NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
PKO BP S.A ul. Wolności 17 w Stalowej Woli....,
~~hanuona
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 19:39  
Cytuj
Co sądzicie o tej instytucji , ostatnio dzwonili do mnie ze swoją ofertą.:szok:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 19:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 19:42  
Cytuj
hehehe a ja dzisiaj widziałem bilbord z reklamą... a gdy wróciłem do domu w skrzynce na listy miałem stek ulotek i listów reklamowych adresowanych na mnie ...
co w tym dziwnego????
zwykła reklama, tylko że natręty dzwonią do Ciebie hehe

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 19:46  
Cytuj
Moj boze! Kapitalizm sie przez telefon do domu wciska! Tylko rozkulaczenie bankow moze ukrucic ten proceder1

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
Moj boze! Kapitalizm sie przez telefon do domu wciska! Tylko rozkulaczenie bankow moze ukrucic ten proceder1


Wez Boga w to nie mieszaj. Nie on winien, zes durny i sam nic wymyslic nie potrafisz umiech

A co do samego tematu - zdecydowanie odradzam. Znajdz inny bank, chyba, ze lubisz byc obslugiwany na zasadzie 'znowu jakis natret chce sie interesowac swoimi pieniedzmi' i stac w kolejkach po 40 minut umiech

 
 
 
 
~~lola
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Moj boze! Kapitalizm sie przez telefon do domu wciska! Tylko rozkulaczenie bankow moze ukrucic ten proceder1


Wez Boga w to nie mieszaj. Nie on winien, zes durny i sam nic wymyslic nie potrafisz umiech

A co do samego tematu - zdecydowanie odradzam. Znajdz inny bank, chyba, ze lubisz byc obslugiwany na zasadzie \\\'znowu jakis natret chce sie interesowac swoimi pieniedzmi\\\' i stac w kolejkach po 40 minut umiech



Wybij sobie z głowy ten bank.Będziesz kolejnym, którego owi naciągacze złupią jak tylko się da. Napisałam reklamację karty, której nie użyłam, bo dostałam ja w promocji na rok bezpłatnie. Oddałam, bo się rozmyśliłam jeszcze przed upływem owego bezpłatnego roku. Kazali mi zapłacić za następny. Zareklamowałam...Czekam do dziś, mimo,że ich miesiąc na odpowiedź już dawno upłynął....Pozdrówki...znajdź inny...ja też stamtąd uciekam!!!

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 22:07  
Cytuj
moze i polski ale poziom chyba rosyjskiok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~douk
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 10:13  
Cytuj
Kolejki kolejki i jeszcze raz kolejki... kiedy by sie nie poszlo... tam zawsze trzeba stac.

 
 
 
 
~~tofik
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o tej instytucji , ostatnio dzwonili do mnie ze swoją ofertą.:szok:



NIGDY W ZYCIU!!!! kręcą w ofertach, wieczne kolejki jak za PRL-u. zła organizacja obsługi klienta, kaszanka po prostu.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »