NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Organizowanie przyjec z okazji narodzin dziecka , Prosze o szczera odpowiedz wszystkie kobiety
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 14:59  
Cytuj
o wow jak na forum zawrzalo!

Baby shower to
tradycja wywodzaca sie z krajow anglosaskich,kiedys na herbacie spotykaly sie kobiety rozmawialy i obdarowywaly przyszlo mame prezentami i recznie robionymi bibelotami dla dziecka.
W czasach obecnych kobiety spotykaja sie w gronie najblizszych przyszla mama sporzadza liste rzeczy ktore sie jej przydadza do wyprawki dla dziecka i to wlasnie sa prezenty dla niej i dzidziusia.


Ale wiecie co niechce mi sie juz na ten temat pisac.Pewnie ten zwyczaj tak jak walentynki albo hallowin bedzie mial tyle zwolennikow co przeciwnikow.A my i moje kolezanki i tak bedziemy go celebrowac bo sie nam strasznie podoba.

Porozmawiajmy o hemoroidach no coz tez zajebisty temat na dyskusjejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 14:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Porozmawiajmy o hemoroidach no coz tez zajebisty temat na dyskusje


Hemoroidy to nieodzowna część celebracji szałera.
Wyłażą po finiszu jak dżdżownice podczas dżdżu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Luku, nie dla każdego przyjęcie polega na pójściu do knajpy i wpier****aniu schabowych popijanych wódką. Są ludzie o wyższej kulturze, którzy inaczej spędzają czas. Uwierz mi. Widzisz, nie rozumiesz o czym pisze autorka mimo tego, że wydaje Ci się inaczej. Fakt, do zaproszenia kumpli na piwo wystarczy IQ 50 i telefon komórkowy, mowa jednak o czymś zdecydowanie innym.


Szopenfeldziarzu, rozumiem, że wyjście do knajpy na schabowego i wódkę jest proste jak Twój umysł. Problem się pojawia, kiedy ktoś o wyższej kulturze chce zjeść kawior i popić Château Mouton-Rothschild. Dla Ciebie jest to niewykonalne i potrzebujesz pomocy organizacyjnej. Zastanawia mnie, kto wszystkim młodym parom organizuje wesela.. przecież ludzi dużo, o żarciu i piciu trzeba pomyśleć, zaproszenia, lokal etc. Jakoś wszyscy mają na tyle zdolności i potrafią zorganizować sobie samemu wesele, bez zbędnych pań z Bejbi Szałer Company.

Na piwo z kolegami pewnie nie chodzisz, bo masz za wysokie IQ. Jakie zatem trzeba mieć IQ, żeby nie potrafić zaprosić dla żony paru koleżanek ? Zakładam, że takie jak Twoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 15:32  
Cytuj
Lucky Luk i Szopenku chłopcy luz bluzz hihiihboks

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 16:05  
Cytuj
imprezę z okazji narodzin potomka to zazwyczaj nowy tato robi z kolegami potluczony

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Problem się pojawia, kiedy ktoś o wyższej kulturze chce zjeść kawior i popić Château Mouton-Rothschild. Dla Ciebie jest to niewykonalne i potrzebujesz pomocy organizacyjnej.


Zaznaczę tylko, bo pewnie już nie pamiętasz, że to Ty pisałeś o kanjpie i nażeraniu się i o tym, że wspaniale radzisz sobie sam z organizacją, kiedy trzeba pójść z kolegami na piwo (nawiasem mówiać gratulacje, jesteś miszczem) A widzisz, my tu nie o tym. Poczytaj co to jest Baby Shower (i nie kąpiel dziecka, bo shower to nie kąpiel, nie zabłysnąłeś angielskim) a wtedy dowiesz się, jak to się organizuje, co się tam odbywa i jak to się kręci. Więc nie świruj, bo bzdury piszesz. Jak zaczniesz logicznie się wypowiadać to pogadamy, a tymczasem pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 18:00  
Cytuj
Chopin, poszperałem, poczytałem...

(...)Amerykanki potrafią zrobić kilka takich imprez w czasie ciąży, każde dla innej grupy – inne dla koleżanek, inne dla kobiet z rodziny. Nie zawsze są to także kameralne herbatkowe spotkania, a huczne przyjęcia.

(...)dobrze, jeśli miejsce, w którym odbywa się Baby Shower, było także odpowiednio przystrojone. Kolorowe baloniki, misie i wszystko, co tylko kojarzy się z małym dzieckiem powinno znaleźć się w pomieszczeniu, gdzie będzie przyjęcie. Podkład muzyczny, to oczywiście albo kołysanki, albo piosenki dla dzieci, czy o nich!

(...)Zabawy nie powinny być nazbyt wyrafinowane, a wręcz odwrotnie – im bardziej infantylne, dziecinne, tym lepiej! Wspólne ubieranie w dziecięce ubranka lalki to nie tylko świetna zabawa(...)


Pisałeś coś o IQ? Komu dedykowane są zabawy przy misiach i kołysankach podczas których ubiera się lalki w ubranka? Jak dla mnie jest to impreza urodzinowa dla 3-letnich dziewczynek, a nie dla dorosłych i poważnych kobiet. Jeśli chcesz po amerykańsku uwsteczniać swoją kobietę - polecam gorąco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 18:12  
Cytuj
Pomysł bardzo ciekawy uśmiech
no bo jak tatuś ma pempkowe to i mamusi sie coś od życia należy ok

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 20:12  
Cytuj
Mysle ze pora zakonczyc temat dziekuje za opienie wszystkie sie napewno przydadza uśmiech a jezeli ktos ma ochote na takie przyjecie prosze pisac podpowiem co i jak oraz w domu mam sporo fajnych gadzetow na taka impreze pa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »