NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Tatuaż, Kogo polecacie w stalowej???
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2012r. 19:49  
Cytuj
Kto robi dobrze fajne dziary w stalowej???? podajcie namiary;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2012r. 19:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2012r. 23:27  
Cytuj
Polecam Baksika - http://www.faceb(...)2&type=3 i kilka jego prac ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 00:52  
Cytuj
Ten temat już był sto razy wałkowany. Przeglądajcie ludziska archiwum...

Ja polecam Szymka Garbacza.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 00:54  
Cytuj
A ja polecam kogoś z większego miasta. Lepiej dołożyć parę stówek i iść do kogoś kto się naprawdę na tym zna. Nie mówię że Baksik zły, czy Szymon. Sama szukałam kogoś ze Stalowej ale jednak wolałam pojechać do Lublina i tam zrobić. Rzeszów daleko nie jest a parę salonów fajnych tam znajdziesz.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 08:12  
Cytuj
Jakbym miała machnąć sobie większy, to pewnie wolałabym profesjonalny salon, ale, że preferuję małe (przez co mniej bolesnepotluczony) tetuażyki, to wolałam poprosić o to znajomkagood

Grochu, coś sobie wydziarała i gdziechytry?

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 09:42  
Cytuj
zerknij tutaj:
http://www.faceb(...)LOWAWOLA
www.myspace.com/individuum-art

W Stalowej Woli dzialaja legalnie 2 studia tatuazu jedno na Okulickiego pod widuktem i drugie obok KUL na Ofiar Katynia. Baksik tez dziala w okryciu na strychu w budynku obok Konkatedry.
Szymona nie ma w Polsce tatuuje w UK.
Reszta "dziargaczy" to chalupnictwo.

Co do Rzeszowa to najlepsze jest ENDORFINE .

Przegladnij galerie , zadzwon , umow sie na spotkanie i decyduj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Ten temat już był sto razy wałkowany. Przeglądajcie ludziska archiwum...

Ja polecam Szymka Garbacza.


Z iż Szymon od stycznia pracuje w salonie w UK ;-) a jeśli w Stalowej to jedynie Baks bo to on jest weteranem z doświadczeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 09:54  
Cytuj
Wiem, że Szymek jest w UK umiech Spokojnie. Polecam go, bo uważam, że jest wart polecenia umiech

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 11:36  
Cytuj
CYTAT

Grochu, coś sobie wydziarała i gdziechytry?


Lament, kocurka wymalowałam na plecach. Robiłam go w salonie w Lublinie. A ból? jakby nogi depilowanie, więc nie jest źle.

CYTAT


Oglądałam jego prace i szczerze mówiąc z tym wzorem co teraz mam nie poszłabym do niego. Niektóre tatuaże wykonane przez niego są ok, ale przy innych pojawia się małe ale. Jeśli już mam coś robić większego no i nie ukrywajmy na całe życie to wolę iść tam, gdzie "ale" się nie pojawia.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 11:59  
Cytuj
Ja również polecam Baksa. Robiłam u niego tatuaż 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona umiech Nic nie wyblakło, nic się nie rozmyło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 12:15  
Cytuj
Ja swojego czasu, gdy myślałam nad swoim przeglądnęłam mnóstwo prac, wtedy te wykonywane przez chłopaków ze stalowej mi się nie podobały, widziałam dużo niedoskonałości, ale teraz mogę powiedzieć, że Baks robi całkiem niezłe prace, Szymonowi raz wyjdzie, a raz nie. A individuum porażka.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 13:26  
Cytuj
Jak wiele mamy gustow tak wiele mamy opinii. Jednym podoba sie maly kotek , a dla innych Jezus na cale plecy to kicha. Nie ujmujac nikomu jego talentu uwazam ,ze tak samo jak wiele jest np fryzjerek nie oznacza ze nalezy isc tylko do jednej, bo ta jest "najlepsza".
Bo niby najlepsza ze ktos tak powiedzial ?
Kazdy ma wolnosc wypowiedzi i kazdy chwali swoje i nie uwazam aby slowo "porazka" pasowalo do tego co przedstawia studio jakie ocenilas jako "FACHOWIEC".

Zagladnijcie takze na prace studia pod wiaduktem niejaki GOBO tez sobie radzi i rozwija sie na lepsze.
Kazdy z chlopakow dazy do doskonalosci i chwala im za to .

Baksik jest OK ale tez szalu wielkiego nie ma - ma swoj styl, swoje tematy i z pewnoscia sporo opiniodawcow.

Ty szanowna Madzik wstrzymaj slowa pseudoo krytyki na faktyczne porazki jak ta prezentowana niedawno przez niejakie stwink - bez urazy ale wiecej taktu umiech

Wlaczylam sie do dyskusji aby przyblizyc komus mozliwosci, co nie oznacza wydawac osady na temat gorszych czy lepszych podpowiedzi co do wyboru studia tatuazu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Jak wiele mamy gustow tak wiele mamy opinii. Jednym podoba sie maly kotek , a dla innych Jezus na cale plecy to kicha. Nie ujmujac nikomu jego talentu uwazam ,ze tak samo jak wiele jest np fryzjerek nie oznacza ze nalezy isc tylko do jednej, bo ta jest \"najlepsza\".
Bo niby najlepsza ze ktos tak powiedzial ?
Kazdy ma wolnosc wypowiedzi i kazdy chwali swoje i nie uwazam aby slowo \"porazka\" pasowalo do tego co przedstawia studio jakie ocenilas jako \"FACHOWIEC\".

Zagladnijcie takze na prace studia pod wiaduktem niejaki GOBO tez sobie radzi i rozwija sie na lepsze.
Kazdy z chlopakow dazy do doskonalosci i chwala im za to .

Baksik jest OK ale tez szalu wielkiego nie ma - ma swoj styl, swoje tematy i z pewnoscia sporo opiniodawcow.

Ty szanowna Madzik wstrzymaj slowa pseudoo krytyki na faktyczne porazki jak ta prezentowana niedawno przez niejakie stwink - bez urazy ale wiecej taktu umiech

Wlaczylam sie do dyskusji aby przyblizyc komus mozliwosci, co nie oznacza wydawac osady na temat gorszych czy lepszych podpowiedzi co do wyboru studia tatuazu.



Jak dla mnie trochę lipne porównanie tatuażysty do fryzjerki. Włosy odrosną, kolor można zmienić. A tatuaż? raczej się nie zmyje po 24myciach. W porównaniu do wielu prac, które przeglądałam, śmiem twierdzić że jednak individuum szału nie robi. Na niektórych tatuażach takie drobne szczegóły jak oczy czy dłonie są niedokładne i proporcje też dziwnie dobrane.
Rzeszów, jak już pisałam wyżej daleko nie jest a dzieła mają naprawdę dobre. Proszę, porównaj sobie te tatuaże: http://www.vikin(...)wie.html a te: https://www.faceb(...)LOWAWOLA różnica znaczna. Jeśli już porównujesz Baksa do individuum, to ten drugi niestety wypada gorzej, ukryć się tego nie da. To nie chodzi o to by wydać 300zł i się cieszyć że po taniości oraz straszyć ludzi maszkarą. Jeśli już coś robić to zrobić do dobrze i jednak trzeba się liczyć z kosztami.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:00  
Cytuj
Haha smiech2 wybacz tereferekuku, że mam własne zdanie i dla mnie tamte prace to porażka i krzywdzenie człowieka robiąc mu takie "dzieło" na całe życie. Czyżbym uraziła bezpośrednio ciebie lub kumpla?
A fachowcem jestem najlepszym na całym podkarpaciu good

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:16  
Cytuj
Wiadomosc do zainteresowanej alcia :

Forum spolecznosciowe nie jest najlepsza forma dowiadywania sie o uslugi zwlaszacza ,ze na forum dominuja te same osoby bedace specjalistami w kazdej dziedzinie (patrz ilosc postow nad avatarem).

Proponuje pofatygowac sie do kazdego ze studiow z osobna i po rozmowie zdecydowac sie na wybor tatuarzysty.

Byc moze kolezanki z forum maja racje i Vikin z Rzeszowa bedzie dla ciebie najlepszym mozliwym wyborem - nie przekonasz sie jak nie sprobujesz.

Pozdrawiam i wstaw fotke tatuazu jak juz bedziesz go miala umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
Wiadomosc do zainteresowanej alcia :

Forum spolecznosciowe nie jest najlepsza forma dowiadywania sie o uslugi zwlaszacza ,ze na forum dominuja te same osoby bedace specjalistami w kazdej dziedzinie (patrz ilosc postow nad avatarem).


Boli Cię to, że ktoś ma inne zdanie niż Ty? Przynajmniej mamy odwagę głośno mówić, co myślimy na dany temat, a nie zakładamy jak inni sto kont, by podnieść samoocenę swojego ziomka albo i swoje udając że ktoś inny nam reklamę robi.

Forum wg definicji jest właśnie po to by dyskutować na dany temat. Jest temat na który aktualnie dyskutujemy i ukazujemy plusy oraz minusy w tym temacie: gdzie zrobić tatuaż.
Ale w jednym się zgodzę, przejdź Alcia i popytaj. Oglądnij prace różnych tatuaŻystów i porównaj je do siebie, byś później nie chodziła oszpecona.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 14:50  
Cytuj
Tak fasolko masz prawo do wlasnego zdania umiech

Dziekuje za sprawdzenie ortografii i konstruktywne nauki.

Powodzenia w dalszym prowadzeniu forum lokalnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 17:32  
Cytuj
cool girl A mi tam wszystkie cudeńka jakie mam robił 'Mordziaty' i żaden mi nie zszedł jezyk jezyk jezyk do dziś od 10-ciu lat lekko nadal z efektów jestem zadowolona

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 15:55  
Cytuj
Gobo i Baks !!! tylko im można powierzyć ciało do wykonania NIEPOWTARZALNYCH wzorów !!! osobiście POLECAM w 100% ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 11:17  
Cytuj
Tak mało osób robi tatuaże w stalowej??? baks ponoc bardzo drogi prawda???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Tak mało osób robi tatuaże w stalowej??? baks ponoc bardzo drogi prawda???


Stalowa nie należy do zagłębia tatuażystów. Wątek był wałkowany wiele razy i zawsze powtarzały się te same nazwiska/pseudonimy.

Co do Baksa to, wg mnie, ma ceny adekwatne do jakości wykonania. Wolałam zapłacić więcej i mieć dzieło, które po jakimś czasie nie wyblaknie, nie rozmyje się itd. Tanio to jakiś pseudo-tatuażysta może zrobić dziarę w piwnicy, tylko czy efekt będzie zadowalający? Wątpię...

Pzdr umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 15:42  
Cytuj
Jeśli robiąc tattoo kierujesz się ceną a nie wykonaniem to sobie daruj i nie oszpecaj się na całe życie robiąc sobie bubel a nie tatuaż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 15:53  
Cytuj
W sumie, jeśli chcesz "dziarkę" to problemu nie ma, chyba że wolisz tatuaż, to pieniążków więcej uzbieraj.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
W sumie, jeśli chcesz \"dziarkę\" to problemu nie ma, chyba że wolisz tatuaż, to pieniążków więcej uzbieraj.
nie chodzimi o to zeby ktos zrobił mi poł darmo ale nei zapłace tez 1000zł za tatuaż no bez przesady!!!!!szukam gogoś kto zrobi mi to dobrze i w normalnej cenie nie jak w Warszawie bo nasze zarobki sa troche mniejsze niż tam;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
Jeśli robiąc tattoo kierujesz się ceną a nie wykonaniem to sobie daruj i nie oszpecaj się na całe życie robiąc sobie bubel a nie tatuaż.
jak macie pisac bez sensu to sobie wy darujcie!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »