NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Tesco w Nisku,
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Jesli chodzi o obslugę tesco w nisku to moge cos powiedziec bo jestem tam czesto. Dla mnie osobiscie nie podobAa mi sie ze nie mozna byc normalnie obsluzonym przy normalnej kasie tylko ludzie zmuszani sa do korzystania z kas samoobslugowych a nie wszystkim to odpowiada. Widzialem jak starszy czlowiek nie umial na tej kasie sobie poradzic a obsluga z tesco sie smiala z dziadka, dziadzo biedny zostawil zakupy i poszedl, tak sie traktuje tam klijetow.

A Ty stałeś i patrzyłeś- wystarczyło podejść i pomóc, ot taki ludzki odruch, którego brakuje wśród rodaków.

Nie podoba mi się coś- to nie robię tam zakupów, proste umiech
Pozdrawiam.

ps. Znim naskoczysz na mnie.. nie, nie pracuję tam smiech2
Wolny kraj i każdy ma prawo do swojej opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 19:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 22:06  
Cytuj
Kryptoreklama. Do widzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 22:22  
Cytuj
Kryptoreklama. Do widzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 22:50  
Cytuj
Świetnie, że tak zachwalacie tesco w Nisku, ale wolałabym aby pisać z jednego konta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 22:57  
Cytuj
@panna_pina: może piszą z Tesco, stąd to samo IP?

A poważnie, jaka reklama? Dobrze Ty się dziecko czujesz? To jest opinia. Widziałaś tam numer tel., adres, cokowliek w tym stylu? Zapędzasz się dziecko w zgrywaniu mądrali. Poza tym co to za tekst "Kryptoreklama. Do widzenia."? W przedszkolu jesteś? Twój ostatni post jest zupełnie nie na temat, teraz po usunięciu powyższych wpisów jest nie na miejscu i bez sensu.

Ja teraz napiszę raz jeszcze: obsługa na samoobsługowych kasch w Nisku jest ok, Panie faktycznie podchodzą przy problemie momentalnie, czasem nie zdążysz się odwrócić. Zawsze pomogą i fakt, uśmiechają się, chyba, że jest sięprostakiem i gburem, ale do takich nikt się nie uśmiecha.

pina, jeżeli Cię będzie świeżbić paluch, to zamiast wywalić mój post, odpowiedz na niego, podejmij temat, kłocić sięnie chcę, wolę rzeczową dyskusję na temat niby moderacji tego forum. Stać Cię na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 23:00  
Cytuj
Wystarczy, że było o tym jakie to panie są usmiechniete życzliwe serdeczne i wszystko jest wspaniałe. Ok reklama to może nidokonca trafne określenie ale wiadomo o jakie przesłanie chodzi. A swoja drogą nie jestem Twoim dzieckiem wiec oszczedź sobie. Dla mnie sprawa jest jasna- nowe konto zero postów to samo IP posty nawet były niemalże identycznej treści i nie martw sie o mój stan zdrowia.

PS. opinie to wyraziłeś Ty, a dwa konta założone w jednym celu z opinią nie mają nic wspólnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 23:08  
Cytuj
Bardzo mi miło, że odpisałaś ;) Spokojnie, nie pisałem "moje dziecko", nawet bym tego nie chciał. Dla Ciebie sprawa jest jasna, owszem. Tylko spójrz na to z innej strony. Niektórzy nie mają konta na SM, czytają takie wpisy i nagle uświadamiają sobie "kurczę, mam coś do powiedzenia w tej właśnie sprawie" (a w sprawie Tesco w Nisku ma coś do powiedzenia pewnie większość mieszkańców Niska, bo wszyscy tam bywają). Zakładają konto i piszą. Uważam, że nie masz prawa oceniać, czy to ta sama osoba czy nie, tym bardziej, że w Nisku na osiedlach są sieci, gdzie masa osób identyfikowana jest po tym samym IP, dziś IP nie jest wyznacznikiem użytkownika, a sieci, niekiedy bardzo rozległej, w której mogą znjadować się dziesiątki osób.

Nawet jeśli posty są podobnej treści i są jednoznaczne, pozwól i zaufaj, że użytkownicy forum sami sobie poradzą z ich interpretacją. Moderator jest od pilnowania porządku, usuwania treściłamiących regulamin. Nie będę Cię prosił o przytoczenie jakiegoś punktu jakiegoś regulaminu, który został w tym moemencie złamany, bo idę o zakład, że czegoś takiego nie znajdziesz.

Pozdrawiam Cię gorąco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 23:19  
Cytuj
W takim razie współczuje Twoim dzieciom-dziecko. A pomyśl teraz z innej strony. Ja nie bronię komuś założyć konta i wyrazić swojej opinii, ale jeżeli o niemalże tej samej godzinie wykluwają się dwa konta o takim samym ip i piszą o tym samym to znaczy, że to jest manipulacja, bronienie się przed złą opinią- to też nie jest złe, ale podkreślam JEDNO KONTO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 23:27  
Cytuj
Świata nie uratowałaś umiech No ale, działasz, to się liczy. Uważam tylko, że łatwo możesz popełnić błąd i usunąć to, co na usunięcie nie zasługuje. A moim dzieciom współczuć nie musisz moja droga, tak jak ja nie współczuję Twoim rodzicom umiech Dobrej nocy życzę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 11:35  
Cytuj
panna_pina takie samo IP?? cos chyba zle sprawdzilas? widze ze lubisz obrazac ludzi pracujacych w Tesco moze ty z Biedronki jestes hmmmmmmmmmm....

A gdzie z mojej strony poleciała jakakolwiek obelga? Bardzo dobrze sprawdziłam moge Ci nawet powiedzieć z jakiego internetu korzystasz. Oczywiscie zapraszam na maila stalowe@stalowemiasto.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 16:03  
Cytuj
to widocznie żle sprawdziłaś..używam internetu z Diany jak 50%ludzi ze Stalowej Woli i okolic..Ameryki nie odkryłaś a ja proszę o sprostowanie na jakiej podstawie mnie oskarżasz o jakies TAKIE SAME ADRESY????..stanęłam w obronie Tesco w Nisku i od razu zostałam usunięta tak samo jak osoba która zgodziła sie z moim zdaniem..wyżej czytałam same negatywne rzeczy z ktorymi sie nie zgadzam i napisalam to..iiiiii co sie stało ? mój komentarz został usuniety.. DLACZEGO? CZY TO BYŁA JAKAS REKLAMA DLA TESCO CZY O CO CHODZI? ZE KTOS JEST MIŁY I JEMU SIE PODOBA TO ŹLE???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 16:21  
Cytuj
A ja mam jedno pytanie do Pani Różowej. Jeżeli jakiś temat zainteresuje jednocześnie moją żonę i mojego syna, to czy mogą sobie założyć swoje konta i wyrazić opinie? Czy raczej nie ma takiej możliwości i będę musiał kupić BlueConnecta dla młodego i Neostradę dla ślubnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 19:24  
Cytuj
witam

chcialem sie dolaczyc do dyskusji o wyrazaniu opinii na temat obslugi tesco w Nisku. Poniewaz Panna Pina ma chyba problem ze zrozumieniem dzialania sposobu adresacji IP oraz takiej mozliwosci ze ja jako mąz (uzytkownika grypa) tez mam prawo do swojej opinii a oczywiscie piszę z tego samego IP co grypa.... Czy to znaczy ze nie moge wyrazic swojej opinii bo mam to samo IP?? jesli uzytkownicy nie uzywaja nazwisk, imion, konkretnych nazw to gdzie jest ta kryptoreklama?? mi to lekko podchodzi pod faszyzm , moim zdaniem to uzytkownicy maja tyle oleju w glowie ze potrafia rozroznic kto jakie opinie wyraza... no tak? czy nie? chyba ze zakladasz ze wszyscy uzytkownicy tutaj pzebywajacy to debile i potrzeba za nich myslec.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 21:23  
Cytuj
coz wladza wscianaali na mozg a co do tesco to lipa tam jest i tylemlotek

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 22:02  
Cytuj
Ludzie ale po co 4 konta z jednej bramy?? Jakaś sieć pracownicza czy coś??

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 22:24  
Cytuj
TAK JEST! SIEĆ PRACOWNICZA mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 22:29  
Cytuj
Grypa widzę ip i nie chce tu tego pokazywać ale:

haha22 brama ta sama zewnętrzna co:

hernan_dzikus
grypa
wy dodadtkowo macie to samo ip plus brama ta sama co haha.
Więc nie rozumiem o co ta spinka wiadomo nie mogę podać ip ale wystarczy pierwsze 4 cyfry dac jako xx.xx. i już wsio wiadomo by było.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 22:43  
Cytuj
Wow umiech poczytaj wcześniejsze posty- bo chyba nie wszystko zrozumiałeś. Poza tym temat forum był Tesco Nisko a więc, coś może na ten temat napiszesz???? A nie jakieś wywody kto z jakiej bramy pisze, czy kto jakie IP ma. Co?

Ps. Poczytaj z 5, 6, 7, 8 razy wcześniesze posty- może wkońcu zrozumiesz o co chodzi z IP.

Pzdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 10:11  
Cytuj
ja mysle ze połowa ludzi na tym forum ma podobne IP.
PO PROSTU CUD...myśle ,że jako administratorzy możecie to sprawdzić dokładniej...a co do wypowiedzi wczesniejszej to przeciez napisał ze jest mężem to chyba normalne ze IP to samo!!!
PODPOWIEM JAK TO SPRAWDZIC:

Sprawdzanie IP komentarza przez właściciela serwisu


Sprawdzić IP po zalogowaniu do systemu. Wiele systemów udostępnia w takim wypadku wprost IP komentującego właścicielowi.
Sprawdzić IP przy blokowaniu komentarzy z danego IP. Nawet jeśli adresy IP komentujących nie są widoczne wprost, to często pojawiają się podczas blokowania możliwości komentowania, czy to wprost, czy w linku do blokowania, czy wreszcie na liście adresów zablokowanych (blokujemy możliwość komentowania autorowi komentarza na moment, patrzymy jaki adres, odblokowujemy).


Możemy też oczywiście sprawdzić IP połączenia, z którego zamieszczono komentarz w logach serwera WWW, jeśli działa na naszym hostingu lub mamy dostęp do logów.Mając już wskazany adres IP, możemy sprawdzić do jakiej instytucji on przynależy, a w przypadku osób prywatnych możemy sprawdzić dostawcę internetu wraz z jego lokalizacją.

PROSZE O DOKŁADNIEJSZE SPRAWDZENIE ALE NIE DOSTAWCY INTERNETU (BO JUZ PISAŁAM ZE INTERNET MAM Z DIANY) TYLKO CAŁEGO NUMERU IP CZY JEST ON TAKI SAM??

NIE OTRZYMAŁAM ODPOWIEDZI NA EMAILA..DLACZEGO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 10:26  
Cytuj
Ja zachodzę w głowę co za brama? O co chodzi z tą bramą???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 12:50  
Cytuj
no ja tez właśnie.. dlatego czekam na odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 13:32  
Cytuj
Ok tylko że ja koło loginu automatycznie widze ip nie muszę się nigdzie logować

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 14:15  
Cytuj
Spoko, wyciągnięcie adresu IP komentującego to żaden problem, mnie natomiast nadal ciekawią kwestie bramy umiech Też Ci się pojawia obok loginu brama? W ogóle łapiemy, że piszemy nie na temat? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 15:50  
Cytuj
to skoro sie logujesz i widzisz IP to na pewno sa takie same?? jestes pewien?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 15:53  
Cytuj
nie na temat ...bo jak napisałam na temat to mi komentarz znikł: )
ale spoko i tak nie mam nic do Tesco.. ale widze ze juz nie bede sie udzielac w forach bo za duzo nerwow mnie to kosztujeumiechumiechjakies oskarzenia jakbym miala 15 lat..i co najfajniejsze wmawianie mi ze mam takie samo IP jak ktos tam kto mnie poparł..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »