NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
potrzebny fachowiec,
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 11:02  
Cytuj
Witam
Potrzebuję speca od układania kamienia elewacyjnego, solidnego. Ktoś może zna kogoś?
Dzięki z góry za info.

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 11:02  
Cytuj

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 13:19  
Cytuj
cool girl ...może jakieś konkreciki?... co to za kamień,gdzie i jak?Ogólnie masz swój materiał czy...itd? cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 13:35  
Cytuj
Anulka, a do czego Ci są potrzebne takie konkrety, o które zapytałaś? Jaki kamień - elewacyjny, raczej nie gipsowy. Gdzie - zapewne elewacja budynku. Jak - porządnie i estetycznie. A pytaniem czy kolega ma swój materiał pobiłaś już samą siebie. Zapewne nie ma swojego materiału, przecież każdy płytkarz ma na stanie kilkadziesiąt palet różnego rodzaju kamienia elewacyjnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 13:42  
Cytuj
Lucky ----> pytanie dotyczyło ciebie???? niesamowite,że do tej pory nie odpisałeś.....więc zmilcz trollu...a nie każdy fachowiec musi dysponować pisakowcem w odpowiednim kolorze chociażby to raz...dwa taniej kupić i na własną rękę kładzącego znaleźć..no ale cóż tacy bogacze jak Ty Lucky to tylko na gotowe...nie masz nic do dodania to spadaj tam gdzie Cię nie ma i nie podnoś ciśnienia bo już Twoja bezczelność przekracza granicemlotekmlotek A co do Twojego postu ujmę jak Ty --> pobiłeś samego siebie człowiekumlotekmlotek

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
cool girl ...może jakieś konkreciki?... co to za kamień,gdzie i jak?Ogólnie masz swój materiał czy...itd? cool girl



kamień oczywiście mam - gnejs
termin - im szybciej tym lepiej
gdzie - gmina Jarocin
potrzebuję - fachowej roboty, żeby się nie odkleiło i ładnie wyglądało

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 17:26  
Cytuj
Anulko. Widzę, że poprzez skasowanie tego co Ci napisałem zrozumiałaś, że się delikatnie skompromitowałaś. Otóż wyjaśnię Ci jak mojej córce: Fachowcy od układania kamienia, płytek etc. zazwyczaj nie dysponują własnym materiałem. Logicznym jest fakt, że robiąc np. remont łazienki szukasz jedynie płytkarza a płytki wybierasz i kupujesz sama, takie jakie Ci się podobają. Podobnie jest z kamieniem elewacyjnym. Gdybyś znała znaczenie słowa "sarkazm" - nie brnęłabyś w dyskusję, w której okazałaś totalny brak wiedzy w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 17:33  
Cytuj
cool girl Czep się kogoś innego człowieku bo bardzo zdziwić się jeszcze możesz i jak widać wielki uj wiesz a mordeczką klepiesz cool girl i ja nie szukam wrażeń odpisując komuś na temat ale jak chcesz to zacznę ...

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Anulko. Widzę, że poprzez skasowanie tego co Ci napisałem zrozumiałaś, że się delikatnie skompromitowałaś. Otóż wyjaśnię Ci jak mojej córce: Fachowcy od układania kamienia, płytek etc. zazwyczaj nie dysponują własnym materiałem. Logicznym jest fakt, że robiąc np. remont łazienki szukasz jedynie płytkarza a płytki wybierasz i kupujesz sama, takie jakie Ci się podobają. Podobnie jest z kamieniem elewacyjnym. Gdybyś znała znaczenie słowa \"sarkazm\" - nie brnęłabyś w dyskusję, w której okazałaś totalny brak wiedzy w temacie.




Jeżeli ty masz dzieci to im bardzo współczuję.

 
 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2012r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Lucky_Luk.
Fachowcy od układania kamienia, płytek etc. zazwyczaj nie dysponują własnym materiałem.

Mam znajomych, którzy swego czasu wynajęli fachowców - firmę, która układała m.in. elewację.
Razem z fachowcami wybrali materiał, który zakupili, dowieźli i ułożyli owi fachowcy.
Lucky nie pieprz więc, że się nie da albo nie ma,
tylko ile to kosztuje ... bo nie podejrzewam Cię, że nie wiesz co to jest usługa kompleksowa
Pytanie Anulki na miejscu....zapomniała tylko zapytać ile kasy na wydanie i co chce mieć za to w komplecie.

Mam nadzieję Jacku, że post w temacie good
Pozdrawia, Gocha

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
Mam znajomych, którzy swego czasu wynajęli fachowców - firmę, która układała m.in. elewację.
Razem z fachowcami wybrali materiał, który zakupili, dowieźli i ułożyli owi fachowcy.


Czyli jak widzisz, inwestor miał swój materiał. Fachowiec jedynie pomógł przy wyborze i transporcie, a nie dysponował swoim materiałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam znajomych, którzy swego czasu wynajęli fachowców - firmę, która układała m.in. elewację.
Razem z fachowcami wybrali materiał, który zakupili, dowieźli i ułożyli owi fachowcy.


Czyli jak widzisz, inwestor miał swój materiał. Fachowiec jedynie pomógł przy wyborze i transporcie, a nie dysponował swoim materiałem.


Lucky...nie potrafisz nawet przeczytać ze zrozumieniem??
Znajomi(inwestor) nie mieli materiału, mieli go natomiast fachowcy, "do wyboru, do koloru", później transport i robocizna...
I to się nazywa usługa kompleksowa,
a znajomych(inwestorów) głowa bolała już tylko przy płaceniu jezyk
chociaż wiedzieli ile to kosztuje wcześniej...

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Znajomi(inwestor) nie mieli materiału, mieli go natomiast fachowcy, "do wyboru, do koloru", później transport i robocizna...
I to się nazywa usługa kompleksowa


Fachowcy go nie mieli, fachowcy go kupili i dorzucili swoją marżę. Kupili tam, gdzie mógł kupić inwestor otrzymując transport gratis od sprzedawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 19:05  
Cytuj
CYTAT

Fachowcy go nie mieli, fachowcy go kupili i dorzucili swoją marżę. Kupili tam, gdzie mógł kupić inwestor otrzymując transport gratis od sprzedawcy.

Lucky nie będę Ci tłumaczyć wszyskiego,
bo szkoda mojego czasu na Twoje głupie tłumaczenia i bronienie racji.
Nie zniżam się już do Twojego poziomu wiedzy.
Tłumacz dalej i baw się dobrze.
Pozdrawiam Ciebie, Gocha air kiss

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2012r. 20:58  
Cytuj
CYTAT

Fachowcy go nie mieli, fachowcy go kupili i dorzucili swoją marżę. Kupili tam, gdzie mógł kupić inwestor otrzymując transport gratis od sprzedawcy.


Baby są jakies inne, ale mają tu racje.

Jeżeli masz zaprzyjaźniona firme to materiał, zakupiony właśne przez nią, może być tańszy niż kupowany bezpośrednio w sklepie. Warto więc pytać o różne opcje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 00:02  
Cytuj
Gosiunia, postaram się wytłumaczyć powoli, gdyż takie tempo przekazu będzie najprawdopodobniej zrozumiałe dla Ciebie: Ktoś zapytał o fachowca, który potrafi ułożyć kamień elewacyjny. Pewna moderatorka, chcąca wykazać się błyskotliwością w branży budowlanej, zażyczyła sobie informacji, czy ów inwestor posiada własny materiał. Tak jakby to było kurewsko ważne w doborze fachowca. Jeśli ktoś potrafi kleić kamień - wali go to czy klei swój czy czyjś. Cena za klejenie jest bez zmian. Nie wchodziłbym w dyskusję, gdybym w ostatnim nie korzystał z usługi układania kamienia elewacyjnego u siebie w domu. Ja rozumiem, że "znajomi znajomych znajomych" wiedzą lepiej i wiedzą wszystko. Ale nie wmawiaj mi, że jakikolwiek wykonawca jest z natury filantropem, który pewne wywalczone zniżki i rabaty przekłada na korzyść klienta, rezygnując z zarobku.

PS. Znasz kogoś, kto remontując np. łazienkę, nie wybrał sobie sam płytek, tylko szukał płytkarza, który przyjdzie kleić z własnymi płytkami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Gosiunia,

Miło air kiss
CYTAT
postaram się wytłumaczyć powoli, gdyż takie tempo przekazu będzie najprawdopodobniej zrozumiałe dla Ciebie: Ktoś zapytał o fachowca, który potrafi ułożyć kamień elewacyjny. Pewna moderatorka, chcąca wykazać się błyskotliwością w branży budowlanej, zażyczyła sobie informacji, czy ów inwestor posiada własny materiał. Tak jakby to było kurewsko ważne w doborze fachowca. Jeśli ktoś potrafi kleić kamień - wali go to czy klei swój czy czyjś. Cena za klejenie jest bez zmian. Nie wchodziłbym w dyskusję, gdybym w ostatnim nie korzystał z usługi układania kamienia elewacyjnego u siebie w domu. Ja rozumiem, że \"znajomi znajomych znajomych\" wiedzą lepiej i wiedzą wszystko. Ale nie wmawiaj mi, że jakikolwiek wykonawca jest z natury filantropem, który pewne wywalczone zniżki i rabaty przekłada na korzyść klienta, rezygnując z zarobku.

PS. Znasz kogoś, kto remontując np. łazienkę, nie wybrał sobie sam płytek, tylko szukał płytkarza, który przyjdzie kleić z własnymi płytkami?


Robaczku, nikt nie mówił o tym, że fachowcy przyjechali i od razu kładli elewację...i nic nie wspominałam o większych zniżkach, choć były takowe
Normalnie mniej więcej odbywa się to tak:
Mam potrzebę elewacji
1. szukam fachowca (-> kamyk) / orientuję się w sklepach, zamawiam kupuję materiał
2. dzwonię, umawiam się na termin
3. przychodzi fachowiec, wykonuje swoją pracę (kładzie elewację), bierze kasę i już
Tylko powiedz mi gdzie jest tutaj kompleksowa obsługa klienta?
Fachman zrobił swoje , wziął kasę i poszedł, nic więcej nie oferując.
Tematem tego wątku było :
CYTAT
kamyk
Witam
Potrzebuję speca od układania kamienia elewacyjnego, solidnego. Ktoś może zna kogoś?
Dzięki z góry za info.


Pomijam już Lucky, że mógłbyś być bardziej przydatny.
Skoro korzystałeś ostatnio z usług człowieka od elewacji, to może wspomożesz kamyk i podasz namiary na niego... zamiast robić problem z niczego i nie jest tutaj istotne, która "pewna moderatorka" zadała pytania i dlaczego jej właśnie się czepiasz

Ja namiarów nie podaję, bo to b. droga usługa była.
Pozdrawiam,air kiss

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 08:34  
Cytuj
No i jesteśmy przy punkcie wyjścia,pytania o materiał zbędnezaklopotany

Zgadzam sie z Ktosikiem w jednej kwestii: baby są jakieś inne chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 09:21  
Cytuj
W miejscowości Zbydniów,jadąc od Stalowej Woli,po lewej stronie jest dom cały obłożony piaskowcem.
Widziałem na placu reklamę,że wykonują tego tepu elewacje.
Namiarów nie znam,ale przejeżdżając drogą,tego domu nie przegapisz.
Przy okazji zobaczysz jakość wykonania ,no i wygląd.
Czy rzeczywiście jest "ładny"-kwestia gustu.Z pewnością jest inny.Niepowtarzalny w naszej okolicy.
Warto zobaczyć "na żywo".

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Mam potrzebę elewacji
1. szukam fachowca (-> kamyk) / orientuję się w sklepach, zamawiam kupuję materiał
2. dzwonię, umawiam się na termin
3. przychodzi fachowiec, wykonuje swoją pracę (kładzie elewację), bierze kasę i już
Tylko powiedz mi gdzie jest tutaj kompleksowa obsługa klienta?
Fachman zrobił swoje , wziął kasę i poszedł, nic więcej nie oferując.


//moderowano
- bez przesady
SM


Bardziej przydatny już chyba być nie mogę - namiary od razu podałem koledze na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
czekolada
No i jesteśmy przy punkcie wyjścia,pytania o materiał zbędnezaklopotany

Zgadzam sie z Ktosikiem w jednej kwestii: baby są jakieś inne chytry


W gruncie rzeczy sensem całej mojej dyskusji z Lucky' em było ukazanie jego charakteru z innej strony.
Lucky Luk. jak zauważyłam lubi się czepiać, zwłaszcza "pewnej moderatorki" co
Ale w gruncie rzeczy to ma dobry charakter, tylko nie chce żeby ktoś to wiedział.
CYTAT
Lucky_Luk.
Bardziej przydatny już chyba być nie mogę - namiary od razu podałem koledze na PW.
ok
Siłą trzeba z niego wyciągać pewne cechy charakteru....
W związku z tym pamiętajmy przede wszystkim o tym, że :
"Wkurzać się na kogoś, to marnować własne zdrowie z powodu cudzej głupoty"
Pozdrawiam, Gocha3m sie

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 12:14  
Cytuj
Osobnik iście prześwietlony...

Wnioski: nie głupi nawet,choć czepliwy.
Wybitnie upierdliwy w stosuku do "pewnej moderatorki".
Pomocny,ale tylko w wyjątkowych sytuacjach.Brnie uparcie w pokłady ludzkiej cierpliwości,uwielbia mieć rację,jak każdy.
Bawi się słowem pisanym, w miażdżący sposób pogrążajac nie jednego kretyna.

Bravo,Gosiu, rozgryzłaś pacjenta umiech
Materiał na pracę magisterską z psychologii akuratny cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
czekolada
Materiał na pracę magisterską z psychologii akuratny cool


Pracę magisterską mam w nosie,
ale dyskusja była przednia...good

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »