NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Sklepy z elektronarzędziami - gdzie?, Sklepy z elektronarzędziami - gdzie?
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 07:55  
Cytuj
Proszę szanownych forumowiczów o wypowiedzi na temat sklepów z elektronarzędziami.

Interesują mnie sklepy rozmieszczone na terenie STW - Nisko i w niedalekiej okolicy - ewentualnie TBG.

Najlepiej jeśli będą to oficjalni dystrybutorzy sprzętu firm takich jak: Hitachi, Makita, Metabo, DeWalt, Bosch (niebieski), itp...
Krótko mówiąc chodzi mi o poważne punkty ze sprzętem do tyrania a nie przydomowej zabawy.

Na dzień dzisiejszy poza UNIMETEM (najwięcej korzystałem), i tym sklepem koło Tesco w Nisku nic mi takiego konkretnego nie przychodzi do głowy.

Ponadto jakie sklepy Waszym zdaniem oferują niskie ceny i możliwość uzyskania jakiegoś rabatu przy zakupie większych ilości.
Zakup oczywiście na firmę (z fakturą).

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 07:55  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 08:46  
Cytuj
Hitachi i Bosh - Tarnobrzeg ul Sienkiewicza 145, obok Makro, pod budowanym wiaduktem od wjazdu ze strony Stalówki.

Właściciel Zbyszek Rząsa, przy własnej działalności, możliwość negocjacji cen i można duuzo wynegocjować, do tego usługa serwisowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 09:57  
Cytuj
Na przeciwko Pajtona (zjezdzając z wiaduktu kierując się do Centrum po prawej stronie pierwszy wjaz za skrzyżowaniem) - tam chłopaki mają Makitę i Dewalta. Idąc do nich znalazłem na necie to co mnnie interesuje i za jaką cene - dali jeszcze lepsze ceny. Kupowałem bruzdownicę Makity i odkurzacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:01  
Cytuj
google.pl - tak najogólniej.

Sprawdź na popularnych serwisach aukcyjnych. Nie zamykaj się na lokalne sklepiki. Ani wyboru, ani cen ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:07  
Cytuj
Salon Technika ul. Okulickiego 56c, pod Bankiem Spółdz. Tanio specjalnie nie jest, ale wybór niezły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
google.pl - tak najogólniej.

Sprawdź na popularnych serwisach aukcyjnych. Nie zamykaj się na lokalne sklepiki. Ani wyboru, ani cen ...


Wszystko ładnie pięknie ale jakoś do np. allegro w tych sprawach nie jestem za bardzo przekonany i trochę się obawiam o późniejsze serwisowanie sprzetu kupionego wysyłkowo gdzieś tam.
Wolę dopłacić kilka zł (ale bez przesady) i mieć sprzedawcę "pod ręką".

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:17  
Cytuj
Wielokrotnie gwarancja 3 letnia i tak sprowadza się do rejestracji elektronarzędzia. Tak jest w przypadku boscha, tak jest w przypadku metabo.

Sprzęt na gwarancji możesz oddać do dowolnego autoryzowanego punktu sprzedaży bosch. Nie warto kupować lokalnie.

Kupisz via internet
- z przesyłką taniej
- większy wybór
- kupujesz to co chcesz, a nie to co jest
- i jeszcze do domu przyniosą jezyk

Korzystałem z gwarancji, tej przedłużonej na młotek Boscha GBH. Wszystko prosto i sprawnie załatwione umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:19  
Cytuj
Jeśli faktycznie gwarancja obejmuje sprzęt kupiony nawet z neta to nie widzę przeszkód żeby i tam szukać.
Z Metabo faktycznie widziałem, ze gwarancję rejestruje się on line.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:25  
Cytuj
Bez przesady, jak ktoś wie jakie są ceny na necie (allegro, sklepy internetowe) i przedstawi je sprzedawcy to często Ci lokalni sprzedawcy potrafią dać taką samą cenę (szczególnie jak kupuje się dużo sprzętu za konkretne pieniądze).
Co do Bosha - to także kupiłem młot udarowo obrotowy i nie polecam (od innych także słyszałem niepochlebne opinie)- to już nie ta sama jakość co kiedyś. Co do gwarancji to prawda, po rejestracji online gwaracja na Boscha 3 lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Bez przesady, jak ktoś wie jakie są ceny na necie (allegro, sklepy internetowe) i przedstawi je sprzedawcy to często Ci lokalni sprzedawcy potrafią dać taką samą cenę (szczególnie jak kupuje się dużo sprzętu za konkretne pieniądze).


No ale po co, jeździć, prosić. Stracony czas i paliwo.

3 kliknięcia i masz na jutro pod drzwiami jezyk

CYTAT
szczególnie jak kupuje się dużo sprzętu za konkretne pieniądze


Ci w necie również potrafią w takich sytuacjach obniżać ceny jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
Hitachi i Bosh - Tarnobrzeg ul Sienkiewicza 145, obok Makro, pod budowanym wiaduktem od wjazdu ze strony Stalówki.

Właściciel Zbyszek Rząsa, przy własnej działalności, możliwość negocjacji cen i można duuzo wynegocjować, do tego usługa serwisowa.

szczerze mowiac majac tak fajny sklep jak ten i tak blisko, to nie zamawialbym z allegro, czy tam z innego miejsca w internecie :] bylem tam w serwisie ze szlifierka zakupiona gdzies na necie, zlozylo sie ze w tym samym czasie mialem zamawiac mlot wiekszy i wiertarke na sds, zazartowalem cos o ich wysokich cenach, skonczylo sie na tym ze kupilem u nich ten mlot i wiertarke, nie bylo mowy aby w necie znalezc lepiej

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
do tego usługa serwisowa.


Jaka usługa serwisowa ? Na gwarancji to i tak nie oni robią - tylko wysyłają. A po - przecież nikt nie będzie u nich chyba tego naprawiać jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do tego usługa serwisowa.


Jaka usługa serwisowa ? Na gwarancji to i tak nie oni robią - tylko wysyłają. A po - przecież nikt nie będzie u nich chyba tego naprawiać jezyk

Co racja to racja, muszę przyznać...

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
SM
Sprawdź na popularnych serwisach aukcyjnych. Nie zamykaj się na lokalne sklepiki. Ani wyboru, ani cen ...


SM co Ty jestes taki anty stalowowolski wszystko na nie co w stalowej , jak nie gwalciciele mechaniki to teraz nie wiem gwałciciele zawodu sprzedawc, to ze co? stalowej jest gorsze inne tam za darmo rozdaja? Daj ludziom wesprzeć lokalny rynek pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:04  
Cytuj
//moderowano
nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do tego usługa serwisowa.


Jaka usługa serwisowa ? Na gwarancji to i tak nie oni robią - tylko wysyłają. A po - przecież nikt nie będzie u nich chyba tego naprawiać jezyk

no wlasnie oni naprawiaja :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:31  
Cytuj
//moderowano
nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:33  
Cytuj
Ja tam jestem za tym aby dać zarobić lokalnemu sprzedawcy jeśli ma ceny zbliżone do internetowych. Jeśli przeginają z cenami oczywiście zamawiam przez internet, ale jeśli z przesyłką wychodzi podobna cena to wole zamówić na miejscu. Co do gwarancji to niektóre firmy mają system door to door i wtedy nie ponosimy kosztów wysyłki. Niestety gro firm naprawia sprzęt ale za wysyłkę do nich musimy zapłacić - wtedy bardziej opłaca się chyba zaniesienie do sklepu niż płacić 15-20 PLN za przesyłkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:52  
Cytuj
Z pewnością będę chciał zakupić wiertarko-wkrętarkę z 2 akumulatorami Litowo-jonowmi w zestawie, 2biegowa bez udaru.
W grę wchodzi sprzęt Makita/Metabo/Hitachi ewentualnie DeWalt. Hilti i Festool odpadają bo to kosmos cenowy.
Jeszcze może dojdzie dodatkowo inny sprzęt ale o tym kiedy indziejumiech

Jeśli chce się Wam stukać w klawiaturę to możecie wyrazić swoje opinie na temat wiertarko-wkrętarek wymienionych przeze mnie firm.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:53  
Cytuj
Sm akurat w unimecie rzeszowskim jest często taniej niż w stalowowolskim. Często da się kupić sporo taniej niż na necie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Sm akurat w unimecie rzeszowskim jest często taniej niż w stalowowolskim. Często da się kupić sporo taniej niż na necie.


Bardzo przydatna informacja, dzięki za takie właśnie.
Ja zawsze myślałem, że UNIMET to 1na firma i 1ne cenyumiech

Próbowałem wejść na ich stronę ale coś jest nie tak i się nie otwiera.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 14:12  
Cytuj
u mnie na firmie sa wkretarki metabo na 14.4V maja juz ze dwa lata i powiem ze nie sa oszczedzane i poki co nic sie z nimi nie dzieje , akumulatory tez jeszcze sprawne i szybko sie laduja takze poprawia to wydajnosc.Są dość poreczne W domu mam boscha tez daje rade ale jak bym mial wybierac to metaboumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 14:28  
Cytuj
Jak wkrętarki to 18V, wart uwagi jest Ryobi.

Nie wiem jaka jest wytrzymałość tej marki w kolorze żółtym.

Narzędzia w kolorze ciemno-niebieskim, są bardzo wytrzymałe i zdają egzamin przy ciężkich pracach.
http://cdn9.(...)7ea5.jpg


Z wiertarek polecam Hitachi,w pełni profesionalny sprzęt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Jak wkrętarki to 18V, wart uwagi jest Ryobi.


Zapewne wart jest uwagi sprzęt za 90 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
do tego usługa serwisowa.


Jaka usługa serwisowa ? Na gwarancji to i tak nie oni robią - tylko wysyłają. A po - przecież nikt nie będzie u nich chyba tego naprawiać jezyk

Co racja to racja, muszę przyznać...


Robia na miejscu, sa autoryzowanym serwisem tych dwoch marek, wiem bo kupowalem u nich na budowe bardzo duzo sprzetu, naprawiali, przeczyszczali na miejscu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »