NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Kluczyk samochodowy ,
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 12:30  
Cytuj
Witam,

Poszukuję kluczyka typu "scyzoryk", marka bez znaczenia, chodzi tylko o to, żeby się otwierał i zamykał, do odkupienia za kilka złotych (dziecko mnie męczy o taka zabawkę) umiech Są na Alledrogo, ale 32 PLN z przesyłką. Może ktoś ma taki niepotrzebny i chciałby odsprzedać za parę złotych lub oddać za czekoladę umiech Dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 12:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 19:14  
Cytuj
A na hali targowej po ile mają? Bez przesyłki może tak drogo nie jest jak Ci sprzeda w stanie surowym. Albo zapytaj czy nie ma jakiejś uszkodzonej sztuki którą dorabiał ale mu nie poszło i musi wyrzucić.

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
A na hali targowej po ile mają? Bez przesyłki może tak drogo nie jest jak Ci sprzeda w stanie surowym. Albo zapytaj czy nie ma jakiejś uszkodzonej sztuki którą dorabiał ale mu nie poszło i musi wyrzucić.


Byłem tam wczoraj, ale nie mają, to co jest to wszystko do kodowania, po kilkaset złotych za sztukę :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 09:58  
Cytuj
32 zl za zabawke dla dziecka to drogo ???? tym bardziej jak sama napisalas ze w sklepie wolaja kilkaset zlotych? nie rob obciachu tylko zamow malemu na allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
32 zl za zabawke dla dziecka to drogo ???? tym bardziej jak sama napisalas ze w sklepie wolaja kilkaset zlotych? nie rob obciachu tylko zamow malemu na allegro.


Betty - nie świruj. Dzieciakowi niczego nie brakuje (zabawek na pewno), wymyślił sobie coś takiego więc szukam. Jakbys coś takiego w życiu widziała, to wiedziałabyś, że to nie jest typowa zabawka, tylko coś co ma służyć za zabawkę.

Jak nie masz co robić to "skik" na inny temat, tam się na pewno wyżyjesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:14  
Cytuj
Cos takiego widze dzien w dzien umiech nawet teraz przed soba na biurku umiech oddalabym ci chetnie, ale nie mialabym jak wrocic do domu. najpierw napisalas ze znalazlas na allegro a pozniej ze szukasz. wiec jak znalazlas to w czym problem? nie wazne czy to zabawka, czy ma sluzyc za zabawke. jest mozliwosc zakupu w necie to nad czym sie rozwodzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:31  
Cytuj
scianascianaBetty czy ty nie jesteś czasem blondynką z dowcipów???? mlotekmlotek Bez urazy ale czytaj tekst ze zrozumieniem - znalazła ale za 3dychy!!! Nie każdego stać ,żeby tyle wydać na zabawkę to raz a dwa nie ma znaczenia czy stać czy nie -grunt ,że jest wyraźnie napisane -szukam kogoś kto odsprzeda za symboliczną złotówkę czy czekolade scianascianasciana Ciśnienie mi skacze jak czytam Twój wywód a nie masz pojęcia co napisano w postach ludzie...nosz k..a mać scianascianasciana

A na marginesie dodam ,że zdjęcie zabawki tu dodane wiele by mi dało bo nie wiem o jaką konkretnie chodzi a być może mam na stanie coś takiego niepotrzebnego mi już wcale więc może mogłabym Ci felia pomóc

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
scianascianaBetty czy ty nie jesteś czasem blondynką z dowcipów???? mlotekmlotek Bez urazy ale czytaj tekst ze zrozumieniem - znalazła ale za 3dychy!!! Nie każdego stać ,żeby tyle wydać na zabawkę to raz a dwa nie ma znaczenia czy stać czy nie -grunt ,że jest wyraźnie napisane -szukam kogoś kto odsprzeda za symboliczną złotówkę czy czekolade scianascianasciana Ciśnienie mi skacze jak czytam Twój wywód a nie masz pojęcia co napisano w postach ludzie...nosz k..a mać scianascianasciana

A na marginesie dodam ,że zdjęcie zabawki tu dodane wiele by mi dało bo nie wiem o jaką konkretnie chodzi a być może mam na stanie coś takiego niepotrzebnego mi już wcale więc może mogłabym Ci felia pomóc


Dzięki Anulka, o to właśnie chodzi - niektórzy piszą chyba tylko po to żeby pisać... I nie chodzi o to czy mnie stać czy nie (a stać), tylko po co mam wywalać 32 PLN, jak może komus leży i "gnije" i chce się pozbyć za grosze.

I nie ona tylko on...

To jest coś takiego:

http://www.googl(...):11,s:15

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:39  
Cytuj
Niestety moje dzieciaki nie miały takiego ustrojstwa ale na wszelki wypadek sprawdzę w piwnicy i popytam znajomych,może ktoś ma ...

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:41  
Cytuj
jeden poziom reprezentujecie? przeciez to jest kluczyk do samochodu!! logiczne jest chyba to ze klucz jest raczej potrzebny. jesli ktos sprzedaje samochod to pewnie tez z kluczem. nikt sobie nie zostawia na pamiatke. klucz do samochodu to nie pluszak czy plyta cd ze nagle komus moze sie znudzic i stac sie niepotrzebne. ale o czym z wami dyskutowac, skoro anulka nawet nie wie co to "scyzoryk" do samochodu umiech feila ja na zbyciu nie posiadam ale jesli dziecko bardzo chce a ciebie nie stac na zakup, daj znac to kupie ci taki. mowie teraz calkiem serio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:49  
Cytuj
Betty scyzoryk to scyzoryk jezyk a wogóle to pewnie czekasz ,aż mnie bardziej wku..sz ale nadaremno bo mam jakieś ziołowe uspokajające se łyklne i popije meliską .... jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 10:54  
Cytuj
anulka nie chce cie wku... a jesli tak sie stalo to przepraszam umiech dziwi mnie troche zachowanie niektorych ludzi, jesli mojemu dziecku podoba sie zabawka to kupuje mu, a nie wchodze na forum z zalozeniem ze stac mnie na ta zabawke ale po co mam wywalac pieniadze jak komus moze taka lezy niepotrzebna. sorry ale to troche hmm... pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
jeden poziom reprezentujecie? przeciez to jest kluczyk do samochodu!! logiczne jest chyba to ze klucz jest raczej potrzebny. jesli ktos sprzedaje samochod to pewnie tez z kluczem. nikt sobie nie zostawia na pamiatke. klucz do samochodu to nie pluszak czy plyta cd ze nagle komus moze sie znudzic i stac sie niepotrzebne. ale o czym z wami dyskutowac, skoro anulka nawet nie wie co to \"scyzoryk\" do samochodu umiech feila ja na zbyciu nie posiadam ale jesli dziecko bardzo chce a ciebie nie stac na zakup, daj znac to kupie ci taki. mowie teraz calkiem serio.


Do tej pory nie wdawałem się w głupie pyskówki, bo mnie po prostu nie dotyczyły, ale tym razem zrobię wyjątek. Klucz jest oczywiście potrzebny, ale załóżmy że siada transponder w kluczyku, który masz na biurku i nie chcesz go naprawiać za kilkaset PLN, tylko go wyrzucasz. Dotarło? Naucz się też czytać - napisałem wyraźnie, że mnie stać, itd. Dać Ci linka, żebyś mogła mi kupić to czego szukam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
anulka nie chce cie wku... a jesli tak sie stalo to przepraszam umiech dziwi mnie troche zachowanie niektorych ludzi, jesli mojemu dziecku podoba sie zabawka to kupuje mu, a nie wchodze na forum z zalozeniem ze stac mnie na ta zabawke ale po co mam wywalac pieniadze jak komus moze taka lezy niepotrzebna. sorry ale to troche hmm... pozdrawiam umiech


Gratuluję podejścia - dziecinko, podaba Ci się ta zabawka, kupię Ci! Robisz tak w każdym przypadku? Szkoda gadać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:23  
Cytuj
Betty dziecko drogie - cool girl Kto pyta nie błądzi cool girl a - grosz do grosza i ..... jeden pozbędzie się czegoś niepotrzebnego drugi się ucieszy czy pomagać innym jest złe czy prosić o pomoc....pomyśl pomyśl pomyśl- to nie bolicool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:27  
Cytuj
CYTAT

Gratuluję podejścia - dziecinko, podaba Ci się ta zabawka, kupię Ci! Robisz tak w każdym przypadku? Szkoda gadać...


tak wlasnie robie umiech ty zapewne inaczej: podoba ci sie ta zabawka dziecinko? popytamy na forum moze ktos taka ma i nam odda a mamusi zostanie w portfelu trzy dyszki. oczywiscie nie na zabawke dla ciebie kochanie, na kosmetyki dla mamusi. zabawki trzeba sępic w internecie skarbie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:30  
Cytuj
cool girl Nawet kosmetyk się przyda jeśli wszyscy będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy a to było pytanie a nie sępienie ....sępić mogtę teraz u Ciebie - kupisz dzieciakowi ? proszę proszę proszę kup kup pokaż,że masz gest jezyk Daj znać wcześniej jak chcesz dostarczyć wspomnianą zabawkę....A na marginesie nie chcę już sępić ale przy okazji spytam może masz też stówkę pożyczyć do hmmm 10go? cool girl No w końcu jak Cię tak stać to może pomożesz.....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:46  
Cytuj
anulka, jesli bardzo potrzebujesz to moge ci pozyczyc, zakladam ze jestes uczciwa i oddasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:55  
Cytuj
Proszę o zamknięcie tematu, dziękuję p...tej Betty za wszystkie wynurzenia i szerokości zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 12:05  
Cytuj
Temat powinien być w dziale "szukałem".

Zabawki powinny mieć oznaczenie CE i inne "ostrzeżenia".
Domniemam,ze taki klucz takich oznaczeń posiadał nie bedzie, a co za tym idzie-moze być niebezpieczny.
Abstrachując.Dzieciak dostał klucz ode mnie, leciał na łeb na szyje z radosci pochwalić się kumplowi,wyrżnął glebę,klucz uszkodził rogówkę.
Felia przyjdziesz do mnie po odszkodowanie?
A może będziesz w brodę pluć,że znalazłeś to forum,zapytałeś i znalazł sie ktoś kto Ci to dał??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »