NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
sen, sen a ciaza?
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 09:59  
Cytuj
witam wszystkie Panie mam taki problem otóż jestem w 9 miesiącu ciąży i straszny mam problem ze snem śpię po 3- 2godz w nocy a w dzień nie ma mowy żebym zasnęła przy czym jestem cały dzień rozdrażniona i zmęczona trwa to już 3 miesiące... macie jakieś sprawdzone środki na sen oczywiscie nie szkodliwe dla dziecka dodam ze piję melis i nic nie daje ....ratunkunie wiemneutralny

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 09:59  
Cytuj

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 11:41  
Cytuj
bosze 28 lat i juz ciaza, cala mlodosc zmarnowana ;]

poczytaj troche o technikach relaksacyjnych, jest sporo, znajdziesz cos dla siebie, tylko sie nie denerwuj jak bedziesz probowala, na jednego podziala oddychanie na innego zwizualizowanie czegos, albo jeszcze inne cuda ;] ja se troche sprawdzalem, na mnie skuteczny jest trening autogenny schulza czy jak go tam sie pisze, po modyfikacjach mozna sie do roznych stanow doporowadzisz, jak jestes zmeczona i rozdrazniona to sen powinnas byc w stanie sobie wkrecic ;] bez srodkow, popracuj se nad tym jak juz mlode bedzie tez sie pewnie przyda :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 12:16  
Cytuj
Majunia ciaża trwa 9 m-cy - ta człowiecza, więc już niebawem Twoja męczarnia sie skończy.No chyba,ze nosisz bliźnięta chytry to jeszcze kolejne 9 3m sie
Nie pocieszę Cię wcale, ale po rozwiązaniu lepiej nie będzie :( jeśli chodzi o sen....

Szczęśliwości życzę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 12:36  
Cytuj
Tak jak pisze czekolada. To organizm przygotowuje się do tego, że przez nabliższe miesiące nie będziesz spać prawie wcale ;P Dobra zaprawa przed nocnymi karmieniami, kolkami, pieluchami umiech Oczywiście życzę jak najlepiej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 21:27  
Cytuj
ja w 9 miesiącu ciąży ...piłam mleko przed snemumiechumiechdużoooo mlekaa i spałam jak dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 13:38  
Cytuj
ale żeście mnie pocieszyli Dziękuje....troszkę eis nie zgodzę z tym ze kazde dziecko ma kulkę i nic nie robi tylko płacze ...możne akurat będzie tak ze ja sie wyspie później i dziecko oby....dzięki za rade z tym mlekiem wypróbuje

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 20:19  
Cytuj
majunia z tego co piszesz to widze ze to norma u kobiet w ciaży (choć ja spałam jak zabita : )) czesto słyszłąam od kolezanek ze nie mogly spac takze nie martw sie hmm poczekaj ze 3 lata az dziecko podrosnie i bedzie całe noce przesypiac : hehe pozdrawiam i współczuje w te upały z brzucholem;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »