NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Gastrolog opinie, Dr Burek
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 09:17  
Cytuj
Czy ktoś miał Moze wizytę u dr Burka? Czy to dobry specjalista?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 09:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 11:15  
Cytuj
Ja chodziłam. Uczucia mieszane, mam wrazenie, ze nie wiedzial co mi jest i strzelal. Skierowania na jakies konkretne badania nie dostalam.
Podobno dobry jest Rusielewicz, przyjmuje w Sandomierzu i w TBG.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 16:08  
Cytuj
Poznajcie Prawdę.
27 lat byłem leczony , powtarzam leczony przez tzw medycynę na choroby układu pokarmowego(żołądek/dwunastnica) z wyjatkowo mizernym skutkiem. Poniewaz , inaczej byc nie mogło , mimo usilnych starań nieco większych sław niż...
Dziś(zawsze jest Teraz)jestem w stanie pomóc każdemu i w okresie max tygodnia zlikwidować chorobę. Nie wyleczyć(od tego są lekarze) , lecz ZLIKWIDOWAĆ NA ZAWSZE!!!
Albowiem - poznałem Prawdę.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Poznajcie Prawdę.
27 lat byłem leczony , powtarzam leczony przez tzw medycynę na choroby układu pokarmowego(żołądek/dwunastnica) z wyjatkowo mizernym skutkiem. Poniewaz , inaczej byc nie mogło , mimo usilnych starań nieco większych sław niż...
Dziś(zawsze jest Teraz)jestem w stanie pomóc każdemu i w okresie max tygodnia zlikwidować chorobę. Nie wyleczyć(od tego są lekarze) , lecz ZLIKWIDOWAĆ NA ZAWSZE!!!
Albowiem - poznałem Prawdę.


A prawda nas wyzwoli. Amen.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 16:37  
Cytuj
Dobrze prawisz...
Prawdy nie da się udowodnić , ani obalić. Ona po prostu jest.
Bo , Prawda to Prawda!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Poznajcie Prawdę.
27 lat byłem leczony , powtarzam leczony przez tzw medycynę na choroby układu pokarmowego(żołądek/dwunastnica) z wyjatkowo mizernym skutkiem. Poniewaz , inaczej byc nie mogło , mimo usilnych starań nieco większych sław niż...
Dziś(zawsze jest Teraz)jestem w stanie pomóc każdemu i w okresie max tygodnia zlikwidować chorobę. Nie wyleczyć(od tego są lekarze) , lecz ZLIKWIDOWAĆ NA ZAWSZE!!!
Albowiem - poznałem Prawdę.


O.C.Ż. no to wal tą prawdę z grubej rury a Nobla masz pewnego.ok
Mówię serio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 03:35  
Cytuj
Nobla już ci oddaję , ale zaraz , nie...jest dla Niego miejsce - to "KRISTAN" Światowa Fundacja Optymalnych z siedzibą w Stalowej Woli.

Jak zawsze:
Geniusz tkwi w prostocie!!!

W tym wątku http://stalo(...)d=616665 jest wszystko.

Idąc na skróty , wystarczy ograniczyć spożycie węglowodanów od 0,5 do 0,8 grama na jeden kg wagi należnej , na dobę , aby poczuć ulgę już po kilku godzinach.
Ostatecznie , seria prądów sympatycznych , wyeliminuje przewagę parasympatycznych(więcej w wątku o prądach http://stalo(...)e=&str=1 ), doprowadzając ten organ do idealnego stanu - na zawsze...chyba , ze śmieciówka znów opanuje twoje podniebieniemlotek

Wszystkouśmiech

(budowa cepa jest bardziej skomplikowanasmiech2)

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 12:14  
Cytuj
Ja myślę że dobra jest Pani Sudół, przyjmuje w bloku Wojska Polskiego 2 na parterze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 18:57  
Cytuj
przyjmuje prywatnie? Ile bierze za wizytę i czy długo sie czeka? Napisz na Priv jesli mozesz. Z góry dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »