NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
laboratorium ,
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 20:42  
Cytuj
Witam,

mam pytanie dotyczące laboratorium które prawdopodobnie jest w pawilonie Arka na KEN. Czy ktoś wie jak się nazywa lub ewentualnie ma numer tel? nie mieszkam w stalowej i nie mam jak sprawdzić. Z góry dziękuję za info na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 20:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 21:28  
Cytuj
http://www.diag.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 21:31  
Cytuj
Na głównej leci reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 21:31  
Cytuj
Masz nawet reklame na naszej stronie.
Aczkolwiek ryzykujesz sama bo cytując smm i jednocześnie go parafrazując tam są sami gwłaciciele pobierania krwi.
Przebili żonie żyłe konkretnie takiej masakry w życiu nie widziałem a ma widoczne pięknie żyły.
W szpitalu w nisku leżała kobieta i miała to samo. Poszukaj w archiwum i takich poszkodowanych jest więcej. Dopóki nie wywalą kobiety która pobiera krew nie widzę sensu chodzenia tam. Chyba że krew pobierzesz w probe a badania u nichgood

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 21:42  
Cytuj
Jest jeszcze DILAB na Aleja Jana Pawła 13

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 22:04  
Cytuj
O widzisz o nich zapomniałem. Ogólnie w tym nowym ceny rewelacyjne, obsługa rewelacyjna, szybka obsługa i tragiczne pobieranie krwi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 22:19  
Cytuj
zdecydowanie Dilab ,laboratorium w Arce sobie daruj dla własnego zdrowia fizycznego i psychicznego ;-P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 16:19  
Cytuj
Znajomy robił badania w Diagnostyce (http://www.diag.pl/ )
i był bardzo zadowolony. Z tego co opowiadał było ok co do przebiegu badań, wyników i sposobu ich przekazywania, omawiania a także i ceny.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 16:21  
Cytuj
Jacek85 jeśli chodzi o pęknięte żyły to znam ten przypadek bo jeszcze nie spotkałam pielęgniarki, która by pobrała mi krew i nie rozwaliła żyły więc nie wiem czy to zależy od sposobu pobierania czy od budowy żył.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 20:32  
Cytuj
Dzięki za odpowiedzi. To laboratorium zostało mi polecone, wcześniej robiłam badania w szpitalu. Zależy mi żeby badania były wykonane rzetelnie. Więc moje kolejne pytanie, gdzie robią najlepiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za odpowiedzi. To laboratorium zostało mi polecone, wcześniej robiłam badania w szpitalu. Zależy mi żeby badania były wykonane rzetelnie. Więc moje kolejne pytanie, gdzie robią najlepiej?


Szanowna Koleżanko,
Czy aby na pewno zależy Ci na tych badaniach? Już drugi dzień bujasz się na forum, pytasz, dociekasz, opowiadasz co zostało Ci polecone. Uzyskujesz de facto odpowiedź - po czym zadajesz kolejne pytanie, gdzie robią najlepiej. Wszędzie robią dobrze, pod warunkiem, że sikniesz do pojemnika i zaniesiesz. Skoro dostałaś skierowanie na badania, to znaczy że jest taka potrzeba. Skoro jest taka potrzeba - to idź je zrób. Jeżeli wcześniej robiłaś w szpitalu, zrób i teraz. Jeśli polecono Ci inne labolatorium - idź zrobić w innym. W Dilabie robią najlepiej - mi tam zawsze wychodziły najlepsze wyniki, więc polecam i Tobie. I błagam Cię.. nie zadawaj kolejnego pytania "gdzie robią najtaniej". Życzę zdrowia, zaradności i dobrych wyników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 23:51  
Cytuj
I znowu ty. Tak się zastanawiam, czy ty czerpiesz przyjemność z pisania głupot?! Badania to nie tylko sikanie do pojemnika, jest wiele innych, dużo poważniejszych, i dlatego zależy mi na rzetelnych wynikach. A cena w takim przypadku nie gra roli.I do niektórych badań trzeba się przygotować, więc to że jestem tu już drugi dzień nie ma żadnego znaczenia. Idź powyżywać się w innym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 01:05  
Cytuj
Rozumiem, że Twoje przygotowanie do badań polega na zbieraniu informacji gdzie je zrobić. Dostałaś dziewczyno odpowiedź: Dilab i Diagnostyka. W każdym z nich możesz poprosić laborantki o to aby przeprowadziły badanie rzetelnie (bo z reguły ideą funkcjonowania takiego labolatorium jest celowe fałszowanie wyników badań). Jeśli natomiast Twoje badanie ma być aż tak "poważne", zalecam Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej i Immunologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam na pewno nikt Cię nie zrobi w ch.. z wynikami. Jeśli masz jeszcze zamiar zapytać gdzie to jest - spieszę z odpowiedzią: w Warszawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »