NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
fryzjer - dzieci,
Posty: 6
Dołączył: 10 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 14:39  
Cytuj
Czy ktoś zna jakiegoś fryzjera w Stalowej, który faktycznie ma podejście do dzieci i może ładnie ściąć włosy 3-latkowi??



moderowano tytuł - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 14:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 14:51  
Cytuj
Żaden fryzjer nie jest pediatrą i żaden pediatra nie jest fryzjerem. Obcinanie włosów u 3-latka to nie przesłuchanie w sprawie morderstwa, aby wymagało to odpowiedniego podejścia. 3-letnie dziecko jest już na tyle duże i rozumne, że wie w jakim celu jest u fryzjera i raczej po ścianach biegać nie będzie. Poza tym każdy fryzjer jest człowiekiem i zapewne nie raz w swojej karierze przycinał gówniarzy, zatem posiada minimum przygotowania pedagogicznego. Wal z młodym do Golipały (Waldek Ch.) i nie stwarzaj sobie problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 23:13  
Cytuj
ja ze swoim synkiem byłam na edukacji FRYZJER MESKI tam pani w średnim wieku bardzo ładnie obcięła włoski i miala świetne podejście wzieliśmy ze sobą tatę który musial pierwszy obciąc sobie wloski potem posadzilam malego na krzesle a Pani fryzjerka poczekala chwile aby maly mogl sie rozgladac i przyzwyczić choc troszke do otoczenia nastepnie obciela mu wloski i caly czas z nim rozmawiala pytala jakie ma samochody czy podobaja mu sie grzebyki i takie tam było super NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY JAK GO MALUJA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 07:21  
Cytuj
Ja ze swoim synkiem chodzimy do p.Waldka obok USC i Urzędu Miasta - polecam umiech

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »