NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Dni Stalowej ,
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 23:12  
Cytuj
Ktoś ma jakieś informacje kiedy się odbędą co i jak się będzie działo ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 23:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 11:11  
Cytuj
W ramach oszczędnośc Szreka - nie wiadomo, czy wogóle się odbędą....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
W ramach oszczędnośc Szreka - nie wiadomo, czy wogóle się odbędą....


a moze "w ogóle" patrioto-analfabeto ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 11:19  
Cytuj
Z tego co wiem, to jeden dzień ma być folkowy, a w pozostałe dni nie mam pojęcia. Pewnie jeszcze w ogóle nie wiadomo co będzie i ile dni będą trwały te miejskie Dni.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 12:27  
Cytuj
Dni Stalowej będą trwać 2 dni. Dobra decyzja, tylko niech to będą gwiazdy z wyższej półki, a nie jakieś disco na libacjach. Może ktoś ma przecieki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 12:40  
Cytuj
Z wyższej półki ma być podobno Amy Winehause i Whitney Houston. Ptaszki ćwierkają że i Elvis Presley ma ochotę zawitać to naszego city. Gwiazdy zarzekają się że jedynie śmierć może je zatrzymać.
Ale czy mieszkańcy Stalowej Woli docenią światowych wykonawców? A może zadowolą się tymi, co będą chcieli przyjechać do smutnej jak pi**a mieściny? O to jest pytanie!

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 14:49  
Cytuj
Kolejny filozof o literówek. Betty - obraziłem cię kiedyś? Nudzi ci się? Zajmij sie czymś pożytecznym - i nie rób szamba w temacie.

A wracając do tematu. Może to tylko plotka, ale słyszałem taka argumentację, że skoro mamy EURO, to nie potrzebujemy dni Stalowej Woli.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 15:01  
Cytuj
scianascianasciana ...tylko czekać chwil kiedy nam powiedzą,że skoro ściągamy tyle mp3 itd to mtv ani viva nie jest potrzebne i stacje kończą nadawanie buahahahah

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 06:36  
Cytuj
Anulka - te kanały juz od dawna są do bani. To nie to co kiedyś. Na mtv to chyba teledyski już wogóle nie lecą?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 17:44  
Cytuj
Mirek - MTV jest muzyczna już tylko z nazwy - emitowane tam są programy "edukujące" naszą młodzież - oglądałem kiedyś kilka minut i zwątpiłem jak dwie blondyneczki sprzeczały się o to, która szybciej prześpi się z kolesiem... Poza tym inne kanały MTV - MTV rock i MTV hits (może przekręciłem nazwę..) są jeszcze do oglądnięcia - tam jest muzyka choć, rzeczywiście, to nie to samo co kiedyś... o vivie (zeszmacenie totalne) się nawet nie będę wypowiadał a fenomenem dla mnie jest przyznanie miejsca na naziemnej tv cyfrowej kanałowi - PoloTv. Chyba już wolę obraz kontrolny...
Przepraszam za odejście od tematu - co do dni Stalowej Woli to chyba będzie w tym roku cieniutko bo w ubiegłym już był o tej porze program imprezy..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »