NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Pieprzny endokrynolog,
Posty: 61
Dołączył: 8 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 18:42  
Cytuj
Witam. Bardzo prosze o opinie na temat endokrynologa Pieprznego. Czy warto sie do niego wybrać?Czy lepiej poszukać w Lublinie innego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 18:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 07:42  
Cytuj
jest miły, ale prywatnie to nie wie ile brać za wizytę, jak byłam kilka razy u niego to przedział cenowy był od 60zł do 110zł z tym ze 110zł była wizyta z usg tarczycy. a najwiecej za zwykłą wizytę wzioł 90zł. ale leki dobierał dobrze i czułam się dobrze. a na NFZ długo się czega do doktora w kolecje.

tak przy okazji powiem że obecnie chodze do dr. Mączki w nisku polecam, jest blizej niż lublin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 10:51  
Cytuj
Słyszałam, że za usg bierze 100zł.Za usg z wizytą 200zł.Nie wiem, na ile to jest wiarygodne. Jezeli to prawda to ma cennik lubelski i to zawyżony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 13:33  
Cytuj
Oczywiście niezwłocznie wydał paragon fiskalny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 13:45  
Cytuj
mam o nim bardzo dobre zdanie. Miły, konkretny, skueczny. Bardzo dobra jest też jego żona. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 14:23  
Cytuj
Byłam całkiem niedawno-miły i kompetentny.cena za wizytę stała ale USG w zależności od badanego organu.Stąd te różnice cenowe.Przy USG np. dwóch organów zniżka.
Ogólnie polecam-choć nie ukrywam że ceny najwyższe w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 20:53  
Cytuj
Wydawało mi się, że on robi tylko usg tarczycy skoro ednokrynolog.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 00:30  
Cytuj
Nie polecam Pieprznego...bierze 100 zł za nic tak naprawdę.Jest strasznie bezczelny.Jeśli dla niego 5.1 to norma(u mnie 3.0) to ja mu gratuluje.Powiedział mi że on nie ma czasu na moje widzimisie.Powiedział że się unormuje bo to ze stresu.Było tylko gorzej.Czekając na wizytę u innego endokrynologa nasłuchałam się o nim samych niemiłych opinii.Polecam dr.Chmielewską.Bardzo miła,fajne podejście do pacjenta,odpowie na każde pytanie,bierze tylko 50 zł,umie dobrać leki.Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 07:44  
Cytuj
Jakieś pół roku temu zapłaciłam za USG tarczycy 150 zł. Miły i sympatyczny nie był, ale konkretny i rzeczowy - owszem. Jako endokrynolog jaki jest, to nie wiem, różne opinie słyszałam. Ja również polecam Chmielewską, nie tylko dlatego, że płacę za wizytę mniej niż u Pieprznegochytry

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 11:46  
Cytuj
Dr Pieprzny jest lepszym specjalistą niż miła Chmielewska3m sie A co do ceny za wizytę to jest na średnim poziomie w tej specjalności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 18:21  
Cytuj
paula93 nie wiem ile razy bylaś u Chmielewskiej ale jeśli masz taka opinie o niej po jednej wizycie to uważaj żebyś się po kolejnej nie rozczarowała. ja chodziłam do niej i ciągle byl jeden i ten sam text "jesteś za gruba musisz schudnać" jak schudłam w miesiać 11kg to powiedziałą że to za mało. dawkę leków to mi tak szybko zwiększała że wkońcu wylądowałam na pogotowiu bo z niedoczynności przeszłam w nadczynność.także ja mam niemiłe doświadczenie jeśli chodzi o tą panią. :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 04:31  
Cytuj
Odradzam zdecydowanie , koszt 10-cio minutowej wizyty(zaznaczę, że pierwszej u lekarza o takiej specjalizacji) z USG 150 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 17:47  
Cytuj
Witam!
nie polecam tego lekarza ponieważ za usg powiedział mi 160 zł !!!

Za 10 min roboty tyle hajsu ?
Koles nie wie ile brac ... Bierze więcej niż w klinikach :lubelskich z takimi cenami powienien leczyc w Niemczech lub we Francji. NIE POLECAM tego zdziercy mysli ze polacy spia na forsie !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 21:15  
Cytuj
jak koleś będzie wydawał paragony to niech bierze ile chce.
...ale nie będzie.. bo przyjmuje 100 a na ryczałcie pokazuje 10
banda ci lekarze i tyle.
.. ale tuskowi brakuje już kaski i czy chce czy nie chce a niechce bo się boi i lekarzykom ciemniaczkom w końcu da prikaz i będą drukowac paragoniki jak ta lala

brak słów już na tą republikę okrągłego stołu
słowo złodzieje traci tutaj sens

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 21:44  
Cytuj
Pół roku temu byłam u niego zrobić usg brzucha( było podejrzenie kamieni w woreczku) i piersi (kontrolnie) zapłaciłam za tą wizytę 300 zł. Dobrze że miałam tyle przy sobie :/ Pan doktor rzeczowy,konkretny, żadne tam pitu, pitu. Wizyta rzeczywiście bardzo krótka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:48  
Cytuj
od kiedy weszliśmy do ZSRR (czyli UE) wyjechało prawie 3 miliony polaków. Jak sądzicie.. jak długo taki lekarzyna będzie kroił pacjentów aż mu braknie?? w sumie na emerytach nie zarobi bo mają cienkie pensje.
aha... i po co jest to ubezpieczenie zdrowotne tzw.. oczywiście..bo płacimy co miesiąc już 270 -
skoro i tak trzeba iść do pana Lekarza, żeby cokolwiek zrobił dobrze. BO państwowo to nawet nie za bardzo się chce aparatu włączać.
he he he

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 28 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2017r. 08:26  
Cytuj
dr chmielweska odradzam zdecywdoanie, bardziej niz choroba pcjenta zajmuje sie wytykaniem nawdagi i to w obcesowy chamski sposob
potrafila dziesiec minut nawijac o tym jak to sie spaslam i czy spaslam tak rodzine, mowic o diecie i o gotowaniu, moze powinna zmienic zawod na dietetyka (mam nadwage 10 kg, wiem sporo ale nie przyszlam do dietetyka ale do endokrynologa),
natomiast dr pieprzny jest profesjonalny choc na razie nie bylam u niego na wizycie a tylko wykonywal u mnie badanie usg i robil biopsje
do tego chmielewksa gdy zlecila mi usg i zrobil go doktor pieprzny to byla zla ze nie poszlam do niej prywatnie i jej opis badania nie pasowal bo nie ona zrobila
a wolala mi kazac czekac kilka miesiecy w kolejce do niej w medyku niz przejac sie stanem zdrowia
zero troski o pacjenta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »