NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Jaki dentysta dla pieciolatka ?, Jaki dentysta dla pieciolatka ?
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam... potrafi leczyć zdrowe zęby, plomby wypadają :( Moi znajomi również mają takie same zdanie. Warto pójść do niego na przegląd a potem do innego dentysty niech potwierdzi, które zęby faktycznie są do leczenia. Polecam Agatę Mazur.


jakas patologia tego typu komentarze. Skoro twierdzicie, że w.w lekarz źle leczy to po co do niego iść, po to by następnie iśc gdzieś indziej, aby inny potwierdził bądź wykluczył.
A jeśli potwierdzi, bo na 99,999% tak będzie to i tak dalej macie złe zdanie o nim? przecież takie myślenie nie ma cienia logiki.
Druga sprawa lekarzowi się ufa i się do niego chodzi, albo jeśli nie ma współpracy z waszej strony to lepiej tam nie idźcie, bo lekarz nie jest cudotwórcą i jak pacjent nie chce to cudów nie będzie.
Kwestia nr 3- zdrowych zębów się nie leczy, więc jeśli ktoś je leczył to nie były zdrowe.
I uprzedam durne kometarze, nawet najgorszy waszym zdaniem lekarz, nieważne czy to dentysta, chirurg czy ortopeda nie zleca badań, nie wykonuje czynności jeśli nie ma ku temu wskazań, podejrzeń, bo to nie jest działka gdzie robi się coś na "widzi mi się".

Owszem, to jest fach który oprócz wiedzy wymga pewnych umiejetności manualnych i co do tego, że jednemu pewne rzeczy wychodzą lepiej, a innemu troszkę gorzej to jest kwestia tego czy lekarz wykonał setki czy tysiace danych procedur, im wiecej tym lepiej.
Ale nie pie****cie farmazonów że wykonał coś bo tak, bo tak nawet student 1 roku stomatologii nie zrobi, bo już ma tego świadomość, nie wspominając o lekarzu z ponad 10 letnim stażem, bo o takich tu mowa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 20:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 22:31  
Cytuj
wypowie sie ktos jeszcze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 06:43  
Cytuj
Warto zastanowic sie nad dentesem. Sam osobiscie przenioslem sie do nich od swojego wielolteniego dentysty. Sprzet i jakosc uslug maja na naprawde wysokim poziomie ale rowniez i cenyumiech Wracajac do dzieci to na dniach musze wyskoczyc do nich z synem na przeglad- chlopak na problem z odruchem wymiotnym jak za gleboko powedruja narzedzia dentystyczne. W dentesie stosuja "gaz rozweselajacy" ktory podobno calkowicie niweluje stres i odruch wymiotny dlatego pojdziemy to przetestowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 08:03  
Cytuj
Polecam Monika Kwiatkowska Edukacja przychodnia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 08:04  
Cytuj
My chodzimy do dr Cisłak i jesteśmy bardzo zadowoleni
Wcześniej chodziliśmy do innego stomatologa i dziecko było bardzo zestresowane na samą myśl o pojściu płakało a miało tylko 1 mały ubytek którego dana dentyska nie była w stanie do końca wyleczyć, ompletnie nie dawała sobie rady.
A teraz z uśmiechem biegnie do swojej Pani dentystki. Tamten ząbek wyleczony, inne pod kontrola. rewelacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 11:02  
Cytuj
Różne są opinie o różnych dentystach.nie ma tak,że jednego wszyscy chwalą a na drugim solidarnie psy wieszaja.

Chodze do Trafidły 3 lata, poprawiał mi leczenie po kimś.Plomby sie trzymają.Jak jakaś wypadnie, pierwsza napiszęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 12:55  
Cytuj
u pani Kwiatkowskiej to ja juz leczylam zeby i niech mi nikt jej nie polecam


odradzam z mojego wlasnego doswiadczenia ale to moja opinia tylko
z synkiem tez bylam i tylko bal sie chodzic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 16:33  
Cytuj
Byłam ostatnio z dwulatka u dr Cislak. Świetne podejście do dzieci, polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 11 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 17:10  
Cytuj
Polecam artdent. Super podejście do dzieci, kolorowe plomby, zabek na monitorze ale to chyba juz standard.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 23 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 17:50  
Cytuj
a ja nie polecam artdentu. Po usmiechu na twarzy mojego syna gdy wychodzi od dr Cisłak widać że wizyta u Niej to dla dziecka sama radość i przyjemność. A co do Pana z artdentu to mialam wrazenie że przerażała go rezolutność mojego syna i z leczenia nic nie wyszło (mieliśmy kilka podejść)
Jeśli chodzi o dzieci to tylko Cisłak!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Byłam ostatnio z dwulatka u dr Cislak. Świetne podejście do dzieci, polecam.


To jest jedyna Pani którą mogę polecić jeżeli chodzi o stomatologię w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 16:55  
Cytuj
Jeszcze p. Marta Chmielewska z novamed

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 17:07  
Cytuj
Dentysta Monikwiatkowska Edukacja Stomatolog a Stomatolog-ortodont ajak by ktos pytał dla dzieic tez Dancia Bara polecam !!!!!!!!!!goodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 19:37  
Cytuj
A ja chciałam odwołać wszystko dobre, co napisałam o Piotrze Trafidło -Multident. Odwołuje i przepraszam wszystkich, którzy mogli sie zasugerować moim postem i do niego poszli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 22:28  
Cytuj
Odgrzewam, ale potrzebuje dentyste dla 3latka, dziecku zrobiła się ciemna plamka na ząbku. Kogo polecacie do bardzo strachliwego i ruchliwego dziecka??? Z gory dzięki.

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 07:13  
Cytuj
Zdecydowanie Piotr Trafidło z Multident

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 07:49  
Cytuj
Czyli ukraińska stomatologia wygrywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2016r. 20:51  
Cytuj
Szczerze w Nisku polecam pania Amelia Saja, super podejscie do dzieci, moja corka do niej chodzi, co najwazniejsze na koniec wizytu dzieci moga wybrac sobie nagrode, co dzieci zacheca do nastepnej wizyty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2016r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Szczerze w Nisku polecam pania Amelia Saja, super podejscie do dzieci, moja corka do niej chodzi, co najwazniejsze na koniec wizytu dzieci moga wybrac sobie nagrode, co dzieci zacheca do nastepnej wizyty umiech


dokładnie potwierdzam,jestem bardzo zadowolona moje dziecko w ogóle się nie boi już chodzić do dentysty,bardzo miła Pani ma podejście do dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 Lut 2016r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2016r. 22:55  
Cytuj
Polecam jak najbardziej Multident Piotr Trafidło. Solidnie plomby się trzymają plus miałam zabieg usuwania torbieli i też wszystko w porządku 😊 wcześniej chodziłam do innego dentysty- porażka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2016r. 19:14  
Cytuj
Również polecam Amelie w Nisku ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 12:09  
Cytuj
Radzę sprawdzać opinie wśród rodziny, znajomych.Na forum niektórzy sami siebie chwalą, niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 13:18  
Cytuj
Piotr Trafidło przy ul. Poniatowskiego. CUDOTWÓRCA!!! Moje pięcioletnie dziecko jest zachwycone i nie może doczekać się kolejnej wizyty. A ja ciągle jestem w szoku umiech Cena 50 zł za wizytę(przynajmniej do tej pory taka była. A niedługo będzie miał w gabinecie super fotel dla dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 17:05  
Cytuj
" Cudownie" !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 19:03  
Cytuj
ja rozumiem, że Pan Trafidło mógł komuś "nie podejść", nie ma ideałów i ile ludzi tyle opinii. na każdego znajdzie się dobre i złe słowo. zazdrosna konkurencja będzie twierdzić,że Pan Trafidło sam siebie zachwala w internecie. A tak się składa,że ja również go polece. Nie wiem jak leczy dorosłych, natomiast jestem bardzo zadowolona z leczenia córki. Do tej pory nie było na niej rady, płacz, krzyk, wyrywanie się. Chciałam już próbować znieczulenia ogólnego. Ostatnia próba- strzał w 10! Bez strachu moje dziecko jeździ i robi grzecznie ząbki, nie bojąc się wizyt. Szczerze polecam każdemu rodzicowiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »