NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Haft Richelieu, numery archiwalne, Poszukuję ;)
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 19:37  
Cytuj
Poszukuję starszych egzemplarzy tegoż czasopisma hobbystycznego. Od numeru 33 w dół. Jeśli wiecie, gdzie mogłabym je zakupić, to, proszę, dajcie znać.
Ewentualnie jeśli macie i już są wam niepotrzebne, to też piszcie, na pewno się dogadamy ; )

Będę wdzięczna za pomoc : )

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 19:37  
Cytuj

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 07:28  
Cytuj
http://www.haftrichelieu.com/index.php?page=numery

Może tu? Źródło - google oczywiście

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 11:53  
Cytuj
Tę stronę akurat znam, tyle, że:
1. link prowadzi do wyszytych już wzorów na sprzedaż ;]
2. możliwości zakupienia numerów archiwalnych tam są, jednak po takich cenach, z jakimi wychodziły na rynek.

Myślałam, że ktoś ma zalegające u siebie na strychu niepotrzebne i będzie w stanie się ze mną dogadać, no ale widzę, że niebardzo.

(dla przyszłych chętnych, którzy by chcieli napisać "nic konstruktywnego": z allegro jestem na bieżąco).

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »