NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wymiana opon kolo Pajtonu !!, wymiana opon
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2012r. 18:45  
Cytuj
Witam , mam troche nietypowe pytanie ale pisze poniewaz spotkalem sie z dosc nietypowa sprawa .Natomiast chcialem sobie wymienic kola cale z oponami z zimowych na letnie z wywarzeniem i udalem sie do zakladu kolo Pajtonu i zapytalem ile mnie wynisie wymiana , lekko lysiejacy pan w okularach zadal mi pytanie jakie auto i ile cali maja moje kola (po co ?? na co ??? ) zaraz zalapalem o co chodzi ten pan robi wycene wymiany kol patrzac na marke samochodu oraz ilosc cali kola umiech niewiem czy to normalne dlatego pisze czy ktos sie spotkal z podobna sprawa poniewaz pan zawolal odemnie 60zl ale w tym samym momencie podjechal pan innym autem i wycenil jego wymiane na 100zl to jakas paranoja !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2012r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2012r. 18:54  
Cytuj
Anno (od pięknych tortów umiech ),specjalnie dla Ciebie umiech

Witam , mam trochę nietypowe pytanie, ale piszę ponieważ spotkałem się z dość dziwną sprawą.Chciałem sobie wymienić koła całe z oponami, z zimowych na letnie, z wyważeniem.W tym celu udałem się do zakładu koło Pajtonu i zapytałem, ile mnie wyniesie wymiana.Lekko łysiejacy pan w okularach, zadał mi pytanie: "jakie auto i ile cali mają moje koła" (po co ?? na co ??? ). Zaraz załapalem o co chodzi!Ten pan (łysiejący,sic!!), robi wycenę wymiany kół, patrzac na markę samochodu oraz ilość cali koła.Nie wiem czy to normalne, dlatego pytam: czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?, ponieważ ŁYSIEJĄCY pan zawołał ode mnie 60 zł, ale w tym samym momencie podjechał NIEŁYSIEJĄCY pan innym autem i wycenił jego wymianę na 100 zł.To jakaś paranoja !!!!

Morał z tego taki,że łysiejący pozazdrościł niełysiejącemu bujnej czupryny, ale czy tamten aby nie był siwiejący, bo jeśli był, to po co ta zawiść???

Marian, jednak nie skorzystasz z kółka wsparcia???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2012r. 20:08  
Cytuj
jak cie nie stac to zapindalaj na zimowkach
mnie policzyli wiecej niz 100 ale za to kluczem dyno krecilismiech2
SM bedzie z nich dumny :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2012r. 20:29  
Cytuj
Nie ,że zaraz się chwalę,ale sam sobię wymienie oponki z felgusiami ,a pojadę jedynie do wyważenia.smiech2
Hi!I kto bogatemu zabroni?potluczony
Szerokości mobile.ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2012r. 21:31  
Cytuj
Ja wymieniam sam. opony wyważam zimowe w środku lata, a letnie w środku zimy i czekają na stojaku na sezon. Sm bedzie dimny też sprawdzam dynamoemtrykiem, końcówka na klucz pneumatyczny firmy beta dokręca odpowiednim momentem, a kontrolnie sprawdzam dynamometrykiem ( z atestem oczywiście ). kiedyś nie mogłem ruszyć koła, plus jedna szpilka wymagała ingerencji narzynką bo ktoś nieudolnie w aso łapał koło i początek gwintu byl taki sobie. Pociesze cię że wymiana opony o rozmiarze 20 cali z założeniem na felge i wyważeniem 75/sztuka

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
lekko lysiejacy pan w okularach zadal mi pytanie jakie auto i ile cali maja moje kola (po co ?? na co ??? ) zaraz zalapalem o co chodzi ten pan robi wycene wymiany kol patrzac na marke samochodu


Niekoniecznie. Im koło większe tym więcej roboty. 100 zł za wymianę (+ montaż kół) to nie jest dużo. Lepiej powiedz, czy dokręcili Ci koła ? zaklopotany Bo jeśli nie - to zawiadomić prokuraturę.

different - nie bądź taki dumny, bo często takie dokręcenie jest niewiele warte. Ustawiony na 180 Nm, bez atestów, przechowywany jak młotek ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 07:40  
Cytuj
Wymiana koł to koszt 40 zł (nie pisze gdzie zeby nie bylo ze sieje kryptoreklame) a u tego lysiejacego Pana w okularach obok Pajtonu to rzeczywiscie co klyent to rozna cena. Pan w moim przypadku tez cene wyciagnal z rekawa 60zł bo placilo sie tam ponoc 50zł. Wiec jak od lysiejacego Pana w okularach poprosilem fakture to jego mina na "rażące słońce" w mojej pamieci sklasyfikowalem jako bezcenna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 00:21  
Cytuj
w górce rozwadowskiej płaciłem 50 zł za zmiane kapci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd: Lublin/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2012r. 12:56  
Cytuj
A czy ktoś z Was Forumowicze może mi powiedzieć, czy gdzieś przy zmianie kół mogę kupić śruby do felg? Ostatnio przykręcili mi stalowe felgi śrubami od alusów, nie jestem pewien czy to dobre rozwiązanie, nie znam też specyfikacji śrub jakich potrzebuję, więc chciałbym żeby sprawdzili to przy wymianie i od razu założyli nowe...

Bartosz Szlęzak - fotografia komercyjna
WWW e-mail
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2012r. 15:28  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 08:47  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd: Lublin/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 10:53  
Cytuj
Dzięki za odpowiedzi Panowie. Corr77, pojawię się pewnie we wtorek;)

Bartosz Szlęzak - fotografia komercyjna
WWW e-mail
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 11:04  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 11:56  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 12:17  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 13:12  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 13:24  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 14:12  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 14:20  
Cytuj
Kolejny post nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2012r. 19:11  
Cytuj
Sm wstyd mi za ciebie. Twoje poronione poglądy psuja atmosferę na form, jak masz pisac głupoty nie pisz nic. Wykasowałem cały ten bajzel który tworzysz ty. Życze i tobie i corowi dużo rozumu na święta.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »