NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
tesco na okulickiego, tesco na okulickiego
Posty: 85
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 15:20  
Cytuj
mam takie pytanie moja znajoma pracuje w tesco na okulickiego nie wiem jak tam jest z godzinami pracy chodzi o to że jeśli kończy pracę o godzinie 14 lub o 22 to dlaczego musi siedzieć jeszcze godzinę po zakończeniu pracy za friko bo trzeba zrobić przeceny lub posprzątać to chyba wina nieudolnego kierownictwa nie umieją rozplanować pracy żeby wyrobić przed końcem zmiany a jeśli są osoby nadgorliwe i w swym postępowaniu uważają że są niezastąpione to niech zostają po pracy a resztę niech puszczają o tej godzinie kiedy kończą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 15:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 16:00  
Cytuj
dlaczego dajesz temat na forum o sytuacji zyciowej twojej znajomej przeciez nikt jej nie pomoze bo nie wiadomo czy jest tu na tej stronie jakis kierownik oprocz moderatorow jedynie duchowe wsparcie moge wam zaoferowac ja ale nie wiem czy przyjmiecie wszak sie nie znamy natomiast moge tez psychologa polecic wtedy moze on pomoze jak nie to wtedy jakos damy rade razem moze podolac tym problemom poki co zeby zaoszczedzic innym czytania na przyszlosc w takim stylu jak teraz napisales polecam wrocic sie do klasy trzeciej szkoly podstawowej gdzie ucza jak ze zrozumieniem sklecic kilka slow przy okazji nauczysz sie stosowac znaki interpunkcyje i wszystko sie jakos ulozy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:09  
Cytuj
czekolada
szczególnie wybitnego wykształcenia nie posiadam
wszak nie wykształcenie mówi o wartości człowieka ale z tego co widzę to w Twojej wypowiedzi także nie ma ani jednego znaku interpunkcyjnegochytry
i jak to jest co
radzisz innym sama nie stosując się do zaleceń?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:19  
Cytuj
Luk, czy mógłbyś podejść tu ze swoim avatarem na chwilkę?
Z góry dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:21  
Cytuj
a co Ty się tak Luckiem bronisz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:35  
Cytuj
Stecyku, czyżby żart ze złotą rączką takie rozgoryczenie wywołał? Trudno.

Czemu Luk? Bo tylko on posiada avatar odpowiedni do wypowiedzi Ani umiech Przydałoby się "objawienie", skoro istnieją problemy,ze zrozumieniem przekazu umiech
Pozdrawiam gorąco umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:38  
Cytuj
Aniu, ja, tez, nie, mam, szczegolnie, wybitnego, wyksztalcenia. Chcąc, jednakże, uniknąć, ataków, z, Twojej, strony, odnośnie, znaków, interpunkcyjnych, udowadniam, że, potrafię, je, stosować. Koleżance, Mariana, współczuję, z, całego, serca, takiego, zwyrodnialca, w, pracy. Czekoladzie, współczuję, takich, pacjentów, do, duchowego, wsparcia, jakim, jest, Marian. Tobie, Aniu, nie, współczuje - wręcz, gratuluje, błyskotliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:39  
Cytuj
objawienie jak objawienie
czekoladzie przydałby się cud
bo inne paranormalne zabiegi raczej nic nie zdziałająjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Tobie, Aniu, nie, współczuje - wręcz, gratuluje, błyskotliwości.


ależ mi nie trzeba współczucia
zatem prawidłowo,prawidłowo Lucku ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
mam takie pytanie moja znajoma pracuje w tesco na okulickiego nie wiem jak tam jest z godzinami pracy chodzi o to że jeśli kończy pracę o godzinie 14 lub o 22 to dlaczego musi siedzieć jeszcze godzinę po zakończeniu pracy za friko bo trzeba zrobić przeceny lub posprzątać to chyba wina nieudolnego kierownictwa nie umieją rozplanować pracy żeby wyrobić przed końcem zmiany a jeśli są osoby nadgorliwe i w swym postępowaniu uważają że są niezastąpione to niech zostają po pracy a resztę niech puszczają o tej godzinie kiedy kończą


Bardzo ciężko to przeczytać, bez interpunkcji a zdania zaczynamy od Dużej Litery nawet te nie kończące się.
A wracając do tematu Twojej pracy, w której opisujesz pracę znajomej :
Musiałbyś się dowiedzieć jaki ma etat, ile godzin do przepracowania w miesiącu (powinno być zgodnie z kodeksem pracy).Jaki jest czas rozliczania nadgodzin.
Dopiero wtedy można wyciągnąć jakieś wnioski i ewentualnie zgłosić sytuacje do odpowiedniej instytucji lub upomnieć się o zapłacenie nadgodzin lub ich zwrot(Kodeks Pracy)

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 20:36  
Cytuj
Jeśli jest coś nie tak, oni z chęcią pomogą.

http://www.rzeszow.oip.pl/

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
objawienie jak objawienie
czekoladzie przydałby się cud
bo inne paranormalne zabiegi raczej nic nie zdziałająjezyk


Tylko dlatego,że czuję do Ciebie sympatię - zaoszczędzę biczowania chytry Idź w pokoju i nie grzesz więcej.
Dla rozluźnienia na weekend, w darze ofiaruję Ci tę oto wesolutką piosneczkę umiech

Buziaczkijezyk


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »