NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Tesco w Nisku,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 16:04  
Cytuj
Bo nie wykluczone, że masz takie samo ;) Nie wiem jak to jest w Dianie zorganizowane powiem szczerze. Możesz chyba wykupić sobie u nich za dodatkową opłatą uniklane, własne IP, jeśli zaś nie wykupisz, logicznym wydaje się, że możesz jechać na wspólnym z kimś. Czasem przez to człowiek może się niemile zaskoczyć, gdy okaże się, że nagle ma gdzieś bana czy inne restrykcje obejmujące IP, a zapracował na to sąsiad. Jeżeli podobna sytuacja występuje w Dianie, to w takiej mieścinie jak Nisko, szczególnie na osiedlach jak Tysiąclecia, po jednym IP może być identyfikowanych naprawdę wielu użytkowników. Niestety.

http://tvkdiana.pl/internet_faq.php - tu masz wyjaśnione kwestie adresów IP, stały adres IP kosztuje 7,50zł. Jednak stały to nie to samo co unikalny. Proponuję zadzwonić do Diany i zapytać, czy Twój komputer w danej chwili ma unikalne IP, czy po takim samym IP są identyfikowani jeszcze jacyś użytkownicy umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 16:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 17:46  
Cytuj
też mam diane i każdy ma inne ip spokojnie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 19:01  
Cytuj
no to każdy ma inne czy nie? to na jakiej podstawie stwierdziłes ze mam takie samo IP jak =grypa= bo to niemożliwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 19:14  
Cytuj
Nie mamy wspólnego IP, jak i też ,,bramy"- cokolwiek to znaczy. Jako człowiek mam prawo do napisania, wyrażania swoich opinii, i tak też zrobiłam. Niestety opinia moja bezpodstawnie została wykasowana, bo komuś się ona nie spodobała,poprostu ,,śmiech na sali". Dodam, że JA jestem zadowolona z obsługi w Tesco, chodząc tam na zakupy nigdy nie miałam problemów. Szanuje każdą Waszą opinie ( czy pozytywną czy negartywną), i proszę uszanujcie teżumiech moją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »