NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
pediatra Nisko,
Posty: 64
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 07:17  
Cytuj
Witam czy zna ktoś dobrego pediatre w Nisku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 07:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 15 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 11:54  
Cytuj
dr Winiarski

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 17:51  
Cytuj
Polecam Panią doktor Halinę Zając, przyjmuje w przychodni koło Rossmanna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 19:30  
Cytuj
A ja niestety pani doktor Zając nie polecam. Zjadłem dzięki niej tonę antybiotyków (w zasadzie Duomoxu non stop).
Po tym jak leczyła moją grypę przez ponad miesiąc antybiotykami, zmieniłem lekarza. Pani doktor Giebułtowicz (Stalowa Wola) kazała natychmiast odstawić antybiotyk. Po dwóch dniach byłem zdrowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 11:29  
Cytuj
No ja mam odmienne zdanie. Gdyby nie Pani Zając to nie wiem jakie ciężkie skutki miałaby choroba mojej córki. Na szczęście dla nas nie odesłała mnie do szpitala w Stalowej Woli ( czyt. wykańczalnia ). W takich chwilach trafna diagnoza = życie. A kaszelek, ból gardła to żadne choroby. Dzisiaj poskutkuje jeden antybiotyk za dwa lata ten sam już nie pomoże. Myślę, że o swojej nowej pani doktor też kiedyś napiszesz, że nie polecasz, bo ci przepisze antybiotyk, który tym razem nie pomógł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 13:07  
Cytuj
Cóż, każdy lekarz chyba w swojej karierze stawia diagnozy trafne i mniej trafne. Nie ma z pewnością nieomylnego. Cieszę się, że pani doktor pomogła Twojej córce. Mam nadzieję, że mała wyszła z choroby bez szwanku. Ja natomiast opisuję moje doświadczenia, jak leczenie grypy antybiotykami. Piszesz z sarkazmem, że "tym razem antybiotyk nie pomógł". Owszem, antybiotyk nigdy nie pomaga przy grypie. To wiedzą laicy i wiem teraz także i ja.
Warto znać opinie pozytywne i negatywne, by móc wyrobić sobie opinię, rozważyć ryzyko i podjąć decyzję, do którego lekarza się udamy.

Niezaprzeczalnym mankamentem u pani doktor Zając jest problem ze skierowaniem na badania i do specjalisty. I jest to opinia moja, wielu moich znajomych, a przede wszystkim fakt. Osobiście uważam, że lekarz pierwszego kontaktu jest od leczenia schorzeń pospolitych i tych, w których się specjalizuje. Przy poważniejszych wypadkach powinien odesłać ze skierowaniem do specjalisty. Podobnie sprawa ma się z badaniami. Po zmianie lekarza, dostałem na dzień dobry skierowanie do laryngologa i na prześwietlenie płuc w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Jeżeli coś się w tej materii zmieniło, to dobrze. Słyszałem również wiele pozytywnych opinii o pani doktor Zając, dlatego polecam spróbować i samemu się przekonać. Ja się przekonałem, zdanie mam i się nim dzielę. Życzę Wam, aby wszystkie diagnozy były trafne, a leczenie skuteczne. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 13:51  
Cytuj
Polecam doktor Renate Zajączkowska, wprawdzie czasem za szybko przepisuje antybiotyki, jednak zawsze bada dokładnie i nie lekceważy żadnego symptomu. Jest przy tym miła i ma super podejście do dzieci, nawet do tych najmniejszych uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »