NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
terma gazowa,
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2012r. 15:42  
Cytuj
jaką terme gazową polecacie,czy ktos uzywa termy gazowej firmy beretta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2012r. 15:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2012r. 19:22  
Cytuj
viessman lub vailant i tyle. byłem na szkoleniach w obydwu firmach i w skali dlugoterminowego używania sa liderami

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2012r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
viessman lub vailant i tyle. byłem na szkoleniach w obydwu firmach i w skali dlugoterminowego używania sa liderami


Tak, a jak byś był na SZKOLENIACH junkersa i baretty to pewnie napisał byś to samo.
Kit wciskany na szkoleniach i pokazach to jedno, życie to drugie.
Ja koledze powiem aby lepiej porozmawiał z gościem który do tej pory serwisował/naprawiał mu termę. Taki gość Ci powie jakie są plusy i minusy różnych marek i rodzajów.
Ostatnio też zastanawiałem się nad wymianą termy na nowszą a właśnie serwisant odradził mi stwierdzając że jest to niepotrzebny wydatek.
Jeżeli więc terma działa Ci dobrze a tylko chciałbyś coś nowszego to uważaj żebyś nie wdepnął w g..no.
Termy starego typu (nie chodzi mi tu o zabytki z palącą się świeczką tylko już z zapalarkami) tych wiekszych gabarytów są nieporównanie solidniejsze i trwalsze od ich nowych zminiaturyzowanych wersji.
W nowych nie wymienisz jakiegoś drobnego podzespołu za 30 - 70 zł tylko będziesz musiał wymienić cały układ za 400 - bo tak są zbudowane.
Zresztą, zasięgnij opinii ludzi siedzących w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2012r. 20:28  
Cytuj
Kolego też się wybieram. Aczkolwiek podaje to co jest najbardziej niezawodne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2012r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
Aczkolwiek podaje to co jest najbardziej niezawodne


Myślisz,że szkolenia robione przez firmy sa wiarygodne?Oczywiście mam na myśli żywotność i nie zawodność urządzeń.Najlepiej wydaje mi się oceniają to użytkownicy,a nie przedstawiciele producentów.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 11:47  
Cytuj
a ja odradzam vailanta. I nie piszę tu jako fachowiec, tylko użytkownik. Parę lat temu zostałem namówiony przez sprzedawcę na zakup vailanta, bo "nowoczesny, z dynamem, nie trzeba wymieniać baterii, niezawodny, itp.". I dupa. Jak tylko skończyła się gwarancja, naprawiałem go regularnie - raz w roku. Jak dla mnie, ta firma jest droga i przereklamowana. O innych się nie wypowiadam, bo nie znam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 14:48  
Cytuj
Z tego co słyszałem te "dynama" ssą w każdej firmie, przynajmniej w naszym regionie. Powód ? syf w rurociągach.
Chyba ekonomiczniej wymienić 2 razy w roku baterie ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 14:51  
Cytuj
polecam opalia c11- saunier dival - lapsza niż junkers i inne a junkersa tez miałam.pozdrawiam tyle w tym temacie

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »