NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Frak, smoking na ślub, Gdzie można wypożyczyć?
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 14:20  
Cytuj
Witam,
mam pytanie - czy ktoś orientuje się gdzie w Stalowej lub okolicach można wypożyczyć frak lub smoking?

Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 14:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 16:04  
Cytuj
Hey, w stalowej jest jeden sklep co prowadzi sprzedaz frakow i smokingow, to jest na edukacji jak przechodzisz przez ulice to jest rzad sklepow, od konca salon fryzjerski joanna, sklep w butami, sklep komputerowy, i tam dalej jest sklep z garniturami, babka ma nawet katalog i mozesz kupic bo sa na sklepie ale tez mozna zamowic, ja sie pytalem i cena jest 2 razy wieksza niz w rzeszowie w sklepie IGAR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 17:21  
Cytuj
A nie orientujesz się czy można wypożyczyć? Czy w grę wchodzi jedynie kupno?
Dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 23:34  
Cytuj
Wiesz...ja tez bym chcial wypozyczyc, chodzilem z narzeczona i pytalismy, ale w stalowej ani okolicach nie wypozyczaja, takze beznadziejnie;/ moze w rzeszowie wypozyczaja a jak nie to pozostaje kupno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 15:51  
Cytuj
Panowie, a co z resztą ubioru. Skarpetki też pożyczacie? Buty, krawat? Kawałek marynarki nie jest chyba w cenie nowego auta i wypada raczej posiadać na stanie takie wdzianko. Niedługo zaczniecie pytać gdzie można w czerwcu wypożyczyć kąpielówki aby w sierpniu po sezonie oddać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Kwie 2011r.
Skąd: STWA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 19:03  
Cytuj
Lucky_Luk. ty baranie twoje wywody i żale akurat mało kogo obochodzą , na każdy temat i na każdego masz coś , po wszytkim i wszysztkich nadajesz. No chyba że jesteś osobą najmądrzejszą internetowy napinaczu. I pisz na moj temat co chcesz mam to w d.... hymmm na co to forum skoro nikt nic sie nie może dowiedzieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
Lucky_Luk. ty baranie twoje wywody i żale akurat mało kogo obochodzą , na każdy temat i na każdego masz coś , po wszytkim i wszysztkich nadajesz. No chyba że jesteś osobą najmądrzejszą internetowy napinaczu. I pisz na moj temat co chcesz mam to w d.... hymmm na co to forum skoro nikt nic sie nie może dowiedzieć


na kolegę chyba nie wszedł ten smoking neutralny
mniej wpierdalać trzeba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 19:33  
Cytuj
Lucky_Luk, skoro Twoja odpowiedź w żaden sposób nie wnosi nic do tematu to po co się wypowiadasz?
Twoje wywody są co najmniej nie trafione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 22:11  
Cytuj
Luk jak zawsze podszedł do sprawy ze specyficznym poczuciem humoru a co niektórym słoma z butów powychodziła ,według mnie jeśli ktoś nie posiada kultury osobistej i na dzień dobry wyzywa od baranów to równie dobrze zamiast smokingu może pójść w szortach do ślubu.

Lepiej kupić klasyczny dopasowany garnitur i mieć go parę lat niż wyrzucić kasę na nie potrzebny szpan i to z wypożyczalni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 22:55  
Cytuj
Jeden pożycza do ślubu najnowsza E-klase, inny odzież wierzchnia. Myślę, że taki ktoś jak Rekam i spólka, z garniturem mieli do czynienia jedynie podczas I Komunii Św. Andrzejki spędza w piwnicy z kumplami, karnawał - u wujka na wsi, a na Bal Sylwestrowy pójdzie z nowo nabytą żoną w dresach i klapkach, Bo na ch.. mu garnitur ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
Luk jak zawsze podszedł do sprawy ze specyficznym poczuciem humoru a co niektórym słoma z butów powychodziła ,według mnie jeśli ktoś nie posiada kultury osobistej i na dzień dobry wyzywa od baranów to równie dobrze zamiast smokingu może pójść w szortach do ślubu.

Lepiej kupić klasyczny dopasowany garnitur i mieć go parę lat niż wyrzucić kasę na nie potrzebny szpan i to z wypożyczalni.


Po to są wypożyczalnie aby wypożyczać. Lepiej kupić klasyczny dopasowany garnitur - a co jak ktoś w nich nie lubi chodzić a do ślubu, nie wypada iść np: w szortach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
Po to są wypożyczalnie aby wypożyczać. Lepiej kupić klasyczny dopasowany garnitur - a co jak ktoś w nich nie lubi chodzić a do ślubu, nie wypada iść np: w szortach.


ktosik a moze warto czytac uwaznie i ze zrozumieniem? lugoy sam napisal wczesniej ze: "chodzilem z narzeczona i pytalismy, ale w stalowej ani okolicach nie wypozyczaja, takze beznadziejnie"

no beznadziejnie, garnituru nie pozycza, slubu nie bedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 01:06  
Cytuj
CYTAT
Panowie, a co z resztą ubioru. Skarpetki też pożyczacie? Buty, krawat? Kawałek marynarki nie jest chyba w cenie nowego auta i wypada raczej posiadać na stanie takie wdzianko. Niedługo zaczniecie pytać gdzie można w czerwcu wypożyczyć kąpielówki aby w sierpniu po sezonie oddać.


popieram.sporo lat zajmowalam sie w mojej firmie sprzedaza takiej odziezy.
wpada facet i krzyczy "ja chce gajer na raz"czytaj oby tanio..
tylko ze w jezku tego fachu to gajer do trumny.mialam ochote jeszcze zapronopnowac papierowe buty dla nieboszczyka..jak sie okazywalo nie musialam.sami wybierali.byly taniesciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 05:45  
Cytuj
CYTAT
Po to są wypożyczalnie aby wypożyczać. Lepiej kupić klasyczny dopasowany garnitur - a co jak ktoś w nich nie lubi chodzić a do ślubu, nie wypada iść np: w szortach.


Ktosik jak już kolega wyżej napisał wypożyczenie takiej garderoby jest nie możliwe ,a zakup bez sensu. Bo we fraku czy smokingu gdzie później wyjdziesz w Naszej metropolii ? a Rekam zachował się sam jak burak ubliżając na dzień dobry. A garnitur , co 3 mężczyzna nie lubi chodzić w garniturze ale niestety jest to także zakup na przyszłość ,ślub ,chrzciny dziecka bądź wesele znajomego sylwester garnitur część garderoby której się nie lubi ale jest użyteczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
ktosik a moze warto czytac uwaznie i ze zrozumieniem? lugoy sam napisal wczesniej ze: \"chodzilem z narzeczona i pytalismy, ale w stalowej ani okolicach nie wypozyczaja, takze beznadziejnie\"

no beznadziejnie, garnituru nie pozycza, slubu nie bedzie.


Nie pouczaj co warto a co nie. Do Kielc nie jest tak daleko.

http://www.pozyc(...)zny-2537



dcb "Ktosik jak już kolega wyżej napisał wypożyczenie takiej garderoby jest nie możliwe ,a zakup bez sensu. Bo we fraku czy smokingu gdzie później wyjdziesz w Naszej metropolii".

Dokładnie zakup jest bez sensu, a skoro ktoś ma ochote brać ślub mając na sobie frak, to korzysta z wypożyczalni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:13  
Cytuj
No to się wykaż i szanownemu Rekam "nie jestem burakiem" doradź gdzie wypożyczyć frak - smoking. Ja zwróciłam uwagę na to ,że nie kulturalnie jest wyzywać ubliżać .. ale cóż może jesteście na jednym podwórku chowani i kultura osobista jest Wam obca ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:16  
Cytuj
Pierwszy raz w życiu słyszę/widzę, żeby ktoś chciał wypożyczyć gajerek... Co innego suknia ślubna, bo to to się (raczej) wdziewa raz w życiu. Ale garnitur? Pewnie stroje, uważam, porządny facet powinien w szafie mieć. Jedną z tych rzeczy jest garniturek. A nie potem - aj waj, nie mam co na siebie włożyć sciana

Lugoy, szy
- kumpli nie macie? Czy może jesteście słusznej postury ew. odwrotnie, że ta opcja odpada? Pożyczyć Wam gajer mojego męża?

Rekam - czkawkę masz?

Luk - chciałabym Cię w dopasowanym gajerku zobaczyć jezykgood

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Ja zwróciłam uwagę na to ,że nie kulturalnie jest wyzywać ubliżać .. ale cóż może jesteście na jednym podwórku chowani i kultura osobista jest Wam obca ;-)


Zwróciłaś uwage też na inne sprawy i do nich się odnisołem.

Przed kulturą nie chowali mnie.

Lament wróć do pytania autora tematu, znajdz rożnice w Twojej odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:36  
Cytuj
wypożyczenie 500zł plus paliwo 100-130zł w dwie strony ,zważając ,że pierw trzeba pojechać czy coś jest co Nas interesuje stówki niema, jeśli znajdziemy dzień lub dwa dni przed ślubem odbiór kolejna stówka ,a po weselu oddać kolejna stówka. Także jest to takie ekonomicznie opłacalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:37  
Cytuj
Frak, smoking... wypożyczalnia strojów w MDK. Niestety nieczynna na czas remontu. Tak mi przykro.

Ale jest jeszcze nadzieja dla naszych elegantów - uszycie na wymiargood

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
wypożyczenie 500zł plus paliwo 100-130zł w dwie strony ,zważając ,że pierw trzeba pojechać czy coś jest co Nas interesuje stówki niema, jeśli znajdziemy dzień lub dwa dni przed ślubem odbiór kolejna stówka ,a po weselu oddać kolejna stówka. Także jest to takie ekonomicznie opłacalne.


Tylko tu raczej nie chodzi o ekonomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:42  
Cytuj
czy się chce czy też nie organizacja ślubu-wesela jest to czysta ekonomia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
czy się chce czy też nie organizacja ślubu-wesela jest to czysta ekonomia.


Tylko nie każdy musi tak to widzieć. Śniadanie, obiad, kolacja, wszystko kosztuje więc może jeść tak co drugi dzień ? było by bardziej ekonomicznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:53  
Cytuj
A rodzice srają kasą .. zapożyczają się na wesele dzieci bo pociechy mają jakieś fanaberie z kosmosu. Nie sztuką jest wziąć kredyt, sztuką jest spłacić to .. jak dzieci po weselu pomogą udźwignąć się rodzicom to chwała im za to ale nie zawsze jest kolorowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
A rodzice srają kasą .. zapożyczają się na wesele dzieci bo pociechy mają jakieś fanaberie z kosmosu. Nie sztuką jest wziąć kredyt, sztuką jest spłacić to .. jak dzieci po weselu pomogą udźwignąć się rodzicom to chwała im za to ale nie zawsze jest kolorowo.


Z własnego doświadczenia ?
Wiec że są tacy, którzy traktują ślub/wesele jako dojrzałą decyzje, wszystkie koszta ponoszą sami.

Chyba Ty nie będziesz płacił/a za wypożyczenie tego fraku ? Więc chyba koszty, z tym związane nie powinny Cię interesować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »