NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
komunia -indygo,
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 14:11  
Cytuj
Mam zamiar zrobić komunię mojego syna w lokalu. Znajomi polecają mi Indygo proszę o opinie.Może ktoś tam organizował taką imprezę , albo był gościem?. bardzo proszę o opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 14:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 14:58  
Cytuj
Ale w tym roku??
Jedzenie dobre, tylko właściciel trochę gbur no i wydaje mi się że drogo, jak się nie mylę to chyba około 100 zł od osoby i nie można wziąć połówki dla dziecka, koleżanka rezerwowała na ten rok, ale w końcu się wycofała, miało chyba być 6 komunii w jeden dzień a to trochę wydaje mi się być za dużo na tak mały lokal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 15:16  
Cytuj
Jedzenie faktycznie dobre, ale to jedyna rzecz godna polecenia w tym lokalu. Z właścicielem nie da się dogadać, ktoś na górze dobrze tego Pana określił. Lokal jest zapuszczony (brudne obrusy, smugi na oknach itp.). Również braliśmy ten lokal pod uwagę, ostatecznie zdecydowaliśmy się na Pod Jesionami w Nisku i ten lokal mogę jak najbardziej polecić - świetna obsługa, p. kierownik się bardzo starała, żebyśmy byli zadowoleni, no i taniej niż w Indygo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 15:39  
Cytuj
A ja proponuje Zajazd nad Łegiem http://zajazdnadlegiem.pl/onas.html mila obsługa i dobre jedzonko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »