NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Pompa hydroforowa,
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 18:50  
Cytuj
Witam , gdzie w okolicy kupie nową lub używaną pompę hydroforową...? Jak ktoś ma proszę o kontaktumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 18:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 19:35  
Cytuj
Nawet nie próbuj szukać lokalnie. Zedrą.

Allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 19:40  
Cytuj
W unimecie mają bardzo dobre ceny. Tygrysek jak zawsze nie wie o co chodzi więc go olej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Witam , gdzie w okolicy kupie nową lub używaną pompę hydroforową...? Jak ktoś ma proszę o kontaktumiech



Najtaniej znalazłem w sklepie budowlanym, w Zbydniowiu ( jadąc ze Stalowej na Sandomierz, odbijasz w prawo - w lewo jest droga na Dzierdziówke). Było taniej niż w Unimecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Było taniej niż w Unimecie.


Ale drożej niż na allegro jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
[cytat]


Najtaniej znalazłem w sklepie budowlanym, w Zbydniowiu ( jadąc ze Stalowej na Sandomierz, odbijasz w prawo - w lewo jest droga na Dzierdziówke). Było taniej niż w Unimecie.

Jadąc od Stalowej Woli w kierunku Sandomierza kiedy skręcę w lewo nigdy nie dojadę do Dzierdziówki.Chyba,że okrążę Ziemię i dojadę potem(ok.40 tys.km)od strony Radomyśla.potluczony
Kierunki Ci się pojebutały.
Chyba że "Twoje lewo" to jest to drugie lewo czyli w prawo.zdegustowany

Wg mnie skręcając w prawo dojadę do Dzierdziówki(kierunek Radomyśl).Tam nie ma żadnego sklepu z pompami.Chyba że w Radomyślu.
Skręcając w lewo,na tym skrzyżowaniu,przy sklepie chyba Turka,można dojechać m.in.do Ośrodka Zdrowia.Po drodze był kiedyś sklep z rupieciami,ale czy dalej istnieje i czy taniej są tam pompy niż w Unimecie,nie mam pojęcia.
Jakoś nigdy mnie one nie interesowały.smiech2

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 21:15  
Cytuj
CYTAT

Jadąc od Stalowej Woli w kierunku Sandomierza kiedy skręcę w lewo nigdy nie dojadę do Dzierdziówki.Chyba,że okrążę Ziemię i dojadę potem(ok.40 tys.km)od strony Radomyśla.potluczony
Kierunki Ci się pojebutały.
Chyba że \"Twoje lewo\" to jest to drugie lewo czyli w prawo.zdegustowany




Dokładnie tak tzn. kierunki mi się pomyliły. Jadąc od Stalowej skręcasz w lewo. Nieznam nazwy sklepu ale jadąc tą drogą dojedziesz do niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2012r. 19:50  
Cytuj
Witam ja ostatnio kupilam pompe za 350zl FIRMA HANDLOWA KWASEK oczywiscie nowa z gwarancja przez internet www.ekwasek.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Marz 2012r. 20:05  
Cytuj
I reklama "kwaska"poszła w plener,ale kwas po niej pozostał...potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 09:46  
Cytuj
jaka duża ma być ta pompa?jak chcesz mam dostęp do serwisanta z omigeny może zrobić dobra cenę tylko trza wiedzieć parametry jakie się chcechytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »