecam Tarnobrzeg, robiłam tam u dwojki moich dzieci, ale juz kilka lat temu.Zdecydowane NIE dla stalowej.
jeśli chodzi o Panią Zimoląg byla wtedy ordynatorem, pewnie jest nadal, no cóz miła to ona nie jest, ale ponoc dobra, takie były opinie.Moje dzieci miały lat 5 i 9 w chwili usuwania migdałka.Obyło sie bez komplikacji, choc stres ogromny, wiadomo, jednak to narkoza i człowiek drży.A czy było to rzeczywiscie konieczne-kto to wie, nie da sie sprawdzic co by było gdyby....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 01:03  
Cytuj
CYTAT
Jak możesz sobie pozwolić polecam prywatnie w rzeszowie na narkozie. Bezbolesnie i dziecko nie ma traumy


Najwyżej się nie obudzi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 06:38  
Cytuj
Dr.n.med. Sławomir Łukasik - pracuje w szpitalu w Rzeszowie na Chopina.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Dr.n.med. Sławomir Łukasik - pracuje w szpitalu w Rzeszowie na Chopina.



Potwierdzam. Ale najpierw konsultacja u laryngologa. Ja polecam Piłata to on wysłał do Rzeszowa mojego 2 letniego syna. Trafiłam tam ze skierowaniem na konsultacje do dr. Łukasika. Bardzo miły człowiek i troszczy się o swoich małych pacjentów. Nigdy Stalowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 13:39  
Cytuj
Tygrysek miałem narkoze w ciagu tygdnia 4 razy i jakos żyje.
Z dobrym anestazjologiem nie ma problemu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 22:17  
Cytuj
Dzięki za podpowiedzi, faktycznie skonsultuję to jeszcze z laryngologiem w stalowej Woli,już mam umówioną wizytę a mam pytanie co do zabiegu w Rzeszowie- jaki jest koszt konsultacji z lekarzem i samego zabiegu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 06:42  
Cytuj
U Łukasika to już chyba stóweczka będzie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »