NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Chirurg stomatolog okolice Jubilatu,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 09:39  
Cytuj
Witam, słyszałem, że w okolicach Jubilatu przyjmuje chirurg stomatolog, którego mi polecano, niestety nie wiem kto to. Chciałem się zapytać, czy ktoś może mieć jakieś podejrzenie kto to? Może adres? Numer telefonu? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 09:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 10:08  
Cytuj
Pewnie...a raczej Musialik albo Lorkowski.
Ja nie polecam (to moje zdanie- a ile ludzi tyle opinii). Kiedyś Pan K.Musialik jako lekarz był odpowiedzialny i 'dobry'...ale to były początki w celu prawdopodobnie zwiększenia popularności jako stomatolog...dziś niestety Pan K. nie stara się jak kiedyś. Kto to widział, żeby zęba z ropą wyrywać na żywca bez wcześniejszego leczenia antybiotykami w celu zniwelowania ropy.mlotek pewnie Pan M. nie był świadomy faktu iż to dośc ryzykowny sposób.' Maszyna poszła w ruch ...'wszystko robione jest hurtowo...oby szybko i dużo a niekoniecznie dokładnie i dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 10:15  
Cytuj
naprzeciwko Jubilatu dr.Musialik polecam świetny lekarz,
chirurg szczękowy,
przyjmuje też w szpitalnej przychodni w ramach NFZ,trudne przypadki
Polecam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 10:20  
Cytuj
naprzeciwko Jubilatu, dr.Musialik polecam świetny lekarz,
chirurg szczękowy
przyjmuje również w przyszpitalnej przychodni, jako chirurg szczękowy

POLECAM!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 10:22  
Cytuj
Dzięki wielkie. Ktoś mi sugerował, że to może Musialik, ale nie miałem pewności. Czyli szukam namiarów na tego pana. Dzięki raz jeszcze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 11 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 21:29  
Cytuj
Witam podaje nr do gabinetu koło Jubilatu (ul.Ofiar Katynia 35):
015844 30 53, tam przyjumje pan Musialik i pan Lorkowski. pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 22:07  
Cytuj
Ja mialem doczynienia z panem Lorkowskim i polecam to chyba ten sam gabinet co p.Musialika

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 05:31  
Cytuj
ja miałam doczynienia chyba z P. Musialikiem dwa zeby usuwalam ale nie chirurgicznie.. 5 minut i po sprawie.. jednak owy dentysta był troche nie miły ;/ ja polecam Dr. Wronskiego usunał mi ósemke która rosła po skosie i to bez zakładania szwów. (akurat byłam w takiej sytuacji że za pare dni miałam wyjazd..;)) tak czy siak fachowo to zrobił umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 22:58  
Cytuj
ja planuje wyrwac osemke tylko skoncze brac antybiotyk. polecanni fachowcy przez znajomych to nazwiska kulig i trafidlo. kogo wy polecacie?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 09:01  
Cytuj
Ja polecam Lorkowskiego.
Chodzę do niego już kilka lat i złego słowa powiedzieć nie mogę ani na to jak leczy ani na cene.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 09:19  
Cytuj
Ja kuliga bo koleś robi u siebie prześwietlenie i wie jak rwać, ósemki często są zrośniete ze szczęką a wtedy jest problem jak już rzeźnik zaczął rwać

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 10:57  
Cytuj
kulig to koles? myslalam ze kobitea a dokladniej Iwona.... a tak na marginiesie ile placi sie mniej wiiecej za wyrwanie osemki.....

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 10:58  
Cytuj
kulig to koles? myslalam ze kobitea a dokladniej Iwona.... a tak na marginiesie ile placi sie mniej wiiecej za wyrwanie osemki.....

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 20:44  
Cytuj
Bylem u Musialika pare razy, jezeli chodzi o leczenie zeba to robi to szybko niestety srednio dba o szczegoly.
Na obrone dodam ze mialem raz robiona resekcje zeba i tu pan zajal sie fachowo, bylo szybko i bezbolesnie, moj stomatolog jak i Musialik ostrzegali mnie ze po paru latach moze byc konieczne powtorzenie zabiegu, naszczescie nic takiego nie mialo miejsca.
Podsumowujac jezeli chcesz leczyc dziury w zebach sa od niego lepsi, natomiast jezeli masz przejsc jakis zabieg to spisuje sie calkiem dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 19:10  
Cytuj
Witam,
ile płacileś za resekcję korzenia? i czy musiałeś mieć wypełnienie biomateriałem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 21:22  
Cytuj
koło jubilatu przyjmuje p.Lorkowski i Musialik Krzysztof. Ale Musialików jest dwóch i conajmniej kilka albo lepiej lat temu przyjmował jego brat(chyba) Andrzej w przzychodni na ul.Hutnika. Każdy ma swoje zdanie,ale ja nie polecam.Od lat chodzę do innego stomatologa,ale ze względu na szacunek dla niego nazwiska nie podam.Bo zaraz znajdzie się ktoś,kto go oczerni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »