NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
basen w przydomowym ogródku, ktoś pomoże??, basen w przydomowym ogródku, ktoś pomoże??
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 08:19  
Cytuj
witam,potrzebuje porady kogoś kto już wybudował lub jest na etapie budowy basenu zewnętrznego, co mnie interesuje? koszty,ewentualnie firma wykonawcza, rodzaj wykończenia basenu i wszystko co z tym tematem związane.
proszę z góry, jeśli masz napisać coś głupiego nie związanego z tematem, weź lepiej dzieci, żonę, dziewczynę, psa etc. na spacer a nie marnujesz czas umiech)

ps.życzę miłego weekendu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 08:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 08:30  
Cytuj
Proponuje wyjazd do łańcuta od strony rzeszowa jadąc po prawej stronie masz producenta laminatowych wkładów do basenów koło płotu stoją baseny takie 10x5 więc łatwo zobaczysz nazwa z głowy mi wypadła. Pani kasia o ile pamiętam wyliczy ci całość w wersji ekonomicznej, średniej i pro. Filtry, orurowanie, osłona, zadaszenie. Wiesz można postawić basen ogrodowy zewnętrzny za 2 tysiącen i czkeać aż się nagrzeje, koszt to od 10 tys wzwyż z dobrą filtracją i podgrzerwaniem plus zadaszenie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 22:58  
Cytuj
Witam,
Odnośnie basenów: można zakupić gotową nieckę z tworzywa lub wylać na budowie, oczywiście są jeszcze inne opcje: konstrukcja drewniana, panele podtrzymujące monoblokowe, pustaki zalane betonem itp. Polecam firmę zajmującą się kompleksową obsługą klienta zainteresowanego budową basenu - od projektu do wykonawstwa, również serwis gwarancyjny
http://www.baseny.krakow.pl/index.php?strona=glowna
Więcej info mogę udzielić na priv. Proszę pisać.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2012r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
Witam,
Odnośnie basenów: można zakupić gotową nieckę z tworzywa lub wylać na budowie, oczywiście są jeszcze inne opcje: konstrukcja drewniana, panele podtrzymujące monoblokowe, pustaki zalane betonem itp. Polecam firmę zajmującą się kompleksową obsługą klienta zainteresowanego budową basenu - od projektu do wykonawstwa, również serwis gwarancyjny
http://www.baseny.krakow.pl/index.php?strona=glowna
Więcej info mogę udzielić na priv. Proszę pisać.
Pozdrawiam.


a ja nie polecam takich all in one. cena jest zbyt duza. nie proporcjonalnie duza do oferty. serwis gwarancyjny ... no prosze Cie ... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2012r. 08:25  
Cytuj
Tygrysek oferta dobra bo robią wszystko. Znam takich co zdziadowali 500 zł na pompie i 200 na filtrze a potem co roku wydzierać niecke za 1000zł robocizna bo filtry pompe psują

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2012r. 09:22  
Cytuj
Ja moze nie na temat. Jednak proponuje abys zastanowil sie czy warto, czy cie bedzie stac na utrzymanie stałego basenu. Są to duze koszta. Chyba ze masz za duzo kasy to inny problem.Jak juz masz sporo kasy na utrzymanie to lepiej zrób zabudowany(szklo , poliweglan itp)Mniej bedzie woda narazona na otoczenie.Przeciez w zupie nie bedziesz sie kąpał.Ile w takim basenie sie bedziesz kąpal w ciągu roku? Zanim podejmiesz decyzje zadaj sobie kilka pytan.Pytania za i przeciw , czy warto.Sory za moje uwagi ale taki basen w naszych warunkach to drogie utrzymanie.Podejdz realnie do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2012r. 17:19  
Cytuj
Jeśli myślisz o ogromnym basenie z zadaszeniem itp. to nie pomogę. Ale od kilku lat mam w ogródku basen rozkładany na lato. Najpierw był taki z "oponką", potem na stelażu. Sprawdza się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
YTD
YTD
YTD
Posty: 4
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 11:46  
Cytuj
Numer do fachowca od basenów - 607 445 678. Gość przez dłuższy czas uczył się fachu w USA, ma kontak z dystrybutorami chemii i akcesoriów. I co najważniejsze - jest na miejscu umiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »