NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam Ciebie (wczoraj w kaufland), Szukam dziewczyny !

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 3
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 07:49  
Cytuj
Witajcie albo WITAJ
Piękna nieznajoma. Poszukuję Cię bądź jakikolwiek kontakt z Tobą. Widzieliśmy się wczoraj w Kauflandzie między godziną 16 a 17. Stałaś przy kasie z dzieckiem i mamą. Kilka spojrzeń w oczy i poczułem, że mielibyśmy wiele tematów do rozmów. Wiesz zapewne, że chodzi o CIEBIE !!! Piękna gładka buzia i ten błysk w oczach. Wiem, że tutaj zaglądniesz. Nie oczekuje wiele, tylko rozmowy ew wyjscia na kawe lub jakies ciacho umiech Masz bardzo śliczne dziecko tak samo jak i ty jestes ślczna i sympatyczna z buzi umiech

Piszę dziecko bo jeżeli się odezwiesz to potwierdzisz mi jakiej płci i jak było ubrane to jest jedyne wymaganie abym miał pewność, że to właśnie ty. Byłaś z mamą w okularach o ile się nie myle.

Odezwij się ! pozdrawiam cieplutko !!

moj e-mail dobryduszeq_(at)_o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 07:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 08:11  
Cytuj
Duszku, jesteś mistrzem dyplomacji. Najpierw prosisz o kontakt - a po chwili stawiasz dupeczce warunki odnośnie potwierdzania płci i ubioru dziecka. Patrzysz kilka sekund w oczy i stwierdzasz ilość wspólnych tematów? Pod PKS do cyganek śmigaj, dorobisz. Zauroczyłeś się urodą dziecka i poszukiwanej - błąd. Tam była jeszcze mama, trzepnij jakiś komplement najstarszej i wtedy będzie szansa, że kawę wypijesz z całą rodziną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Duszku, jesteś mistrzem dyplomacji. Najpierw prosisz o kontakt - a po chwili stawiasz dupeczce warunki odnośnie potwierdzania płci i ubioru dziecka. Patrzysz kilka sekund w oczy i stwierdzasz ilość wspólnych tematów? Pod PKS do cyganek śmigaj, dorobisz. Zauroczyłeś się urodą dziecka i poszukiwanej - błąd. Tam była jeszcze mama, trzepnij jakiś komplement najstarszej i wtedy będzie szansa, że kawę wypijesz z całą rodziną.


Nigdy nie bylem nie jestem i nie bede mistrzem dyplomacji. Warunek jest tylko po to abym był w 100 % pewny, że to ona pisze. Co do patrzenia w oczy tak widze po czlowieku kiedy jest ciekawy czy interesujący a kiedy fałszywy w 99.9 % przypadkach sprawdza się to u mnie. Po co mam mówić jej matce komplementy. Nie chce z nią chodzić, pieprzyć sie tylko porozmawiać itp umiech Wiec Lucky umiech żegnaj !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 08:56  
Cytuj
dobryduszeq, to trzeba było od razu zagadać a nie teraz jak pipka szukasz kontaktu na forum. To się nazywa zmarnowana szansaumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Nie chce z nią chodzić, pieprzyć sie tylko porozmawiać itp


A co się kryje pod tym "itp"? Chodzić, pieprzyć się.. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie chce z nią chodzić, pieprzyć sie tylko porozmawiać itp


A co się kryje pod tym \"itp\"? Chodzić, pieprzyć się.. ?

no jak to co? nie chce nacierac sie pieprzem.... no bo co innego?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 22:49  
Cytuj
Jak ma śliczne dziecko, to prawdopodobnie część tej śliczności odziedziczyło po tatusiu. A jak Cię tatuś spotka zamiast niej, to możesz mieć kłopot umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 23:43  
Cytuj
gorzej jak tatus wyslal wczoraj zone dziecko i tesciowa do kauflandu po godz 16 a teraz czyta forum.... juz po amorach

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 07:38  
Cytuj
Zazdrosni jestescie i zalosni przy okazji. Jezeli nie piszecie w temacie to nie piszcie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
Zazdrosni jestescie i zalosni przy okazji. Jezeli nie piszecie w temacie to nie piszcie !

Może i jesteśmy żałośni,ale gdzie nam do Ciebie Mistrzu.placze
Domyślam się że nie chodzi Ci o seks z tą Panią.Skąd to wiem?zarumieniony
To proste.Te"kilka spojrzeń w oczy i poczułem, że mielibyśmy wiele tematów do rozmów"wszystko tłumaczy.
Z pewnością chcesz porozmawiać o teorii filozoficzno-etycznej Konfucjusza.Ewentualnie o problemach globalnych zmian klimatu a w szczególności wpływu zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »