NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Czy lucky luck to idiota i troll internetowy?, Sonda! Czy lucky luck to idiota i troll internetowy?
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 21:40  
Cytuj
Takie czasy, że furorę robią ludzie kierujący się antywartościami, a chamstwo jest dla niektórych cechą pozytywną.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 21:40  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
ciekawy temat. idiotą i trolem mozna nazwac co najwyzej autora tematu i jemu podobnych. Luk to specyficzna osobowosc, mozna powiedziec ze wrecz bardzo inteligentna. malo kto potrafi w taki sposob wytykac ludzka glupote. Ma swoj styl, swoj charakter. Nie pozwoli sobie w kasze napluc, moze i jest zbyt dobitny i dosadny ale to jest wlasnie w nim piekne umiech nie jednego na tym forum zgnoil za glupote umiechumiech Luk tak trzymaj umiech



Jak mu przesłodzisz to moze wyda tomik cytatów, potem będą spotkania z cyklu "jak kogoś opierdo..ć słowem pisanym", a na koniec to chyba już tylko taniec z gwiazdami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Idiotą jest bo odpowiada idiotycznie a trollem bo w kazdym nowym temacie cos pisze.


kolego nie tak dawno temu, na sm odbyl sie konkurs, kazdy mogl glosowac, uzytkownicy wybrali luka pogromca glupoty - to chyba nie najgorsza odpowiedz na twoje pytanie :]

tak patrzac na wpisy w temacie, to srednio z poklaskiem^^


Można prosić o jakieś infozapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Można prosić o jakieś info[/b]zapytanie


http://stalo(...)e=&str=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 23:21  
Cytuj
Normalnie Trudne Sprawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 23:23  
Cytuj
Ukryta prawda- ten tytuł też super tutaj pasuje umiech.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2012r. 23:31  
Cytuj
To jest ten ktoś, dla kogo byłam kiedyś nie miła..? Takich tematów jak ten powinno się zabraniać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
Idiotą jest bo odpowiada idiotycznie a trollem bo w kazdym nowym temacie cos pisze.


Po pierwsze-nie uważam go za idiotę, a wręcz przeciwnie, a po drugie to po to są chyba nowe tematy ażeby się w nich wypowiadać. Pozdrawiam *TROLL'ów*

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 08:43  
Cytuj
Witam. Chciałabym wszystkich urażonych wczorajszymi wyczynami Przemusia bardzo przeprosić.Poniosło chłopaczka, ale to nie jego wina….
Przemcio cierpi na rozdwojenie jaźni i jest osobą ubezwłasnowolonioną.Jest to mój kuzyn,który obecnie przebywa w zakładzie psychiatrycznym,gdyż nie mogliśmy nad nim sprawować sami opieki ze względu na natręctwa,jakie go nachodzą.Raz wydaje mu się,że gra na foreksie, raz ,że handluje bielizną na hali targowej, a innym razem,że jest ankieterem TNS OBOP.
Kiedyś zadaliśmy pytanie tu na forum, jaki szpital psychiatryczny polecacie z opisem wszystkich objawów,jakie pojawiają się u Przemcia i Luk w inteligentny,aczkolwiek nie wprost, sposób dał chłopaczynie do zrozumienia,że nie możemy za wiele sobie po takim przypadku obiecywać.
Gdy pielęgniarka spóźniała się z podawaniem leków-Przemcio odgrażał się ,że zrobi ankietę na SM.Uprzedzałam pielęgniarkę,żeby chowała przez nim swój osobisty komputer, ale jak widać wczoraj nastąpił ten dzień, w którym Przemysław dorwał się do internetu i stało się:szok:
Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację, a Ciebie Mirosławie proszę o wsparcie modlitewne dla mojego kuzyna.
Mam nadzieję,że mnie nie zawiedziesz.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów, a dla Ciebie Luki Przemcio przygotuje piękna laurkę, już ja się o to postaram umiech

Ps. Na bieżąco będę informowała o stanie psychicznym mego kochanego kuzyna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 08:49  
Cytuj
co prawda ma specyficzne podejście do pewnych spraw i szczerze mówiąc czasem się z nim z zgadzam i mam chęć wtedy powiedzieć "polać mu" trolle internetowe to osoby z zarządu SM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 08:50  
Cytuj
CYTAT

Ps. Na bieżąco będę informowała o stanie psychicznym mego kochanego kuzyna.


Nie dawaj nam powodów aby uznać, że jest to rodzinna chorobaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 09:06  
Cytuj
Niestety,Ktośiku,muszę Cię zmartwić-ta choroba jest przenoszona drogą forumową, więc uważaj,mozesz być już niestety zarażony.
Jedyny ratunek-gorliwa modlitwa o rozum i żal za grzechy połączony z pielgrzymką do Lichenia,tudzież w inne "święte" miejsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 09:18  
Cytuj
[cytat]Niestety,Ktośiku,muszę Cię zmartwić-ta choroba jest przenoszona drogą forumową, więc uważaj,mozesz być już niestety zarażony.
cytat]

Zawsze przed wejsciem na to forum, zakładam maske ochronną. Stwierdzam że działa, bo nie zauważyłem dziwnych objawów. Natomiast Twoja chęć być kimś kim nie jesteś a za wszelką cene chcesz być, może być wynikiem tego, że wirus Cię dopadłzdegustowany Jedyne antidotum to zaprzestanie naśladowania innych, zmiana Guru itd. Dasz rade!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Natomiast Twoja chęć być kimś kim nie jesteś a za wszelką cene chcesz być

Jako jedyny mnie rozgryzłeś.Zawsze chciałam być afro i ubolewam,że nie było mi to dane.
Postaram się pójśc za Twoją radą i zmienię "dealera".
Od dziś bądź mym guru,przewodnikiem,drogą,światełkiem w tunelu i ideałem.
Wielbię Cię,a Ty mnie prowadź przez meandry życia air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 09:34  
Cytuj
czy może mo ktoś powiedzieć co tu się kurvva dzieje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
Takie czasy, że furorę robią ludzie kierujący się antywartościami, a chamstwo jest dla niektórych cechą pozytywną.


Tak Mirosławie? A co Ci mówi to:

CYTAT
\"Nie ma większego nieszczęścia dla narodu, jak społeczeństwo zastraszone, milczące, niezdolne do wyznawania prawdy.\" - Kard. Stefan Wyszyński

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 11:08  
Cytuj
Głupie pytanie. Widać nie rozumiesz tego cytatu. zaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 11:24  
Cytuj
Jakiś taki trudny do zrozumienia, to on nie jest. Przesuń tok myślowy o parę mm w bok to zrozumiesz o co Lamiątkowi chodzi.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 11:38  
Cytuj
o dżizesumiech ale sie uśmiałam jeszcze piszcie proszę umiech a jeśli chodzi o luckyego to na głupie pytanie on udziela mądrze głupich odpowiedziumiech jak np w temacie o biedronce na al.Jana Pawła lub wiele wiele innych umiech Lucky nie daj sieumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 11:51  
Cytuj
przyłączam się również do funclubu Luckiego i pilnie śledzę wątekumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Idiotą jest bo odpowiada idiotycznie a trollem bo w kazdym nowym temacie cos pisze.



Idiota – osoba upośledzona umysłowo według dawnych klasyfikacji. Idiotyzm to termin obecnie nieużywany w medycynie ze względu na pejoratywne znaczenie potoczne
Idiota – powieść Fiodora Dostojewskiego
Idiota – ekranizacja powieści Fiodora Dostojewskiego z 1910 roku
Idiota – tytuł alternatywny polskiego filmu Zabójca z nędzy z 1911 roku w reż. Abrahama Izaaka Kamińskiego

- co to ma wspólnego z Lucky Lukiem?


Troll (norw., szw. troll, duń. trold) – przypominający wyglądem człowieka stwór ze skandynawskich wierzeń ludowych, wywodzący się z mitologii nordyckiej.

- co to równiez ma wspolnego z Lukcy Lukiem ?

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 12:22  
Cytuj
CYTAT


Troll (norw., szw. troll, duń. trold) – przypominający wyglądem człowieka stwór ze skandynawskich wierzeń ludowych, wywodzący się z mitologii nordyckiej.

- co to równiez ma wspolnego z Lukcy Lukiem ?


Obawiam się, że tutaj rozchodzi się o takiego trolla:
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

Wg tejże,jakże rozbudowanej definicji, forum sm jest siedliskiem samych trolli. Trolle świata, łączmy się!potluczony

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 13:41  
Cytuj
Temat zamykam ... jeśli zainteresowany (Lucky) napisze do mnie żeby go otworzyć to rozważę taką opcję potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »