NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Organizowanie przyjec z okazji narodzin dziecka , Prosze o szczera odpowiedz wszystkie kobiety
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 22:14  
Cytuj
Jestesmy dwiema mlodymi dziewczynami pragnacymi zrobc cos wiecej niz tylko zajmowac sie domem i opiekowac naszymi kochanymi dziecmi.Chcialybysmy organizowac przyjecia dla mlodych mam tgz Baby Shower uwazam ze taka impreza to kapitalny pomysl! Oczywiscie same kobiety! Przyjecie! Przyszla mama jako glowny gosc! Na ktorym skupia sie nasza cala uwaga,bo to przyjecie jest dla niej moze byc jako niespodzianka albo podziekowanie od meza za trud jaki znosi podczas ciazy.My zajmiemy sie wszystkim od zaproszen,wyszukania odpowiedniego lokalu jezeli osoba zlecajaca przyjecie nie posiada odpowiedniego,menu,catering,lista prezentow dla dzidziusia,upominkow dla gosci,wystoju sali w ktorej znajdowac sie bedzie przyjecie i milej atmosfery.Chcialybysmy sie rowniez zajac organizowaniem super przyjec urodzinowych dla dzieci gdzie motywem przewodnin byl by ulubiony bohater bajkowy twojego dziecka.Prosze o szczera odpowiedz co myslicie na ten pomysl dziekuje i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 22:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 22:30  
Cytuj
Jeśli będą chętne, to pomysł ciekawy. Kwestia jednka kosztów, bo pewnie każdy by chciał dla żony taką imprezę zrobić, każda przyszła mama pewnie by chciała na takiej być, niestety nie każdy sobie może na to pozwolić. Fakt faktem, że wypadałoby. Mężczyźni organizują sobie takie party po urodzinach dziecka, sami faceci, zakąska, dwie skrzynki wódki i ... no właśnie nie pamiętam co było dalej. Ale było ekstra. Paniom też się coś należy. Jestem za! ;)

ps. wiem, jestem facetem. Ale bardzo chętnie "wysłałbym" żonę na taką bibę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 22:49  
Cytuj
SzoPeN--> dobrze gada ok --> polać mu chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 22:58  
Cytuj
Wlasnie cala w tym rzecz ze koszta dostosowane by byly do budzetu jaki posiada osoba zlecajaca,ale i tak zeby wyszlo fajnie.Lokal zawsze mozna zamienic na przydomowy ogrodek,catering na dania przygotowane przez najblizszych... zawsze cos mozna fajnego wymyslec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 23:03  
Cytuj
Jestem za!!! Pomysł zaje***ty,serio.Gratuluję pomysłu good

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 23:20  
Cytuj
chcecie to robic w stalowej woli? :] powodzenia, jak dla mnie poroniony pomysl

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
Jestesmy dwiema mlodymi dziewczynami pragnacymi zrobc cos wiecej niz tylko zajmowac sie domem i opiekowac naszymi kochanymi dziecmi.Chcialybysmy organizowac przyjecia dla mlodych mam tgz Baby Shower uwazam ze taka impreza to kapitalny pomysl! Oczywiscie same kobiety! Przyjecie! Przyszla mama jako glowny gosc! Na ktorym skupia sie nasza cala uwaga,bo to przyjecie jest dla niej moze byc jako niespodzianka albo podziekowanie od meza za trud jaki znosi podczas ciazy.My zajmiemy sie wszystkim od zaproszen,wyszukania odpowiedniego lokalu jezeli osoba zlecajaca przyjecie nie posiada odpowiedniego,menu,catering,lista prezentow dla dzidziusia,upominkow dla gosci,wystoju sali w ktorej znajdowac sie bedzie przyjecie i milej atmosfery.Chcialybysmy sie rowniez zajac organizowaniem super przyjec urodzinowych dla dzieci gdzie motywem przewodnin byl by ulubiony bohater bajkowy twojego dziecka.Prosze o szczera odpowiedz co myslicie na ten pomysl dziekuje i pozdrawiam


Chyba niedawno wrociłas z usa. Posiedzisz kilka miesięcy w tym kraju i odechce Ci sie "baby showerów". Piekarnia, zakład pogrzebowy to są biznesy, które zawsze będą aktualne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 23:44  
Cytuj
Feel, pomysł ten jest dla kobiet z ograniczoną zdolnością do logicznego myślenia. Organizatorki chcą zająć się czymś, co każdy człowiek, a nawet kobieta jest w stanie zrobić w ciągu godziny: Mianowicie, wykonać kilka telefonów, zaprosić ekipę, pójść do knajpy i nażreć się. To tak jak chciałbym zaprosić kumpli na piwo, i szukałbym kogoś kto wydrukuje mi zaproszenia dla chłopaków i znajdzie nam knajpę w której mamy się napić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 23:48  
Cytuj
A u nas zawsze w Stalowej Woli tak sympatycznie,ze az zatyka z wrazenia.Nic nie robmy pijmy codziennie i uzalajmy sie nad soba tak to jest zycie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 23:48  
Cytuj
no i cały misterny plan w pizduuuuuuuu :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
A u nas zawsze w Stalowej Woli tak sympatycznie,ze az zatyka z wrazenia.Nic nie robmy pijmy codziennie i uzalajmy sie nad soba tak to jest zycie!


Ja widziałem jak koleś obcykał 0.5 z gwinta, na dwa łyki - zatkało mnie z wrażenia i to u nas, w Stalowej umiech

Nie użalajmy się ale myślmy. W usa się zarabia , to też wydaje sie kase na rózne potrzebne i niepotrzebne pierdoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 00:01  
Cytuj
A tu was zaskocze w USA niema takie rewelacji jak kazdy sobie mysli lata 70te! to juz przeszlosc,dolary nie leza na ulicy ale ludzie potrafia sie cieszyc z zycia,nawet bardzo biedni ludzie robia dla swoich corek,zon baby shower bo dla nich kazde nowe dziecko to blogoslawienstwo my chyba troszke o tym zapomnielismy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 00:03  
Cytuj
Ja rozumiem ze jest ciezko ale po co byc od razu takim nie milym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
A tu was zaskocze w USA niema takie rewelacji jak kazdy sobie mysli lata 70te! to juz przeszlosc,dolary nie leza na ulicy ale ludzie potrafia sie cieszyc z zycia,nawet bardzo biedni ludzie robia dla swoich corek,zon baby shower bo dla nich kazde nowe dziecko to blogoslawienstwo my chyba troszke o tym zapomnielismy.

ja myslalem ze w ameryce jest tak jak pokazywali w kochaj albo rzuc :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
A tu was zaskocze w USA niema takie rewelacji jak kazdy sobie mysli lata 70te! to juz przeszlosc,dolary nie leza na ulicy ale ludzie potrafia sie cieszyc z zycia,nawet bardzo biedni ludzie robia dla swoich corek,zon baby shower bo dla nich kazde nowe dziecko to blogoslawienstwo my chyba troszke o tym zapomnielismy.


No własnie, co niektórym się w dupach poprzewracało. Ludzie potrafia sie cieszyć z życia dopoki jest "cash" są imprezy itd. ale ilu z tych ludzi zaniosło jakis posiłek w chłodne dni, tym co spia pod mostem.

Błogosławieństwo to raczej nie impreza z różowymi balonami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
Ja rozumiem ze jest ciezko ale po co byc od razu takim nie milym


Jeśli ja Cię uraziłem to przepraszam, nie tak to miałaś odebrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 00:25  
Cytuj
Ja mysle ze wy dokladnie nie wiecie co to jest baby shower,to nie impreza gdzie idzie sie do knajpy upija do nieprzytomnosci i wraca do domu.Widzialam juz tyle usmiechnietych i zadowolonych kobiet bo wiedza ze to przyjecie jest tylko dla nich i jezeli komus sie wydaje ze to tylko rozowe baloniki to troche sie myli.

A wracajac do imprezowania to kiedys mozna bylo urwac kwiatka z ogrodka wziasc pol litra i pojsc do sasiada na imieniny a teraz szkoda gadac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 00:33  
Cytuj
CYTAT
Ja mysle ze wy dokladnie nie wiecie co to jest baby shower


Kąpiel dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 08:14  
Cytuj
Pomysł naprawdę fajny,tylko pytanie czy to się u nas przyjmiezaklopotany Nigdy na takiej imprezie nie byłam pewnie jak większość z Was,a jedynie widziałam w TV. Może ktoś kto był podzieli się wrażeniami z takiej Polskiej imprezy dla przyszłych mam???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 08:34  
Cytuj
Nie wylewajcie dziecka z kąpielą...
Pomysł zajebistystrzalkaplaczewykrzyknik

Jako główny gwóźdź programu -liczenie skurczy i mierzenie rozwarcia "SZAŁERKI"chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 09:00  
Cytuj
Na siłę wprowadzanie amerykańskich tradycji/imprez. Już halloween powoli się zadomawia i niedługo będziemy mieć "stada" dzieci żądających cukierków, a przecież mamy swoich kolędników którzy też żądają co nieco. Ale temat nie o tym. W Polsce ludzie też się cieszą z dziecka i traktują je jako błogosławieństwo, ale tak w pełni to dopiero jak się urodzi - całe i zdrowe. Ludzie wolą nie cieszyć się "za bardzo" przed narodzinami, żeby nie zapeszyć. Zawsze z tyłu głowy jest gdzieś ta obawa, że może coś pójść nie tak. Jak już bobas jest na świecie to przecież rodzina i znajomi odwiedzają młodą mamę z prezentami, gratulują i cieszą się razem z nią. Wyobrażasz sobie sytuację gdzie po cudownym "bejbiszałerze" umiech w wyniku komplikacji w czasie porodu umiera dziecko. Wiem, że to ekstremalna sytuacja ale takie też się zdarzają i lepiej żeby po takim przeżyciu matka nie wróciła do domu pełnego zabawek i ubranek dla dzidziusia, którego nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 09:01  
Cytuj
jestem pod koniec 7miesiąca i impreza jakakolwiek to ostatnia rzecz o jakiej myślę. Puchną mi stopy, łydki ,a dziecko robi sobie poligon w moim brzuchu. Większą część wolnego czasu wolę przeznaczyć na sen bo w nocy dziecko nie daje spokoju. Impreza z okazji narodzin dziecka to każde spotkanie z rodzinną czy znajomymi. Więc po co wydawać pieniądze na organizowanie imprezy. Wyprawka dla dziecka to koszty , przygotowanie pokoju to koszty a posłuchać plotek i zjeść ciasta mogę na weekendzie z koleżankami przy co tygodniowej herbacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
Lokal zawsze mozna zamienic na przydomowy ogrodek,catering na dania przygotowane przez najblizszych... zawsze cos mozna fajnego wymyslec.


No owszem, można. Ale skoro impreza będzie w prywatnym domu, jedzenie przygotują sobie sami, muzykę zorganizują, napitki kupią, to jaka Wasza w tym rola???

CYTAT
Organizatorki chcą zająć się czymś, co każdy człowiek, a nawet kobieta jest w stanie zrobić w ciągu godziny: Mianowicie, wykonać kilka telefonów, zaprosić ekipę, pójść do knajpy i nażreć się. To tak jak chciałbym zaprosić kumpli na piwo, i szukałbym kogoś kto wydrukuje mi zaproszenia dla chłopaków i znajdzie nam knajpę w której mamy się napić.


Luku, nie dla każdego przyjęcie polega na pójściu do knajpy i wpier****aniu schabowych popijanych wódką. Są ludzie o wyższej kulturze, którzy inaczej spędzają czas. Uwierz mi. Widzisz, nie rozumiesz o czym pisze autorka mimo tego, że wydaje Ci się inaczej. Fakt, do zaproszenia kumpli na piwo wystarczy IQ 50 i telefon komórkowy, mowa jednak o czymś zdecydowanie innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Ludzie wolą nie cieszyć się \"za bardzo\" przed narodzinami, żeby nie zapeszyć. Zawsze z tyłu głowy jest gdzieś ta obawa, że może coś pójść nie tak. Jak już bobas jest na świecie to przecież rodzina i znajomi odwiedzają młodą mamę z prezentami, gratulują i cieszą się razem z nią.



Dokładnie ,ja np się cieszę każdego dnia z mężem coraz bardziej ale tak samo się boję. Odetchnę pełną piersią jak już urodzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2012r. 09:19  
Cytuj
CYTAT

No owszem, można. Ale skoro impreza będzie w prywatnym domu, jedzenie przygotują sobie sami, muzykę zorganizują, napitki kupią, to jaka Wasza w tym rola???

.


W usa takie imprezy urządzają przyjaciołki,rodzina przyszłej mamusi. Nie potrzeba kogoś, kto to zorganizuje, no chyba że ktoś jest w cięmiaczko bity i do (prawie) wszystkiego potrzebna jest mu pomoc.umiech


Może zamiast bojkotu Euro to urządzić bojkot baby showerów w Polsce ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »