NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
patrole policji z stw na wsiach,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 22:47  
Cytuj
mam pytanie do wszystkich mieszkajacych na wsiach? czy u was tez jest plaga patroli polisji z stw? mieszkam na wsi i dawniej nasza gmina policja robila sobie tylko turystyczne przejazdzki od wielkiego swieta raz na kilka mies pojawiala sie stalowa. teraz jednego dnia jestem kontrolowana 2x przez stw!!!!. a w ciagu tygodnia robia lapanki prawie co drugi dzien. Nie ma poniedzialku zebym w drodze do stw do pracy nie byla badana alkomatem. mam juz mandat za predkosc i za brak gasnicy. mnostwo mioch znajomych tez ma. to jest jakis koszmar!!!

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 22:47  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 22:59  
Cytuj
Przedtem łapali za alkohol w stalowej. Teraz łapią u źródła i dzięki Bogu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 23:07  
Cytuj
ha ha ale smieszne! nie chodzi mi o sam alkomat ale to ze byle gowna sie czepiaja

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 23:10  
Cytuj
To chyba dobrze, że łapią? Może dzięki temu mniej tragedii na drodze będzie. A nie, jedzie jeden wariat z drugim, trochę lepszą furmanką i need for speed urządzają sobie. Zakończy żywot na drzewie i łolaboga, bo on taki młody był i go nie ma. Póki policja ma na paliwo niech stoją i łapią.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 23:13  
Cytuj
W sobote o ile mnie pamiec nie myli..grasowlai na Lipie i Rzeczycy Dlugiej..akurat jechalem rowerem przez te wsie i ten sam radiowoz mnie kilka razy mijał..ale zlapali dopiero jakiego kierowce za rzeczyca dluga..
Osmialem sie bo akurat koles idotycznie zatrzymal sie do kontroli na tym ostrym zakrecie przed mostem w rzeczycy..a te mośki staneły swoja buda w poprzek drogi ( na tym zakrecie ) i kazali mu sie dalej zatrzymac..gdyby ktos ( a wielu tam takich ) wypadl z duza predkoscia zza zakretu to tragedia gotowa .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 23:51  
Cytuj
Policjanci niech zaczną na sam początek sami od siebie w egzekwowaniu prawa... co po niektórzy jeżdżą (radiowozami) jakby prawko za kiełbasę i jajka dostali, żal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 06:27  
Cytuj
Ja sam wiele razy jadąc samochodem widziałem jak policjant kierujący kabaryną elegancko pali sobie szluga i prowadzi jedną ręką...

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 08:39  
Cytuj
Bardzo cieszy zaangażowanie do poprawy bezpieczeństwa na drodze wszystkich użytkowników. Mam nadzieję że dodatkowo wszelkie niedoskonałości dróg poboczy czy też zła informacja znakami drogowymi też będzie brana pod uwagę.
A tak poważnie kontrole trzeźwości to jak najbardziej. Nie wiem natomiast czy celowe szukanie aż się znajdzie cokolwiek by wypisać jest dobre-ten czas można poświęcić na kolejnych użytkowników...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 08:55  
Cytuj
Twwkie akcje sa potrzebne. Ludzie po wioskach w niedziele lubią łyknac sobie a w poniedziałek do roboty. I takie tykające bomby jada do stalowej a tak zatrzymaja na wiosce i mamy spokój. Niech sie tylko za Bojanów / Stany / Przyszów wezmą

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 10:27  
Cytuj
Takie łapanki to tymczasowa akcja. Kiedyś nie było poniedziałku żeby nie łapali jadących od strony Pysznicy, teraz najwidoczniej przenieśli się gdzie indziej i pewnie tam też niedlugo odpuszczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 18:13  
Cytuj
Niech sie lepiej lotni wezma za tych bandytow w ciemnych brykach,ktorzy jezdza jakby wszystkie rozumy postradali,upewnieni cynkiem z radia sobie smigaja,wymijajac sobie slalomem"normalnych samochodowych uzytkownikow drog"gdzie wyprzedzanie na zakretach nie stanowi dla nich problemu.
Stanowia olbrzymie niebezpieczenstwo moze nie dla siebie,bo dla nich za pozno ale dla innych uczestnikow ruchu.
Eliminowac panowie policjanci ich drog.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Niech sie lepiej lotni wezma za tych bandytow w ciemnych brykach,ktorzy jezdza jakby wszystkie rozumy postradali,upewnieni cynkiem z radia sobie smigaja,wymijajac sobie slalomem\"normalnych samochodowych uzytkownikow drog\"gdzie wyprzedzanie na zakretach nie stanowi dla nich problemu.
Stanowia olbrzymie niebezpieczenstwo moze nie dla siebie,bo dla nich za pozno ale dla innych uczestnikow ruchu.
Eliminowac panowie policjanci ich drog.


ale dlaczego w ciemnych?
mogliby zamiast nich, np. zabrać się za tych co jeżdżą autami w odcieniach różu, błękitu, a w szczególności za tych żółtych - ci są najgorsi!
ciemne bryki generalnie mają mniej mocy od tych wyżej przeze mnie wymienionych.
najspokojniejsi są natomiast ci w srebrnych.

dziękuję za uwagę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 18:27  
Cytuj
Eee chyba ci w srebrnych tez szaleją

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 23:27  
Cytuj
Jacku nie tylko na wioskach ale i w "mieścinach" są różne akcje różnych ludzi. Myślisz że w stw mało pyka sobie ludzi w weekend a potem do roboty na 2 gazach jedzie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 08:01  
Cytuj
Nie w stw też. Ale wstarczy zrobic łapanke na wiosckach i mniej tego dojedzie do miasta

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 09:01  
Cytuj
A ja jestem jak najbardziej za tyloma patrolami. Nie siedzą za biurkami tylko działają w terenie. Może z czasem nauczymy się jeździć zgodnie z przepisami.
Codziennie jeżdżę do Sandomierza, po drodze często można spotkać po dwa patrole. Pierwsze efekty już są. Takich pędzących co to trasę Sandomierz-Stalowa w 15 robią jest coraz mniej. Problem w tym, że te Misiaki za mądre nie są i stoją zawsze w tych samych miejscach. W takiej sytuacji dla tych 15 minutowców jedynym zagrożeniem jest Alfa, a tej ostatnio nie widuję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:23  
Cytuj
Ja też uważam, że dobrze jest że jest tyle patroli i w sumie mogło by być więcej, ale jak dla mnie zaczynają od dup* strony. Czemu w nocy nie kontrolują tirów które przez miasto pędzą spokojnie ponad 50km/h, czemu nie zwrócą uwagę na taryfiarzy których nie obchodzą żadne zakazy, nakazy i ograniczenia, (tyczy się to też ochroniarzy).
Dlaczego na weekendach policja nie podeśle kilka radiowozów pod dyskoteki z których dużo pijanej młodzieży prowadzi auta?? (a przynajmniej pod arkadią rzadko kiedy stoją). Tyczy się to też wiosek przykładowo taki Jarocin, wąska prosta droga świeżo po remoncie. Policjanty stają przy drodze i łapią ludzi jadących do kościoła i sprawdzają dokumenty i tyle a pod ich nosem mistrzowie prostej prują jak wariaci a oni ich nie łapią bo nie mają ze sobą radaru...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
Ja też uważam, że dobrze jest że jest tyle patroli i w sumie mogło by być więcej, ale jak dla mnie zaczynają od dup* strony. Czemu w nocy nie kontrolują tirów które przez miasto pędzą spokojnie ponad 50km/h, czemu nie zwrócą uwagę na taryfiarzy których nie obchodzą żadne zakazy, nakazy i ograniczenia, (tyczy się to też ochroniarzy).
Dlaczego na weekendach policja nie podeśle kilka radiowozów pod dyskoteki z których dużo pijanej młodzieży prowadzi auta?? (a przynajmniej pod arkadią rzadko kiedy stoją). Tyczy się to też wiosek przykładowo taki Jarocin, wąska prosta droga świeżo po remoncie. Policjanty stają przy drodze i łapią ludzi jadących do kościoła i sprawdzają dokumenty i tyle a pod ich nosem mistrzowie prostej prują jak wariaci a oni ich nie łapią bo nie mają ze sobą radaru...

z tym to sie zgodze

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »