NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Regeneracja turbo sprezarki,
Posty: 16
Dołączył: 1 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:41  
Cytuj
Witam szukam lokalnego zakładu gdzie mógłbym rozwiazac problem z zapieczonymi "kierowniczkami turbiny" , badz zregenerowac ja cala.

Jesli macie jakies doswiadczenia z w/w problemem piszcie gdzie co i za ile mozna załatwic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 12:35  
Cytuj
Nie polecam regeneracji a zwłaszcza w Mielcu w ww firmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 1 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 12:59  
Cytuj
interesuja mnie równiez opinie na temat tych firm które znalazłem w okolicy moze ktos robił i ma jakies doswiadczenia moze cos polecic?

fol-turbo

turbo sprezarki rzeszow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:22  
Cytuj
popytaj u Gondka jak sięna brandwice jedzie albo w autoklinice jak się na agatówkę jedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:19  
Cytuj
ja regenerowalem kilka turbin w firmie trans turbo mielec i jestem zadowolony tanio z gwarancja na 6 mieisiecy. Polecam robili mi w busach 2.2 cdi 2.7cdi i 2.9 tdi mercedes i nie ma problemow. tel.609 478 033

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 14:31  
Cytuj
pucus888 - a jaka masz tą turbine ? bo jak z 1.9 TDI to mozna bardzo prosto samemu ją wyczyscic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 15:46  
Cytuj
A dlatego, że regenerowałam tam turbinę i po 3 miesiącach się rozleciała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 23:21  
Cytuj
Jeśli masz VW czy Audi to spokojnie zrobisz to sam żadna filozofia ;) poszukaj w necie są opisane tak owe operacje więc spokojnie można się za to zabrać wiem to po tym iż mój brat sam przeprowadzał taki zabieg i wszystko działa do tej pory jak należy umiech

Po Prostu ja http://www.maxmodels.pl/vinix.html Usługi fotograficzne: -Chrzciny -Imprezy Okolicznościowe -Osiemnastki -Sesje zdjęciowe (Wyłącznie Pań) Kontakt PW ;) Zapraszam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 1 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 12:54  
Cytuj
turbina jest z silnika 1.9 tdi ze zmienna geometria łopatek , ale wolałbym zapłacic komuś i zeby ktos sie tym profesjonalnie zajał gdyz sam nie mam zabardzo warunków do rozbierania silnika i wykrecenia turbiny.
Dlatego czekam na propozycje moze ktos gdzies to robił lub jakis zakład mechanik sie by tego podjał.


Głowny problem to spadek mocy powyżej 120 km/h tak jakby odcinało turbo(gaz w podlłodze a auto nie drgnie) ,z tego co sie dowiadywałem to sa to zapieczone kierowniczki w turbinie prawdopodobnie dlatego ze nigdy nie była czyszczona bo styl jazdy nie jest zbyt spokojny;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »