NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
promowanie rzeczy ceneo.pl / nokaut.pl + zagranica, co sądzicie?
Posty: 71
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 11:56  
Cytuj
Witam. Mam pytanie do tej pory promuje produkty swojej firmy na allegro. Chiałem poszerzyć swoją sprzedaż poprzez promowanie produktów i na internecie wychaczyłem 2 duże porównywarki, w których można wypromować swój sklep i zaistnieć konkurencyjnymi cenami. Jeżeli chodzi o Nokaut.pl nie podoba mi się to że płacimy za każde kliknięcie na nasz sklep, niezależnie od tego czy nasz produkt zostanie kupiony czy nie. Na ceneo jest to samo, lecz dodatkowo wprowadzili inną opcję, w której płacimy stały abonament + prowizję od tranzakcji. Pytanie do was. Który wg was z tych portali jest lepszy? czytałem opinie że większość wybiera ceneo bo to ta sama firma co Allegro i można wszystko dobrze współgrać. Czy mieliście, lub macie konto na jednym lub drugim portalu, i czy zwiększyły wasze zarobki co do sprzedanych produktów? i ile was mniej więcej wynoszą koszty na jednym i drugim.

Ps. mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie można promować, szukając najlepiej stałych hurtowych odbiorców najlepiej za granicą, może być również w Pl akcesoriów motoryzacyjnych? ja np. produkuje boxy dachowe do aut , więc co by było najlepsze? Moze jakies portale B2B czy coś w tym stylu? a może coś innego? Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 11:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 13:30  
Cytuj
jezeli jestes producentem, to ceneo czy nokaut to chyba sredni pomysl bo twoj produkt bedzie tylko w jednym miejscu u Ciebie, 5 zeta mniej chyba az takiej roznicy nie zrobi
mnie jeden serwis przychodzi www.alibaba.com, a najlepiej to bedzie poszukac po necie potencjalnych odbiorcow i dzwonic

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »