NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Potrzebne mieszkanie lub domek, Potrzebne mieszkanie lub domek

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 23:16  
Cytuj
Witam. Mam znajomych młode niepełnosprawne małżeństwo, potrzebne jest im co najmniej dwu pokojowe mieszkanie lub domek do wynajęcia z łazienką. Czepia się ich opieka społeczna, zabrali im dzieci które chcą odzyskać. Mają tylko 500 zł które zarabia ten chłopak. Proszę pomóżcie im coś znaleźć. mail do nich jrdmb_(at)_innteria.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 23:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 01:00  
Cytuj
ok,rozumiem,jestem ogromnie wrazliwa na takie sprawy.ale co uwazasz ze forumowicze maja zrobic?ktos ma za free oddac dom,mieszkanie czy jak?
bardzo wspolczuje choc uwazam ze skoro ktos nie jest w stanie zapewnic bytu,dwa-samo przez sie-osoby niepelnosprawne to na Boga ale dwoje dzieci..?
linczujcie mnie jesli chcecie ale taka prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:30  
Cytuj
Z jakiej okazji opieka "zabrała" dzieci? Tylko, że są niepełnosprawni? Ciężko mi uwierzyć. Dwupokojowe mieszkanie a domek to mega różnica... Jak chcą za nie zapłacić mając 5 stów? Za darmo chcą mieszkać? Nie rozumiem tu czegoś...
Hmm... mnie też by rajcowało co najmniej dwupokojowe mieszkanie, a najlepiej domek... oczywiście za freechytry

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:40  
Cytuj
500zł to chyba wysokość renty dla jednej osoby. Jeśli są oboje niepełnosprawni to należy się im zasiłek pielęgnacyjny w wysokości około 150zł na osobę. Z samej biedy dzieci nie zabierają. To gdzie oni mieszkali do tej pory?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:47  
Cytuj
A za prąd, gaz, wodę kto będzie płacił? Właściciel mieszkania? Lepiej im będzie w domu dziecka... Najlepiej to poszukaj im pracy. Osoby niepełnosprawne mają jakieś renty z Zus. Gdzieś przecież mieszkali więc opieka społeczna musiała im pomagać przy tak niewielkich dochodach ... i tak sobie nie poradzili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 09:11  
Cytuj
Muszą mieć mieszkanie/dom zarobki , wiadomo że zrobią wywiad środowiskowy. Mieszkanie sprawy nie rozwiąże .. jeśli chcą dzieci odzyskać muszą naprawdę spełnić wszystkie warunki bo jeśli znów by stracili dzieci to już wtedy będą mieć znikome szanse.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 20:22  
Cytuj
skoro opieka im nie pomaga i zabrali im dzieci a rzekomo sa niepelnosprawni to cos tu dziwnie pachnie....................... z tego co wiem to opieka stara sie pomagac takim ludziom i nie tylko a moze ich niepelnosprawnosc to tz choroba alkoholowa?
mnie tylko na to wyglada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 21:43  
Cytuj
Widzę że nikt nie jest chętny do pomocy tylko by jeszcze zgnoił biedniejszych. Jak by za wami tak chodziła opieka społeczna i sądy jak za nimi to byście też wymiękali jak oni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 21:48  
Cytuj
Chodzi o mieszkanie lub najlepiej domek do 500 zł za wynajem plus opłaty. Potrzebne na GWAŁT.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 16:26  
Cytuj
Jestem równiez wrażliwa ale nie potrzebnie moniko irytujesz się,znam wielu niepełnosprawnych,którzy mają dzieci i nikt im ich nie odbiera.
Znajomi moi są oboje niewidomi mają 2 dzieci przy sobie.
Tak się składa żeby odebrać dzieci muszą być ku temu powody
skoro opieka wycofala sie z pomocy i skierowala sprawe do Sądu Rodzinnego by umieścić dzieci w domu dziecka to powody są ważkie niestety,więc należy się zastanowić w jaki sposób
młodym pomóc by się wyprostowali i odzyskali dzieci a samo mieszkanie czy domek nie rozwiązuje problemów,które były powodem decyzji Sądu do Spraw Ńieletnich.A Twój komentarz o próbie zgnojenia biednych i nieszczęśliwych jest dalece nie na miejscu,w ten sposób napewno nie znjdziesz żadnej pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 18:02  
Cytuj
To jest naród katolików. Jeden drugiemu wbije nóż w plecy z zazdrości czy zawiści, a w każdą niedzielę zobaczysz tych ludzi w kościele jak płaszczą się w pierwszym rzędzie. Tacy Bogobojni, szkoda że tylko na pokaz.

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »