NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Absurdy w Stalówce, znacie jakieś z życia codziennego?
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 01:15  
Cytuj
oj tak, panie na poczcie taaakie zdziwone :szok:, że adres w dowodzie inny. no niesamowite.
zresztą jest to chyba najbardziej ślamazarny urząd w jakim muszę czasem bywać. ale to nie tylko w stw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 01:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 07:57  
Cytuj
nie chce byc traktowany jak VIP, jestem zwyklym szarakiem. Zawsze mowie dzien dobry, jak gdzies wchodze, oraz dziekuje jak odchodze od kasy. Raczej nie odstarszam wygladem, przynajmniej mi sie tak zdaje heh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie absurdem (nie tylko w Stalowej), jest obsluga przy kasach. Bylem na wakacjach w Pl, ide do obojetnie jakiego sklepu, a przy kasie, ani dzien dobry, ani dziekuje - moze bylo kilka przypadkow milych pań. Daje pieniadze, reszta wydawana byla jakby smierdziala, albo nie wiem co. Ledwo co odda, reszte kasuje nastepnego klienta, zakupy sie mieszaja.

W UK podchodzisz do kasy, jest Dzien Dobry, Jak sie masz itd, Dziekuje (nie sa to moze szczere zwroty), ale przynajmniej, nie wyplawaja na zle samopoczucie. Wydaje Ci reszte, i poczeka az spakujesz wszystko do reklamowek. Po takich odzywkach, ludzi na kasach normalnie zyc sie odechciewa.

Troche wiecej usmiechu by nie zaszkodzilo.

To tyle..


Dobry jesteś good Jeszcze trzeba było napisać "u nas w uk"

Może źle trafiłeś, ale ja zawsze słyszę "dzień dobry" i "dziękuję", czasami jeszcze "zapraszamy ponownie" i to z uśmiechem.
A panie szybko kasują, bo nikt nie ma ochoty czekać długo w kolejce i później są pretensje czego tak wolno.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
oj tak, panie na poczcie taaakie zdziwone :szok:, że adres w dowodzie inny. no niesamowite.
zresztą jest to chyba najbardziej ślamazarny urząd w jakim muszę czasem bywać. ale to nie tylko w stw.


Wstyd powiedzieć ale rocznie biorę na allegro / sklepach internetowych kilkaset rzeczy dla siebie, do aut i innych. Wysyłka jest zawsze na adres rodziców i jeszcze nigdy na poczcie w rozwadowie i w nisku nikt nie robił problemu że adres w dowodzie inny niż adres wysyłki.
Może ze względu na ilość paczek nikt nie robi problemu. Z drugiej strony w budynku mostostalu jest poczta i dla mnie to ewenement. Siedzą 4 osoby a kolejka i tak jest bo jedna obsługuje. Wiadomo że po 18 zaczną się kolejki bo listonosz z cichacza jak ninja wpadł i wrzucił do skrzynek potwierdzenie że kogoś nie było bo nie doszedł w sekunde do domofonu. Ale nie, własnie o 18 zaczynamy przekładać papierki niech się ludzie denerwują.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 09:46  
Cytuj
Jacek, nie mów nic o tym oddziale w Mostostalu, bo dostanę padaczki. I chyba nie tylko ja good

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 11:18  
Cytuj
No to jest drugi mój ulubiony oddział poczty smiech2
Pozdrowienia dla Pani, która zawsze jak przyjdę udaje, że mnie nie słyszy i czekam średnio 10-15 minut zanim w ogóle raczy zareagować potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 11:53  
Cytuj
też właśnie ten oddział miałam na myśli - po prostu jakaś masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 12:39  
Cytuj
Czyli widze oddział pocztowy w mostostalu rządzi.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 15:21  
Cytuj
Ja kiedyś założę osobny temat, pt. "Poczta w Mostostalu" sciana

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Czyli widze oddział pocztowy w mostostalu rządzi.


A już myślałem, że ja tam po prostu mam pecha:-)Dodam tylko że w oddziale na Poniatowskiego nie jest lepiej.Ale już niedługo skończy się monopol poczty więc mam nadzieję,że jakość ich usług wzrośnie.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 17:44  
Cytuj
odzial w mostostalu to kwintesencja PRL-u. Jest tam wieczna masakra a Pani Ksenia (ja nazywam ją Ksenofobiaumiech jest poprostu nie do pobicia. Takia osobe ze swieca szukac....

a co do absurdow to swiatla na skrzyzowaniach - jak ostatnio przeczytalem "inteligentne" wg tego co to wymyslal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 17:51  
Cytuj
Tja... "inteligĘtny" system "czerwona fala" - co by turyści na dłużej na atrakcjach naszej pięknej Stal(r)ówki oko zawiesić mogli potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 18:01  
Cytuj
Dla mnie absurdem jest: http://stalo(...)d=708648

Wlasciciel tych firm chyba zrozumial ze reklama dzwignia handlu ale nie za bardzo umie z niej skorzystac.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 00:19  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie absurdem jest: http://stalo(...)d=708648

Wlasciciel tych firm chyba zrozumial ze reklama dzwignia handlu ale nie za bardzo umie z niej skorzystac.good


Temat pani gosi11 bardzo interesujący.
A mogę zapytać, dlaczego użytkownik pozostał bez ostrzeżenia, wpisu z prośbą o wyjaśnienie (nagłej odpowiedzi).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 00:28  
Cytuj
Już sie poprawiłam, a swoją drogą w tym przypadku upomnienie to chyba nic nie da tu potrzebny jest specjalista. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 01:06  
Cytuj
No tak. Zaznaczę, że kłopotliwy i natrętny nie chciałem i nie chcę byćumiech
Bardziej się to tyczyło zarządcy Jacka. Który jako pierwszy odpowiedział w temacie gosi11. Będąc uszczypliwym można stwierdzić, że odpowiedział nie na temat. Trzymając się porządku, którego jak sam nazwał tu pilnuje, powinien chyba upomnieć użytkownika i sprostować temat.
Gdy ja głupio zażartowałem w temacie o dentyście, takie upomnienie otrzymałem. A zażartowałem, bo nie mogłem wytrzymać, gdy przeczytałem jedną z odpowiedzi.
Ktoś pyta o namiary lekarza-dentysty, dostaje w odpowiedzi bardzo cenny szczegół. Kolor włosów lekarza.

PS facepalm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 07:10  
Cytuj
CYTAT
Temat pani gosi11 bardzo interesujący.


Nie przyszło nikomu do głowy że ktoś mógł sobie zrobić głupi żart?
Chociażby na złość. Chyba nikt kto potrafi się zalogować na forum nie jest aż tak tępy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Chyba nikt kto potrafi się zalogować na forum nie jest aż tak tępy.


Nie byłbym tego taki pewien potluczony
Różne przypadki już na ty forum widziałem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
Chyba nikt kto potrafi się zalogować na forum nie jest aż tak tępy.


Tu nawet nie trzeba być tępym, ale roztargnionym. Być może zapomniała się przelogować, myślała, że jest na drugim koncie... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Temat pani gosi11 bardzo interesujący.


CYTAT
Nie przyszło nikomu do głowy że ktoś mógł sobie zrobić głupi żart?
Chociażby na złość. Chyba nikt kto potrafi się zalogować na forum nie jest aż tak tępy.


To niestety nie jest glupi zart. Okazuje sie ze mozna byc az tak tepymjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
No tak. Zaznaczę, że kłopotliwy i natrętny nie chciałem i nie chcę byćumiech
Bardziej się to tyczyło zarządcy Jacka. Który jako pierwszy odpowiedział w temacie gosi11. Będąc uszczypliwym można stwierdzić, że odpowiedział nie na temat. Trzymając się porządku, którego jak sam nazwał tu pilnuje, powinien chyba upomnieć użytkownika i sprostować temat.
Gdy ja głupio zażartowałem w temacie o dentyście, takie upomnienie otrzymałem. A zażartowałem, bo nie mogłem wytrzymać, gdy przeczytałem jedną z odpowiedzi.
Ktoś pyta o namiary lekarza-dentysty, dostaje w odpowiedzi bardzo cenny szczegół. Kolor włosów lekarza.

PS facepalm


Widzisz ja nie mogę powstrzymać się, zeby napisać o absurdzie jakim jest pisanie nie na temat. Jest forum, ktoś pyta - a zamiast sensownej odpowiedzi - idiotyczne komentarze. Widzę powolna poprawę, bo w końcu jakieś ostrzezenia itp. Ale wcześniej to była masakra - ciekawe na jak długo będzie poprawa.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 11:21  
Cytuj
Ja też chcę się zapisać na listę miłośników poczty w Mostostalu.
Bardzo lubię jak 5 minut przed przerwą "Pani Pocztowa" wystawia tabliczkę i przestaje obsługiwać klientów. A spróbuj jej powiedzieć,że jej źle zegarek chodzisciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 11:52  
Cytuj
aaach Pani Ksenia....mmmmm..... poezja ale nie doceniacie rozwrzeszczanej kierowniczkiumiech a dlaczego tez nikt tu nie wspomina o przerażającym smrodzie jaki te panie emitują?? za ostro pojechałam?? trudno- niestety jesteśmy zmuszeni korzystać z ich usług! gdybym mogła na pewno zmieniłabym urząd pocztowy

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 12:20  
Cytuj
A smród jak najbardziej wyczuwalnychytry
A do tego obsługa w żółwim tempie. To się wogóle nie powinno nazywać "Urząd", porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 18:15  
Cytuj
A myślałam, że to tylko ja czuje ten smrodzik umiech
Kolejki tam są dobijające, dobrze że można gazety poczytać czekając w nich.
Pani K. ostatnio udaje sie wypowiedziec trzy słowa: "dziękuję, zapraszamy ponownie" ewentualnie: "a może karte do telefonu chce Pan/i kupic" good
Pozdrawiam wszystkich klientów poczty w Mosto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »