NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Rodzinne, Rodzinne
Posty: 14
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 12:37  
Cytuj
Witam mam pytanie odnośnie rodzinnego,czy jest możliwość sparwdzenia przez internet czy środki znajduja sięna karcie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 12:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 13:08  
Cytuj
Dobre pytanie, też sie chętnie dowiem czy jest jakiś sposób sprawdzenia przez internet. Ja sprawdzałam kiedyś dzwoniąc na ten nr co jest na karcie. Dowiedziałam się, ale strasznie długo z tym schodzi(a wiadomo pieniądze z tel. lecą;/ ), bo trzeba podać wszelkie dane: numer karty, imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, pesel itd. Także jeśli ktoś wie jak można sprawdzić to za pomocą internetu to bardzo prosimy o podzielenie się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 13:22  
Cytuj
Sprawdzałem ale niestety nic nie znalazłem jest strona opisujaca karty ale o rodzinnym ani słowa,a szkoda było by szybciej i łatwiej sparwdzic,no nic poczekamy ,może ktoś coś wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 16:54  
Cytuj
a wlasnie czy sie ktos orientuje czy juz sa przelewy?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 17:25  
Cytuj
po 20 będą w bankomacie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 20:07  
Cytuj
Zadzwoń sobie do Urzędu Miasta i się dowiedz czy można sprawdzić przez internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 08:51  
Cytuj
a oco, tu chodzi tak serio???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 17:03  
Cytuj
Forumowicze:
Aby ominąć dzwonienie do UM w sprawie stanu konta- rodzinne, alimenty i wszelkie świadczenia, które przesyła UM na kartę, można zrobić tak:
Z tyłu na karcie jest podany nr. telefonu, pod który należy zadzwonić, po połączeniu z konsultantem proszę powiedzieć, że chcecie dostępu telefonicznego do Swoich kont. Wtedy postępujecie zgodnie z instrukcją, wybieracie sobie sami swój indywidualny PIN do obsługi telefonicznej. Za każdym razem, kiedy chcecie sprawdzić stan środków, wybieracie nr. telefonu z tyłu karty, po czym wciskacie 1, 1, 1- numer karty- numer indywidualnego PIN- 1- i automatyczna miła Pani przedstawia saldo kontaumiech

Myślę, że pomogłam.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 17:57  
Cytuj
kondzia --------------->
CYTAT
sprawdzałam kiedyś dzwoniąc na ten nr co jest na karcie. Dowiedziałam się, ale strasznie długo z tym schodzi(a wiadomo pieniądze z tel. lecą;/ ), bo trzeba podać wszelkie dane: numer karty, imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, pesel itd. Także jeśli ktoś wie jak można sprawdzić to za pomocą internetu to bardzo prosimy o podzielenie się


hmmmm...czy aby pomogłaś....hmmm... cool girl pisząc to samo co już jest napisane i nie dokładnie czytając no ale cóż liczą się chęci ok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »