NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wiosenne wietrzenie szaf!!!,
Posty: 10
Dołączył: 30 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 20:42  
Cytuj
Witam ;)


Na pewno każda z was ma w szafie ubrania, torebki, biżuterię,paski oraz inne części garderoby, których już nie nosi,jednak ciężko nam się ich pozbyć. Wyrzucić szkoda, sprzedać nie ma jak, dlaczego więc nie spróbować się wymienić?

Spotkania szafiarskie i wymienianie się ubraniami to bardzo popularna w większych miastach inicjatywa. Jestem ciekaw, czy w Stalowej Woli znalazłyby się kobiety chętne dołączyć do grona "szafiarek", pozbyć się starych łaszków,a przy okazji nabyć coś nowego. Dziewczyny piszcie co sądzicie o takim pomyśle? Czy byłybyście chętne wziąć udział w takim wydarzeniu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 20:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 22:12  
Cytuj
Jestem za!za!za!..a nawet więcej!!!good Tylko "hasło" kiedy i gdzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 16:13  
Cytuj
Halo, halo. Będzie taka "impreza" w Alternatywach. Jedna już była. 18.04. następna.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 17:07  
Cytuj
Lament- jeszcze takiej imprezy nie było w stw, natomiast to wlasnie my organizujemy ta impreze jako pierwsi w klubie Alternatywy, a tu pytamy o opinie...umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 17:17  
Cytuj
Oj, to sorry, myślałam, że już jedna była:szok:

A można ciuchi dziecięce? chytry

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 17:44  
Cytuj
Ale np. podoba mi sie jakis ciuszek u dziewczyny X i zeby sie w niego zaopatrzyć ona musi wziac cos odemnie, czy może mi go sprzedać za pieniadze?;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 17:52  
Cytuj
Właśnie, właśnie. Też mnie ciekawi ta kwestia... A jak ktoś coś będzie chciał ode mnie, a nic ciekawego do wymianki nie będzie miał, to co wtedy? chytry Bic się chyba nie będziemy ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 18:01  
Cytuj
Czemay na info od organizatorówjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 18:13  
Cytuj
Zbliża się wiosna, a co za tym idzie nasze drogie Panie będą co raz częściej zaglądać do szaf i robić wiosenne porządki między swoimi ubraniami. Idealną okazją do takich porządków będzie pierwszy w naszym mieście „SWAP PARTY”, czyli impreza-kiermasz bezgotówkowej wymiany odzieży. Imprezy połączone z wymianą ubrań, czyli „swapy”, istnieją w USA od lat 90 XX w., ale powoli zyskują popularność także w Polsce. Bywają organizowane w domach, dla wąskiego grona znajomych, albo w lokalach, dla wszystkich, którzy mają ochotę się zabawić. Niezależnie od miejsca i ilości gości, zasada jest taka sama – każdy coś przynosi i każdy z czymś wychodzi. Każda kobieta w swojej garderobie zawsze ma wiele ubrań, dodatków, czy biżuterii, której najzwyczajniej w świecie nie używa. Co z tym zrobić? Pozbyć się? Ale po co? Lepiej się wymienić! Temu właśnie służą imprezy „swap”, a my po polsku możemy to nazwać zwyczajnie kiermaszem bezgotówkowej wymiany odzieży. Obecnie tego typu wydarzenia są organizowane regularnie w wielu polskich miastach i cieszą się dużym powodzeniem. Nasze drogie Panie spotykają się w miłej atmosferze lokalnych klubów i pubów zabierając ze sobą swoje „niepotrzebne” ubrania, dodatki i biżuterię i na zasadzie handlu wymiennego pozbywają się rzeczy, którą są im zbędne, nabywając nowe, często łakome kąski. Przy okazji można spędzić czas w miłej atmosferze, spotkać się ze znajomymi i wrócić do domu z torbą pełną „nowej” garderoby, która na pewno przyda się tej wiosny i lata.

Dlatego też klub „Alternatywy” ma zaszczyt zaprosić wszystkie Panie i nie tylko, na pierwszą w Stalowej Woli imprezę bezgotówkowej wymiany odzieży pt. „Wiosenne czyszczenie szaf”, które odbędzie się już 18. kwietnia. Zapraszamy od godziny 15:00.

Dodatkowo w tym dniu w lokalu na barze rabaty i promocje: pizza duża w cenie małej, XL-ka w cenie dużej oraz cały bar -20% off!

WIOSENNE CZYSZCZENIE SZAF
Środa, 18.04.2012 r.
Klub Alternatywy, Stalowa Wola, ul. Okulickiego 83
Start: 15:00, wstęp (opłata targowa): 5 zł (w cenę wliczone gorące napoje – kawa i herbata)

Bezpłatna rezerwacja stolików (stoisk handlowych) – 517-909-606
(ilość mniejsc ograniczona!)

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 18:14  
Cytuj
Wypadałoby zrobić tak, jak jest zorganizowane na szafa.pl
Wymiana a jak się nic nie znajdzie ciekawego u pani X, negocjowanie ceny. Oby wypaliło!

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 20:07  
Cytuj
Zielony, bier ciuchi i śmigamy. Szykuj się w środę na podmiankę umiech Szczegóły dogadamy umiech

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2012r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Zielony, bier ciuchi i śmigamy. Szykuj się w środę na podmiankę umiech Szczegóły dogadamy umiech


Zaraz szafę wywalę i przeszukuje, oj tony tego się znajdzie zapewne. Ciężarówkę mi załatw co by przewiozła wszystko.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 11:44  
Cytuj
Jeśli ktoś będzie chciał coś fajnego od jednej osoby natomiast ta druga nie będzie miała nic w zamian to wtedy jest kwestia dogadania między sobą za jaką kwotę to sprzedajesz, organizatorzy się w to nie mieszają.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »