NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Excel, VBA, kurs, szkolenia
Posty: 10
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 09:52  
Cytuj
witam,

czy wiecie coś na temat kursów, szkolen z zakresu Excel'a lub VBA w naszym miescie lub okolicach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 09:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 10:18  
Cytuj
proszę napisac maila do mnie na: biurostw_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 20:29  
Cytuj
ja wiem ze sa takie kursy gdzies tylko nie wiem gdzie ale znajomy chodzil wlasnie na jakis kurs tylko nie wiem wlasnie czy na taki bo nie pytalem go ale tez cos zwaizane z komputerami to byc moze i na ten o co pytasz ale gdzies w stalowej na bank jak cos to ja mam exela na plytce i cos tam robilem kiedys w nim ale jakbys chcial to moge pomuc nie jestem jakims moze zawodowcem ale potrafie tylko jesli cos bardzo skomplikowanego to nie jak juz to z takich normalnych rzeczy moge pomoc albo jak chcesz to mozesz sobie tez ode mnie przegrac exela na plytke albo jak wolisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 21:58  
Cytuj
ja wiem ze sa takie kursy gdzies tylko nie wiem gdzie ale znajomy chodzil wlasnie na jakis kurs tylko nie wiem wlasnie czy na taki

Pomijając Twoją ułomność, okazałeś się cholernie pomocny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 22:10  
Cytuj
karol1990 - 110 wyrazów i ani jednego znaku interpunkcyjnego potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
ja wiem ze sa takie kursy gdzies tylko nie wiem gdzie ale znajomy chodzil wlasnie na jakis kurs tylko nie wiem wlasnie czy na taki bo nie pytalem go ale tez cos zwaizane z komputerami to byc moze i na ten o co pytasz ale gdzies w stalowej na bank jak cos to ja mam exela na plytce i cos tam robilem kiedys w nim ale jakbys chcial to moge pomuc nie jestem jakims moze zawodowcem ale potrafie tylko jesli cos bardzo skomplikowanego to nie jak juz to z takich normalnych rzeczy moge pomoc albo jak chcesz to mozesz sobie tez ode mnie przegrac exela na plytke albo jak wolisz


Ty sobie jaja robisz? Kolego, z Excela jesteś cienki, z polskiego też. Kim chcesz zostać jak dorośniesz? W sumie chętnie bym sięwybrał do Ciebie na kurs. Ciekaw jestem, czy jak mówisz, to też "bez przecinków" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2012r. 02:11  
Cytuj
A czego konkretniej chcesz się nauczyć w VBA? Polecam na początek książkę Jullity Korol o VBA w Excelu. Jest tak napisana, że załapiesz szybko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »