NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Koncert KATa Pod Balladą,
Posty: 1
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 21:26  
Cytuj
Witam.
Jak tam Wasze opinie o koncercie KATa w tym klubie ?

Jak dla mnie KAT jak zwykle zagral fajnie - chociaz braklo kilku kultowych kawałków.
Zdziwilo mnie tez to ze organizator nie zadbal o żadne support - bo w okolicach jest kilka metalowych zespolow ktore moglyby przed KATem zagrac.

Jesli chodzi o lokal - to nie bylem tam od czasu Top Tenu i myslalem ze duzo przez ten czas sie zmienilo - jednak sie mylilem - lokal calkowicie bez klimatu, tragiczne oswietlenie, paskudna kolorystyka, zero przytulnosci itp.

Jesli chodzi o sam koncert w tym lokalu to powiem ze akustyka tego pomieszczenia jest gorzej niz tragiczna - lokal nie nadaje sie na koncerty ! Po pierwszym zagranym utworze szumialo mi tak w glowie ze masakra - lokal w nawet najmnniejszym stopniu nie jest wytlumiony i tym samym przygotowany to glosnej muzyki.

W sumie co mozna sie spodziewac po calkowicie betonowym pomieszczeniu, typowej piwnicy w dodatku bardzo niskiej.

Bylem w życiu na baardzo wielu koncertach w roznych lokalach i nie spotkalem sie z tak tragiczna akustyka - a dokladnie jej calkowitym braku.

Szkoda ze Jazz Rock dalej nie funkcjonuje - bo tam pomimo nieduzego pomieszczenia koncerty byly bardzo dobrze naglosnione i akustyka byla nie zła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 21:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 14:10  
Cytuj
słyszeliście że na nowego basistę do KATa biorą natanka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »