NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Stare monety,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 16:12  
Cytuj
WITAM, OSTATNIO ZACZEŁAM ZBIERAC STARE MONETY, JESLI MACIE JAKIES NIE POTRZEBNE ,,, PRZYJMNE !
prosze pisac na justys_p_(at)_poczta.fm



//moderowano tytuł - nie pisz z capsem mlotekmlotekmlotek to raz a dwa zamykam temat bo Twój post nadaje się do działu ogłoszeń drobnych - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 16:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 17:06  
Cytuj
A ja zbieram nowe papierowe,najlepiej od pięćdziesiątki w górę.

YuastinoP stare monety, gwoli ściśłości mogą w przyszłosci być nieco grosza warte, więc nie sądzę, aby ktoś Ci je ofiarował,bo zaczęłaś akurat zbierać,co skutecznie podkreśliłaś Capslockiemchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 17:18  
Cytuj
Zalezy jak stare zajrzyj do katalogu monet to zobaczysz jakie sa ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 18:07  
Cytuj
z całym szacunkiem ale zbieranie monet to nie zrzuta ogólnonarodowa,myślę że polega to na czymś zupełnie innym .na początek upewnij się że to cię pasjonuje,inaczej nie ma sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 18:22  
Cytuj
I ja przyjmnę stare monety, zacząłem parać się numizmatyką odkąd znalazłem dwie kopiejki w nocniku po dziadku. Lekko przybrudzone były, i aromat niezachęcający. Ale tłumaczę sobie że ząb upływającego czasu je naruszył. Nie przyjmuję do wiadomości, że dziadek mógłby je ukryć w żołądku, w obawie przed faszystowską grabieżą. Mam w swojej kolekcji jeszcze inne monety. Głównie wyjmowane z kratek służących wtcieraniu butów przed sklepem. Takie młodzieńcze hobby, za czasów PRL. Wszystkie je trzymam w ukrytym za lustrem sejfie, dla bezpieczeństwa zapomniałem szyfru.

Więc możecie mi skoczyć złodziejaszki goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »