NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ortodonta Stalowa Wola,
Posty: 37
Dołączył: 16 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 17:11  
Cytuj
Hejumiech Mam pytanko czy ktos chodzi do Zalewskiej ortodontki? Ile bierze za pierwsza wizyte??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 17:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 17:14  
Cytuj
A gdzie ona teraz przyjmuje?? Kiedys w orto mixie koło ballady. Jezeli to ta sama osoba z lublina to odradzam

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 17:26  
Cytuj
Ona przyjmuje koło nowego koscioła a dokładnie od strony tego sklepu FRACK. To nie ta z Lublina. Słyszałam że jest dobra ta Zasowska tylko chciałabym sie jeszcze upewnic jak inni o niej mówiaumiech Bo chce sie zapisac na pierwsza wizyte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 17:27  
Cytuj
Chodzi mi o Zasowska pomyliłam sie sorkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 18:36  
Cytuj
Każdy, tylko nie Zasowska!! Przestrzegam każdego i bede to robić bo ta pani nadaje sie chyba jedynie do leczenia malych dzieci. (chyba, że chcesz z dzieckiem iść to inna sprawa). Jeśli aparaty stałe to na pewno nie ona. Spieprzyła mi całe leczenie i jak sie okazuje nie tylko ja miałam takie szczęście bo na mieście ona jest znana ze swojego partactwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 21:35  
Cytuj
zgadzam się z nevermind...
nosiłam aparat 2 lata i wszystko na marne.. czas, pieniądze... po 6 latach ponownie zastanawiam sie nad założeniem aparatu.
Nie dla Zasowskiej- zresztą poczytaj sobie tematy o niej, jest tu kilka na forum, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 21:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2012r. 08:35  
Cytuj
Dzieki wam za wypowiedziumiech Musze sie zdecydowac... Bo Bara to podobno drze bardzo kase:/ za wizyty sobie ceni 100 zł. Mój kolega nosi juz 5 rok aparat i co miesiac mówi ze mu sciaga a dalej nosi i kase drze:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2012r. 15:43  
Cytuj
Ja u niej płace 30 zł, nigdy nie wołała więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2012r. 16:12  
Cytuj
a czy ktoś z Was wie może, czy w Stalowej Woli jest ortodonta, który zakłada aparaty samoligaturujące (system Damona)? Z góry dziękuję za informacje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2012r. 16:56  
Cytuj
A co myślicie o ortodontce Pani Szoji, zarejestrowałem tam córkę, ale teraz to sam nie wiem czy dobrze zrobiłem. Dajcie swoje opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2012r. 11:14  
Cytuj
moja siostra jest niezadowolona z usług pani Szoji. Może na pierwszy rzut oka zęby są proste, ale zgryz nadal nieprawidłowy (4 lata noszenia aparatu), czyli pieniądze wyrzucone w błoto..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 12:02  
Cytuj
A czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z Ewą Krochmalską? Przyjmuje raz w miesiącu w gabinecie Novamed. Podobno przyjezdza z Lublina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 15:04  
Cytuj
Szeląg, jedyny właściwy wybór

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 16:00  
Cytuj
Co prawda nie miałam zakładanego aparatu w SW lecz w Rzeszowie ale bardzo polecam klinikę ortodent ( lek.stom. AYHAM MOHSIN ).
efekty widoczne już po kilku miesiącach leczenia dodatkowo przy mniejszych wadach można założyć sobie nakladki clear aligner, które leczą szybciej niż aparaty i są przeźroczyste.

W SW już miałam przygodę z aparatem jednak po ściągnięciu zęby powróciły na swoje miejsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 16:49  
Cytuj
Tylko nie Szymula-Szeląg sciana

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 18:02  
Cytuj
polecam panią Bara jest dobra jak od mojego dziecka bierze 50 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 20:54  
Cytuj
A orientujecie się gdzie w Stalowej ortodonta przyjmuje na NFZ (dziecko 7 lat) i czy wszystkie usługi w ramach NFZ są bezpłatne dla dziecka ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 21:59  
Cytuj
Również polecam panią Bara jest bardzo dobra i wcale nie ździera dużo kasy dzięki tej Pani mam piękne proste ząbki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 22:56  
Cytuj
No a o dr Krochmalskiej nikt się nie wypowie? Mam umówioną wizytę właśnie u tej pani i nie wiem, czy nie lepiej od razu do Rzeszowa....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 13:42  
Cytuj
Moja kuzynka zakończyła leczenie u Pani Krochmalskiej. Miała ząb zatrzymany tzn na wierzchu mleczak,w dziale ząb stały. leczenie udało się bardzo dobrze.Ząb doprowadzony do link zębów. Nic się nie cofa. Wszystko ok.
Inna historia, to opowieść o tym u ilu dentystów była zanim ktoś jej powiedział, że to jest mleczak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 2 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 18:13  
Cytuj
na podstawie jednej osoby,która miała specyficzny zgryz nie można oceniać lekarza negatywnie - ja uważam iż najlepszym ortodontom w naszym mieście jest Pani Szoja , oprucz fachowości i profezjonalizmu w swoim zawodzie ,cechuje Ją jeszcze komunikatywność z pacjentem - polecam !good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 19:05  
Cytuj
Powiem Wam tak, gdybym miała zakładać aparat jeszcze raz w stalowej woli byłaby to p. Bara tak polecała mi moja dentystka.

Jako, ze studiowałam w rze wchodził w grę właśnie Rzeszów lub stalowa wola.
Prawie rok zbierałam informacje o ortodontach. Chodziłam na wizyty pytałam o plany leczenia itp. Nie sztuka zapisać się gdzieś w ciemno bo ktoś powiedział, ze jest dobry. Jednemu pasuje to drugiemu co innego. Przeważył Rzeszów i klinika ortodent ponieważ widziałam efekty kilku moich koleżanek które po zdjęciu aparatu nadal miały piękne i proste ząbki. Dostać się było trudno ponieważ klinika ma limit na 10 nowych pacjentów w każdym miesiącu trzeba dozownic rano 1 dnia i się umawiać, udało mi się dopiero p o3 miesiącach. Fakt nie jest tanio za 1 wizytę nic nie płaciłam na 2 jak już zdecydowałam założyć aparat zrobiono mi kilkanaście zdjęć, wycisków itp. Na kolejnych zostały omówione wszystkie wskaźniki jakie są w normie jakie są podwyższone nie znam się na nich wiec nie będę tu o nich pisać.
Przedstawiono mi plan leczenia co mnie czeka na każdym etapie, ile to będzie kosztować i wtedy wybrałam sobie aparat zwykły bo nie miałam pieniędzy na te niewidoczne stwierdziłam ze i tak będzie widać trochę wiec już może być ten metalowy w końcu nosi go wiele osób. Po założeniu wizyty kontrolne co 6 tygodni. W razie odklejenia się zamka czy obcierania drutu , nie trzeba dzwonić się zapisywać tylko zawsze przyjmują z marszu. Za wizytę z 2 lukami place 100-130 zł zależnie od tego co mam robione. Wiem, ze w porównaniu do innych to pewnie trochę dużo ale nie żałuje ani złotówki wydanej bo po noszeniu roku już widać piękne efekty prostych zębów teraz tylko mam wyrwać 8mki i moja przygoda z aparatem się skończy mam nadzieje na dobre.
Troszkę się tutaj rozpisałam ,poniosło mnie.
Ważne żeby ortodonta był fachowcem w swojej dziecinie i to właśnie wam pasował, wiec pochodźcie po gabinetach 1 wizyty zwykle są bezpłatne popytajcie o plany leczenia ceny, i wybierzcie tego który wam najlepiej odpowiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 19:11  
Cytuj
Tylko po wyrwaniu ósemek potrzymaj aparat stay ze 3 mce. Bo potem się niemile zdziwisz- zrobi się luz w szczece i zęby się rozsuną troche

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 19:13  
Cytuj
Tylko właśnie u mnie luzu nie będzie bo mam baaaardzo ściśnięte. zęby. I jedna jest zaklinowana na 7dmce.
Szczerze to nie chce wyrywać zdrowych 8mek skoro mam w kiepskim stanie dwie 6-tki. Może obgadam to z orto jeszcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »