NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesoła Akademia,
Posty: 27
Dołączył: 12 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 15:26  
Cytuj
czy ktoś w Was organizował dziecku urodziny w Wesołej Akademii. Ile tam kosztuje taka impreza i jak to wygląda, czy jest fajnie przygotowane??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 15:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś w Was organizował dziecku urodziny w Wesołej Akademii. Ile tam kosztuje taka impreza i jak to wygląda, czy jest fajnie przygotowane??


Dla małego dzieciaka jest w sam raz,
basen z piłeczkami, zjeżdzalnie i trampoliny.
Wiadomo nie jest jak w "Kolorado" w Warszawie.
Ale jak na warunki Stalowowolskie całkiem przyzwoicie.
Jeśli chodzi o ceny to nie pomogę Ci bo nie znam.
Wogole dziwi mnie brak strony www...

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 09:35  
Cytuj
cool girlkoszt imprezki naliczany od osoby ok 50zł o ile dobrze pamiętam ale napewno wiem ,że dużo za dużo jak na coś takiego. w tym zabawa,napoje trzeba kupić na miejscu jak i cała resztę. Dochodzi koszt tortu itp i wychodzi całkiem słono nam zapłacićcool girl Fajnie nie było. Dzieci latają i się fakt bawią ale wiadomo szybko się nudzą. Po 1,5h miały dość. W sumie to piłeczki ,ślizgawka ,labirynt ot cocool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dolores
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 13:51  
Cytuj
wielkie dzięki za odpowiedzi, ten koszt to naprawdę kosmiczny, chyba lepiej zorganizować coś w domu, jeszcze mam trochę czasu to coś wymyślęgood

 
 
 
 
~~anulka
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 14:06  
Cytuj
cool girl Żebyś wiedziała,że koszt imprezy dla maluchów w Akademi jest z kosmosu wzięty. Zwłaszcza,że dzieciaki z rodzicem przychodzą a za osobę dorosłą też się płaci wg taryfy co moim zdaniem jest śmieszne,bo wiadomo w piłki nie pójdą ani na ślizgawkę....cool girl Imprezka w domu jednak dużo taniej wychodzi...... Ewentualnie za taką kwotę można zrobić coś w porządnym lokalu.....

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 14:21  
Cytuj
Anulka, jak nie wiesz to się nie odzywaj. Koszt takiej imprezy od osoby to 25 zł na tygodniu i 30 zł weekend.
W tym masz przystrojony stół, lody, ciastka, chipsy, sok i zabawa do woli good tel. 015 642 59 88

 
 
 
 
~~anulka
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 17:05  
Cytuj
szanowny hehe - WIEM BO BYLAM NA TAKICH URODZINACH !!!!! TAAAA PRZYSTROJONE CHYBA BYLO INO OBRUSEM BO NIC Z PRZYSTROJU TAM NIE WIDZIAŁAM URODZINOWEGO I LODY FAKT A CHRUPKI TO PACZKA O NAPOJAH NIE WSPOMNE ZE DLA DZIECI NAWET MALO I TRZEBA DOKUPIC(ceny oczywiście z marżą jak w restauracji)...POZA TYM KAWA I RESZTA JAK MALO PLATNE OSOBNO !!!!! BALONA ANI JEDNEGO NIE BYLO !!!! TORT NA WŁASNY RACHUNEK I DOBRZE ŻE WFLE KUPILIŚMY BO TALERZY PANI NIE ŁASKAWA BYŁA POŻYCZYĆ !!!! DZIECI PO GODZINIE ZABAWY MIAŁY DOŚĆ I MARUDZIŁY.... A DODATKOWO SĄ TAM POSTAWIONE AUTOMATY WIĘC TRZEBA WRZUCIĆ MONETĘ!!!!! RAZEM KOSZT WYCHODZI SAM Z SIEBIE!!!!!!!!!!! JAK NIE WIESZ DOKŁADNIE JAK JEST TO SIĘ TEŻ NIE WYPOWIADAJ a to co ci pani powie przez telefon pomnóż przez dwa!!!

 
 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 12 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 09:11  
Cytuj
pomyślę co zrobić, mam jeszcze miesiąc może jakiś pomysł sam wypłynie bo córka uparła się na urodziny dla koleżanek. Ale jak na ejdyne miejsce zabaw dla dzieci w stalówce to powinni bardziej się starać i mieć chociaż jakąś stronkę www żeby można było popatrzeć i porozmawiać na forum. W każdym razie poczekam, może jeszcze ktoś coś napisze o Wasołej Akademii a jak nie to pomyślę o jakiejś imprezie w domu bo inny lokal raczej nie wchodzi w grę bo przecież to nie wesele cool girlDzięki za informacjeok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 09:32  
Cytuj
Dolores, poszukaj lepszego miejsca, bądź zrób w domu , albo jeszcze lepiej, nie rób wcale, dasz dziecku droższy i fajniejszy prezent : )

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Peggy
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 10:37  
Cytuj
niezle doradzacie umiech odradzacie Dolores aby jej dziecko wraz z innymi milo spedzilo czas - macie racje , najlepiej w domu niech sobie posiedza przy stole umiech

Do Dolores - wystarczy zadzwonic albo podejsc i spytac co bedzie na stole i ile to kosztuje bo czytajac posty tego czegos jak anulka wychodzi ze urodziny dziecka na kilka osob wyniosa wiecej niz jakies wesele.

 
 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 12 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:23  
Cytuj
dzięki Peggy tak zrobię, wybiorę się tam i dowiem się wszystkiego na miejscu. Ale pisząc na forum chciałam poznać opinie rodziców którzy tam organizowali urodziny lub byli na urodzinach.
A jeśli chodzi o post Pańszyźnianin, to zwracając się tej osoby: mojej córce (6 lat)nie bardzo zależy na drogim prezencie, nawet nie ma specjalnych zamówień, chodzi jej o zabawę z koleżankami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~anulka
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 12:31  
Cytuj
cool girl no najlepiej będzie jak się sama o tym przekonasz co napisałam wcześniej jak zorganizujesz juz tam urodziny...... wtedy Ty będziesz mogła się też wypowiedzieć ,bo to co powie ci ta pani to powie a co bedzie to bedzie.....Tylko PROSZĘ ŻEBYŚ PÓŹNIEJ NIE ZAPOMNIAŁA NAM TU OPISAĆ WRAŻEŃcool girl

 
 
 
 
~~anulka
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 12:35  
Cytuj
- Peggy - koszt wesela jest dużo większy bo ok 100zł/osobę to po pierwsze...a po drugie nie chcę żeby jej dziecko miało zepsute urodziny, dlatego tu się wypowiadam. Zrobi sama jak uważa....chciała opinię-dostała...ale decyzję musi podjkąć sama wieszcool girl

 
 
 
 
~~Gugo
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 15:49  
Cytuj
Ja również odradzam Wesołą Akademię. Wprawdzie urodzin nie organizowałam, ale byłam tam z synkiem dwa razy. Pani opiekunka
zamiast zwracać uwagę na dzieci, tak zajęła się jednym z tatusiów, który przyszedł z córeczką,że zapomniała o bożym świecie.
Dla mnie żenada, żeby właściciele tej "instytucji" nawet raz w roku na Dzień Dziecka nie zrobili darmowego wejścia dla dzieci -
to nawiązanie do tego, że jest drożyzna. Chyba chodzi o to, żeby trzepać kasę. U mnie się już nie pożywią.

 
 
 
 
~~iks
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:18  
Cytuj
tak Gugo - otwierajac biznes nawet dla dzieci mysli sie o jak wspomniałes "trzepaniu kasy" . Ja tez chciałbym aby było to za darmo ale coz ...... trzeba to jakos zniesc. Tez czekam do wiosny aby dziecko bez opieki jakiejs pani ktora rozmawia z jakim tatusiem mogło swobodnie bawic sie na placu zabaw. I nawet nie bede krzyczał jak wroci umorusane psim gównem. Niestety Gugo - to nasza szara rzeczywistosc.

 
 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 10 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:52  
Cytuj
i jeszcze trzeba do tego wszystkiego dodać ważną rzecz! Mianowicie jest tam teraz zimno jak w psiarni..... dzieciaki latają, zgrzeją się... poprzeziębiają i tyle z tego dobrego.... a w sumie to beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!zdegustowany

emi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »